Rozgrywki LT PL - III liga - XVIII sezon - I runda

    Rozgrywki LT PL - III liga - XVIII sezon - I runda



    Kolejka 1 - 01.03.2021
    Studzionka C.F. (b) : Legia - 1916
    ZIAJOK FC : Orzeł Palowice
    La Fiorita : C.F. Wyspa
    FC Bayern Sośnica-Brzeg : Visca el Barca!
    Celtic Glasgow (s) : PZPN Polska (b)
    RWKS Sparta : KKS Kolejowy (s)
    kaliszfornia (s) : ŚwidDług (b)
    MaxiMilan : JELONKI Warszawa
    MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (b) : Dream Team Gniezno


    Kolejka 2 - 02.03.2021
    MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (b) : Studzionka C.F. (b)
    MaxiMilan : Dream Team Gniezno
    Orzeł Palowice : Legia - 1916
    ZIAJOK FC : C.F. Wyspa
    La Fiorita : Visca el Barca!
    FC Bayern Sośnica-Brzeg : PZPN Polska (b)
    Celtic Glasgow (s) : KKS Kolejowy (s)
    RWKS Sparta : ŚwidDług (b)
    kaliszfornia (s) : JELONKI Warszawa


    Kolejka 3 - 04.03.2021
    Legia - 1916 : MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (b)
    C.F. Wyspa : Orzeł Palowice
    Visca el Barca! : ZIAJOK FC
    PZPN Polska (b) : La Fiorita
    KKS Kolejowy (s) : FC Bayern Sośnica-Brzeg
    ŚwidDług (b) : Celtic Glasgow (s)
    JELONKI Warszawa : RWKS Sparta
    Dream Team Gniezno : kaliszfornia (s)
    Studzionka C.F. (b) : MaxiMilan


    Kolejka 4 - 06.03.2021
    C.F. Wyspa : Legia - 1916
    Orzeł Palowice : Visca el Barca!
    ZIAJOK FC : PZPN Polska (b)
    La Fiorita : KKS Kolejowy (s)
    FC Bayern Sośnica-Brzeg : ŚwidDług (b)
    Celtic Glasgow (s) : JELONKI Warszawa
    RWKS Sparta : Dream Team Gniezno
    MaxiMilan : MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (b)
    kaliszfornia (s) : Studzionka C.F. (b)


    Kolejka 5 - 07.03.2021
    Legia - 1916 : MaxiMilan
    Visca el Barca! : C.F. Wyspa
    PZPN Polska (b) : Orzeł Palowice
    KKS Kolejowy (s) : ZIAJOK FC
    ŚwidDług (b) : La Fiorita
    JELONKI Warszawa : FC Bayern Sośnica-Brzeg
    Dream Team Gniezno : Celtic Glasgow (s)
    MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (b) : kaliszfornia (s)
    Studzionka C.F. (b) : RWKS Sparta


    Kolejka 6 - 08.03.2021
    Visca el Barca! : Legia - 1916
    C.F. Wyspa : PZPN Polska (b)
    Orzeł Palowice : KKS Kolejowy (s)
    ZIAJOK FC : ŚwidDług (b)
    La Fiorita : JELONKI Warszawa
    FC Bayern Sośnica-Brzeg : Dream Team Gniezno
    kaliszfornia (s) : MaxiMilan
    RWKS Sparta : MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (b)
    Celtic Glasgow (s) : Studzionka C.F. (b)


    Kolejka 7 - 09.03.2021
    Legia - 1916 : kaliszfornia (s)
    PZPN Polska (b) : Visca el Barca!
    KKS Kolejowy (s) : C.F. Wyspa
    ŚwidDług (b) : Orzeł Palowice
    JELONKI Warszawa : ZIAJOK FC
    Dream Team Gniezno : La Fiorita
    MaxiMilan : RWKS Sparta
    MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (b) : Celtic Glasgow (s)
    Studzionka C.F. (b) : FC Bayern Sośnica-Brzeg


    Kolejka 8 - 11.03.2021
    PZPN Polska (b) : Legia - 1916
    Visca el Barca! : KKS Kolejowy (s)
    C.F. Wyspa : ŚwidDług (b)
    Orzeł Palowice : JELONKI Warszawa
    ZIAJOK FC : Dream Team Gniezno
    RWKS Sparta : kaliszfornia (s)
    Celtic Glasgow (s) : MaxiMilan
    FC Bayern Sośnica-Brzeg : MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (b)
    La Fiorita : Studzionka C.F. (b)


