Rozgrywki LT PL - III liga - XVIII sezon - II runda

    Rozgrywki LT PL - III liga - XVIII sezon - II runda



    Kolejka 18 - 25.03.2021
    Legia - 1916 : Studzionka C.F. (b)
    Orzeł Palowice : ZIAJOK FC
    C.F. Wyspa : La Fiorita
    Visca el Barca! : FC Bayern Sośnica-Brzeg
    PZPN Polska (b) : Celtic Glasgow (s)
    KKS Kolejowy (s) : RWKS Sparta
    ŚwidDług (b) : kaliszfornia (s)
    JELONKI Warszawa : MaxiMilan
    Dream Team Gniezno : MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (b)


    Kolejka 19 - 27.03.2021
    Studzionka C.F. (b) : MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (b)
    Dream Team Gniezno : MaxiMilan
    Legia - 1916 : Orzeł Palowice
    C.F. Wyspa : ZIAJOK FC
    Visca el Barca! : La Fiorita
    PZPN Polska (b) : FC Bayern Sośnica-Brzeg
    KKS Kolejowy (s) : Celtic Glasgow (s)
    ŚwidDług (b) : RWKS Sparta
    JELONKI Warszawa : kaliszfornia (s)


    Kolejka 20 - 28.03.2021
    MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (b) : Legia - 1916
    Orzeł Palowice : C.F. Wyspa
    ZIAJOK FC : Visca el Barca!
    La Fiorita : PZPN Polska (b)
    FC Bayern Sośnica-Brzeg : KKS Kolejowy (s)
    Celtic Glasgow (s) : ŚwidDług (b)
    RWKS Sparta : JELONKI Warszawa
    kaliszfornia (s) : Dream Team Gniezno
    MaxiMilan : Studzionka C.F. (b)


    Kolejka 21 - 29.03.2021
    Legia - 1916 : C.F. Wyspa
    Visca el Barca! : Orzeł Palowice
    PZPN Polska (b) : ZIAJOK FC
    KKS Kolejowy (s) : La Fiorita
    ŚwidDług (b) : FC Bayern Sośnica-Brzeg
    JELONKI Warszawa : Celtic Glasgow (s)
    Dream Team Gniezno : RWKS Sparta
    MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (b) : MaxiMilan
    Studzionka C.F. (b) : kaliszfornia (s)


    Kolejka 22 - 30.03.2021
    MaxiMilan : Legia - 1916
    C.F. Wyspa : Visca el Barca!
    Orzeł Palowice : PZPN Polska (b)
    ZIAJOK FC : KKS Kolejowy (s)
    La Fiorita : ŚwidDług (b)
    FC Bayern Sośnica-Brzeg : JELONKI Warszawa
    Celtic Glasgow (s) : Dream Team Gniezno
    kaliszfornia (s) : MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (b)
    RWKS Sparta : Studzionka C.F. (b)


    Kolejka 23 - 01.04.2021
    Legia - 1916 : Visca el Barca!
    PZPN Polska (b) : C.F. Wyspa
    KKS Kolejowy (s) : Orzeł Palowice
    ŚwidDług (b) : ZIAJOK FC
    JELONKI Warszawa : La Fiorita
    Dream Team Gniezno : FC Bayern Sośnica-Brzeg
    MaxiMilan : kaliszfornia (s)
    MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (b) : RWKS Sparta
    Studzionka C.F. (b) : Celtic Glasgow (s)


    Kolejka 24 - 03.04.2021
    kaliszfornia (s) : Legia - 1916
    Visca el Barca! : PZPN Polska (b)
    C.F. Wyspa : KKS Kolejowy (s)
    Orzeł Palowice : ŚwidDług (b)
    ZIAJOK FC : JELONKI Warszawa
    La Fiorita : Dream Team Gniezno
    RWKS Sparta : MaxiMilan
    Celtic Glasgow (s) : MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (b)
    FC Bayern Sośnica-Brzeg : Studzionka C.F. (b)