    Kolejka 9 - 13.03.2021
    Legia - 1916 : RWKS Sparta
    KKS Kolejowy (s) : PZPN Polska (b)
    ŚwidDług (b) : Visca el Barca!
    JELONKI Warszawa : C.F. Wyspa
    Dream Team Gniezno : Orzeł Palowice
    kaliszfornia (s) : Celtic Glasgow (s)
    MaxiMilan : FC Bayern Sośnica-Brzeg
    MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (b) : La Fiorita
    Studzionka C.F. (b) : ZIAJOK FC


    Kolejka 10 - 14.03.2021
    Visca el Barca! : JELONKI Warszawa
    PZPN Polska (b) : ŚwidDług (b)
    KKS Kolejowy (s) : Legia - 1916
    C.F. Wyspa : Dream Team Gniezno
    Celtic Glasgow (s) : RWKS Sparta
    FC Bayern Sośnica-Brzeg : kaliszfornia (s)
    La Fiorita : MaxiMilan
    ZIAJOK FC : MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (b)
    Orzeł Palowice : Studzionka C.F. (b)


    Kolejka 11 - 15.03.2021
    Legia - 1916 : Celtic Glasgow (s)
    ŚwidDług (b) : KKS Kolejowy (s)
    JELONKI Warszawa : PZPN Polska (b)
    Dream Team Gniezno : Visca el Barca!
    RWKS Sparta : FC Bayern Sośnica-Brzeg
    kaliszfornia (s) : La Fiorita
    MaxiMilan : ZIAJOK FC
    MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (b) : Orzeł Palowice
    Studzionka C.F. (b) : C.F. Wyspa


    Kolejka 12 - 16.03.2021
    ŚwidDług (b) : Legia - 1916
    KKS Kolejowy (s) : JELONKI Warszawa
    PZPN Polska (b) : Dream Team Gniezno
    FC Bayern Sośnica-Brzeg : Celtic Glasgow (s)
    La Fiorita : RWKS Sparta
    ZIAJOK FC : kaliszfornia (s)
    Orzeł Palowice : MaxiMilan
    C.F. Wyspa : MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (b)
    Visca el Barca! : Studzionka C.F. (b)


    Kolejka 13 - 18.03.2021
    Legia - 1916 : FC Bayern Sośnica-Brzeg
    JELONKI Warszawa : ŚwidDług (b)
    Dream Team Gniezno : KKS Kolejowy (s)
    Celtic Glasgow (s) : La Fiorita
    RWKS Sparta : ZIAJOK FC
    kaliszfornia (s) : Orzeł Palowice
    MaxiMilan : C.F. Wyspa
    MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (b) : Visca el Barca!
    Studzionka C.F. (b) : PZPN Polska (b)


    Kolejka 14 - 20.03.2021
    JELONKI Warszawa : Legia - 1916
    ŚwidDług (b) : Dream Team Gniezno
    La Fiorita : FC Bayern Sośnica-Brzeg
    ZIAJOK FC : Celtic Glasgow (s)
    Orzeł Palowice : RWKS Sparta
    C.F. Wyspa : kaliszfornia (s)
    Visca el Barca! : MaxiMilan
    PZPN Polska (b) : MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (b)
    KKS Kolejowy (s) : Studzionka C.F. (b)


    Kolejka 15 - 21.03.2021
    Legia - 1916 : La Fiorita
    Dream Team Gniezno : JELONKI Warszawa
    FC Bayern Sośnica-Brzeg : ZIAJOK FC
    Celtic Glasgow (s) : Orzeł Palowice
    RWKS Sparta : C.F. Wyspa
    kaliszfornia (s) : Visca el Barca!
    MaxiMilan : PZPN Polska (b)
    MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (b) : KKS Kolejowy (s)
    Studzionka C.F. (b) : ŚwidDług (b)


    Kolejka 16 - 22.03.2021
    Dream Team Gniezno : Legia - 1916
    ZIAJOK FC : La Fiorita
    Orzeł Palowice : FC Bayern Sośnica-Brzeg
    C.F. Wyspa : Celtic Glasgow (s)
    Visca el Barca! : RWKS Sparta
    PZPN Polska (b) : kaliszfornia (s)
    KKS Kolejowy (s) : MaxiMilan
    ŚwidDług (b) : MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (b)
    JELONKI Warszawa : Studzionka C.F. (b)


    Kolejka 17 - 23.03.2021
    FC Bayern Sośnica-Brzeg : C.F. Wyspa
    La Fiorita : Orzeł Palowice
    Legia - 1916 : ZIAJOK FC
    Celtic Glasgow (s) : Visca el Barca!
    RWKS Sparta : PZPN Polska (b)
    kaliszfornia (s) : KKS Kolejowy (s)
    MaxiMilan : ŚwidDług (b)
    MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (b) : JELONKI Warszawa
    Studzionka C.F. (b) : Dream Team Gniezno
    Kolejka 1 - 01.03.2021

    Studzionka C.F. (b) 3 : 1 Legia - 1916
    ZIAJOK FC 2 : 3 Orzeł Palowice
    La Fiorita 2 : 2 C.F. Wyspa
    FC Bayern Sośnica-Brzeg 2 : 0 Visca el Barca!
    Celtic Glasgow (s) 1 : 10 PZPN Polska (b)
    RWKS Sparta 2 : 5 KKS Kolejowy (s)
    kaliszfornia (s) 2 : 8 ŚwidDług (b)
    MaxiMilan 2 : 0 JELONKI Warszawa
    MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (b) 1 : 1 Dream Team Gniezno



    Zespół La Fiorita ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 2 - 02.03.2021

    MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (b) 2 : 1 Studzionka C.F. (b)
    MaxiMilan 5 : 2 Dream Team Gniezno
    Orzeł Palowice 2 : 5 Legia - 1916
    ZIAJOK FC 3 : 0 C.F. Wyspa
    La Fiorita 6 : 2 Visca el Barca!
    FC Bayern Sośnica-Brzeg 0 : 2 PZPN Polska (b)
    Celtic Glasgow (s) 0 : 6 KKS Kolejowy (s)
    RWKS Sparta 1 : 8 ŚwidDług (b)
    kaliszfornia (s) 1 : 5 JELONKI Warszawa



    Zespół La Fiorita ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 3 - 04.03.2021

    Legia - 1916 2 : 3 MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (b)
    C.F. Wyspa 3 : 0 Orzeł Palowice
    Visca el Barca! 4 : 1 ZIAJOK FC
    PZPN Polska (b) 1 : 1 La Fiorita
    KKS Kolejowy (s) 0 : 3 FC Bayern Sośnica-Brzeg
    ŚwidDług (b) 6 : 0 Celtic Glasgow (s)
    JELONKI Warszawa 3 : 1 RWKS Sparta
    Dream Team Gniezno 3 : 1 kaliszfornia (s)
    Studzionka C.F. (b) 0 : 2 MaxiMilan



    Zespół La Fiorita ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 4 - 06.03.2021

    C.F. Wyspa 1 : 5 Legia - 1916
    Orzeł Palowice 0 : 2 Visca el Barca!
    ZIAJOK FC 0 : 4 PZPN Polska (b)
    La Fiorita 2 : 0 KKS Kolejowy (s)
    FC Bayern Sośnica-Brzeg 1 : 1 ŚwidDług (b)
    Celtic Glasgow (s) 1 : 11 JELONKI Warszawa
    RWKS Sparta 2 : 7 Dream Team Gniezno
    MaxiMilan 0 : 0 MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (b)
    kaliszfornia (s) 0 : 4 Studzionka C.F. (b)



    Zespół La Fiorita ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 5 - 07.03.2021

    Legia - 1916 0 : 3 MaxiMilan
    Visca el Barca! 4 : 1 C.F. Wyspa
    PZPN Polska (b) 7 : 1 Orzeł Palowice
    KKS Kolejowy (s) 2 : 0 ZIAJOK FC
    ŚwidDług (b) 2 : 0 La Fiorita
    JELONKI Warszawa 0 : 3 FC Bayern Sośnica-Brzeg
    Dream Team Gniezno 5 : 1 Celtic Glasgow (s)
    MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (b) 7 : 0 kaliszfornia (s)
    Studzionka C.F. (b) 4 : 0 RWKS Sparta



    Zespół La Fiorita ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 6 - 08.03.2021

    Visca el Barca! 3 : 5 Legia - 1916
    C.F. Wyspa 0 : 3 PZPN Polska (b)
    Orzeł Palowice 2 : 4 KKS Kolejowy (s)
    ZIAJOK FC 2 : 5 ŚwidDług (b)
    La Fiorita 5 : 2 JELONKI Warszawa
    FC Bayern Sośnica-Brzeg 0 : 1 Dream Team Gniezno
    kaliszfornia (s) 0 : 7 MaxiMilan
    RWKS Sparta 2 : 0 MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (b)
    Celtic Glasgow (s) 2 : 7 Studzionka C.F. (b)



    Zespół La Fiorita ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 7 - 09.03.2021

    Legia - 1916 3 : 0 kaliszfornia (s)
    PZPN Polska (b) 4 : 1 Visca el Barca!
    KKS Kolejowy (s) 3 : 0 C.F. Wyspa
    ŚwidDług (b) 5 : 0 Orzeł Palowice
    JELONKI Warszawa 0 : 1 ZIAJOK FC
    Dream Team Gniezno 2 : 4 La Fiorita
    MaxiMilan 6 : 0 RWKS Sparta
    MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (b) 9 : 2 Celtic Glasgow (s)
    Studzionka C.F. (b) 1 : 1 FC Bayern Sośnica-Brzeg



    Zespół La Fiorita ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).





    Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

    Kolejka 8 - 11.03.2021

    PZPN Polska (b) 5 : 1 Legia - 1916
    Visca el Barca! 5 : 3 KKS Kolejowy (s)
    C.F. Wyspa 1 : 3 ŚwidDług (b)
    Orzeł Palowice 2 : 2 JELONKI Warszawa
    ZIAJOK FC 1 : 3 Dream Team Gniezno
    RWKS Sparta 4 : 2 kaliszfornia (s)
    Celtic Glasgow (s) 0 : 6 MaxiMilan
    FC Bayern Sośnica-Brzeg 0 : 2 MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (b)
    La Fiorita 3 : 0 Studzionka C.F. (b)



    Zespół La Fiorita ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie) - wpłata na nagrody, punkty anulowane.





    Kolejka 9 - 13.03.2021

    Legia - 1916 6 : 2 RWKS Sparta
    KKS Kolejowy (s) 1 : 4 PZPN Polska (b)
    ŚwidDług (b) 5 : 0 Visca el Barca!
    JELONKI Warszawa 3 : 0 C.F. Wyspa
    Dream Team Gniezno 2 : 0 Orzeł Palowice
    kaliszfornia (s) 3 : 0 Celtic Glasgow (s)
    MaxiMilan 5 : 2 FC Bayern Sośnica-Brzeg
    MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (b) 1 : 5 La Fiorita
    Studzionka C.F. (b) 0 : 1 ZIAJOK FC



    Zespół La Fiorita ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie) - wpłata na nagrody, punkty anulowane.





    Kolejka 10 - 14.03.2021

    Visca el Barca! 3 : 0 JELONKI Warszawa
    PZPN Polska (b) 1 : 4 ŚwidDług (b)
    KKS Kolejowy (s) 1 : 4 Legia - 1916
    C.F. Wyspa 1 : 5 Dream Team Gniezno
    Celtic Glasgow (s) 1 : 6 RWKS Sparta
    FC Bayern Sośnica-Brzeg 4 : 1 kaliszfornia (s)
    La Fiorita 0 : 2 MaxiMilan
    ZIAJOK FC 0 : 4 MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (b)
    Orzeł Palowice 2 : 4 Studzionka C.F. (b)



    Zespół La Fiorita ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie) - wpłata na nagrody, punkty anulowane.





    Kolejka 11 - 15.03.2021

    Legia - 1916 9 : 0 Celtic Glasgow (s)
    ŚwidDług (b) 4 : 0 KKS Kolejowy (s)
    JELONKI Warszawa 7 : 0 PZPN Polska (b)
    Dream Team Gniezno 2 : 0 Visca el Barca!
    RWKS Sparta 0 : 3 FC Bayern Sośnica-Brzeg
    kaliszfornia (s) 0 : 5 La Fiorita
    MaxiMilan 1 : 1 ZIAJOK FC
    MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (b) 3 : 1 Orzeł Palowice
    Studzionka C.F. (b) 4 : 1 C.F. Wyspa



    Zespół La Fiorita ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie) - wpłata na nagrody, punkty anulowane.





    Kolejka 12 - 16.03.2021

    ŚwidDług (b) 6 : 2 Legia - 1916
    KKS Kolejowy (s) 2 : 3 JELONKI Warszawa
    PZPN Polska (b) 0 : 6 Dream Team Gniezno
    FC Bayern Sośnica-Brzeg 9 : 0 Celtic Glasgow (s)
    La Fiorita 5 : 0 RWKS Sparta
    ZIAJOK FC 6 : 2 kaliszfornia (s)
    Orzeł Palowice 1 : 5 MaxiMilan
    C.F. Wyspa 0 : 3 MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (b)
    Visca el Barca! 2 : 5 Studzionka C.F. (b)



    Zespół La Fiorita ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie) - wpłata na nagrody, punkty anulowane.





    Kolejka 13 - 18.03.2021

    Legia - 1916 0 : 0 FC Bayern Sośnica-Brzeg
    JELONKI Warszawa 2 : 8 ŚwidDług (b)
    Dream Team Gniezno 0 : 3 KKS Kolejowy (s)
    Celtic Glasgow (s) 0 : 9 La Fiorita
    RWKS Sparta 0 : 3 ZIAJOK FC
    kaliszfornia (s) 0 : 6 Orzeł Palowice
    MaxiMilan 7 : 0 C.F. Wyspa
    MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (b) 3 : 0 Visca el Barca!
    Studzionka C.F. (b) 3 : 0 PZPN Polska (b)



    Zespół La Fiorita ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie) - wpłata na nagrody, punkty anulowane.





    Kolejka 14 - 20.03.2021

    JELONKI Warszawa 3 : 6 Legia - 1916
    ŚwidDług (b) 5 : 2 Dream Team Gniezno
    La Fiorita 3 : 0 FC Bayern Sośnica-Brzeg
    ZIAJOK FC 4 : 0 Celtic Glasgow (s)
    Orzeł Palowice 3 : 1 RWKS Sparta
    C.F. Wyspa 3 : 0 kaliszfornia (s)
    Visca el Barca! 0 : 2 MaxiMilan
    PZPN Polska (b) 0 : 3 MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (b)
    KKS Kolejowy (s) 1 : 7 Studzionka C.F. (b)



    Zespół La Fiorita ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie) - wpłata na nagrody, punkty anulowane.





    Kolejka 15 - 21.03.2021

    Legia - 1916 1 : 4 La Fiorita
    Dream Team Gniezno 3 : 1 JELONKI Warszawa
    FC Bayern Sośnica-Brzeg 5 : 1 ZIAJOK FC
    Celtic Glasgow (s) 2 : 7 Orzeł Palowice
    RWKS Sparta 0 : 3 C.F. Wyspa
    kaliszfornia (s) 0 : 3 Visca el Barca!
    MaxiMilan 5 : 0 PZPN Polska (b)
    MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (b) 1 : 1 KKS Kolejowy (s)
    Studzionka C.F. (b) 1 : 3 ŚwidDług (b)



    Zespół La Fiorita ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie) - wpłata na nagrody, punkty anulowane.





    Kolejka 16 - 22.03.2021

    Dream Team Gniezno 0 : 0 Legia - 1916
    ZIAJOK FC 0 : 5 La Fiorita
    Orzeł Palowice 0 : 0 FC Bayern Sośnica-Brzeg
    C.F. Wyspa 7 : 0 Celtic Glasgow (s)
    Visca el Barca! 0 : 0 RWKS Sparta
    PZPN Polska (b) 0 : 3 kaliszfornia (s)
    KKS Kolejowy (s) 0 : 3 MaxiMilan
    ŚwidDług (b) 4 : 0 MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (b)
    JELONKI Warszawa 0 : 3 Studzionka C.F. (b)



    Zespół La Fiorita ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie) - wpłata na nagrody, punkty anulowane.





    Kolejka 17 - 23.03.2021

    FC Bayern Sośnica-Brzeg 6 : 0 C.F. Wyspa
    La Fiorita 4 : 1 Orzeł Palowice
    Legia - 1916 3 : 0 ZIAJOK FC
    Celtic Glasgow (s) 0 : 6 Visca el Barca!
    RWKS Sparta 0 : 0 PZPN Polska (b)
    kaliszfornia (s) 2 : 6 KKS Kolejowy (s)
    MaxiMilan 4 : 3 ŚwidDług (b)
    MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (b) 4 : 1 JELONKI Warszawa
    Studzionka C.F. (b) 1 : 3 Dream Team Gniezno



    Zespół La Fiorita ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie) - wpłata na nagrody, punkty anulowane.