    Kolejka 25 - 04.04.2021
    Legia - 1916 : PZPN Polska (b)
    KKS Kolejowy (s) : Visca el Barca!
    ŚwidDług (b) : C.F. Wyspa
    JELONKI Warszawa : Orzeł Palowice
    Dream Team Gniezno : ZIAJOK FC
    kaliszfornia (s) : RWKS Sparta
    MaxiMilan : Celtic Glasgow (s)
    MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (b) : FC Bayern Sośnica-Brzeg
    Studzionka C.F. (b) : La Fiorita


    Kolejka 26 - 05.04.2021
    RWKS Sparta : Legia - 1916
    PZPN Polska (b) : KKS Kolejowy (s)
    Visca el Barca! : ŚwidDług (b)
    C.F. Wyspa : JELONKI Warszawa
    Orzeł Palowice : Dream Team Gniezno
    Celtic Glasgow (s) : kaliszfornia (s)
    FC Bayern Sośnica-Brzeg : MaxiMilan
    La Fiorita : MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (b)
    ZIAJOK FC : Studzionka C.F. (b)


    Kolejka 27 - 06.04.2021
    JELONKI Warszawa : Visca el Barca!
    ŚwidDług (b) : PZPN Polska (b)
    Legia - 1916 : KKS Kolejowy (s)
    Dream Team Gniezno : C.F. Wyspa
    RWKS Sparta : Celtic Glasgow (s)
    kaliszfornia (s) : FC Bayern Sośnica-Brzeg
    MaxiMilan : La Fiorita
    MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (b) : ZIAJOK FC
    Studzionka C.F. (b) : Orzeł Palowice


    Kolejka 28 - 08.04.2021
    Celtic Glasgow (s) : Legia - 1916
    KKS Kolejowy (s) : ŚwidDług (b)
    PZPN Polska (b) : JELONKI Warszawa
    Visca el Barca! : Dream Team Gniezno
    FC Bayern Sośnica-Brzeg : RWKS Sparta
    La Fiorita : kaliszfornia (s)
    ZIAJOK FC : MaxiMilan
    Orzeł Palowice : MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (b)
    C.F. Wyspa : Studzionka C.F. (b)


    Kolejka 29 - 10.04.2021
    Legia - 1916 : ŚwidDług (b)
    JELONKI Warszawa : KKS Kolejowy (s)
    Dream Team Gniezno : PZPN Polska (b)
    Celtic Glasgow (s) : FC Bayern Sośnica-Brzeg
    RWKS Sparta : La Fiorita
    kaliszfornia (s) : ZIAJOK FC
    MaxiMilan : Orzeł Palowice
    MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (b) : C.F. Wyspa
    Studzionka C.F. (b) : Visca el Barca!


    Kolejka 30 - 11.04.2021
    FC Bayern Sośnica-Brzeg : Legia - 1916
    ŚwidDług (b) : JELONKI Warszawa
    KKS Kolejowy (s) : Dream Team Gniezno
    La Fiorita : Celtic Glasgow (s)
    ZIAJOK FC : RWKS Sparta
    Orzeł Palowice : kaliszfornia (s)
    C.F. Wyspa : MaxiMilan
    Visca el Barca! : MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (b)
    PZPN Polska (b) : Studzionka C.F. (b)


    Kolejka 31 - 12.04.2021
    Legia - 1916 : JELONKI Warszawa
    Dream Team Gniezno : ŚwidDług (b)
    FC Bayern Sośnica-Brzeg : La Fiorita
    Celtic Glasgow (s) : ZIAJOK FC
    RWKS Sparta : Orzeł Palowice
    kaliszfornia (s) : C.F. Wyspa
    MaxiMilan : Visca el Barca!
    MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (b) : PZPN Polska (b)
    Studzionka C.F. (b) : KKS Kolejowy (s)


    Kolejka 32 - 13.04.2021
    La Fiorita : Legia - 1916
    JELONKI Warszawa : Dream Team Gniezno
    ZIAJOK FC : FC Bayern Sośnica-Brzeg
    Orzeł Palowice : Celtic Glasgow (s)
    C.F. Wyspa : RWKS Sparta
    Visca el Barca! : kaliszfornia (s)
    PZPN Polska (b) : MaxiMilan
    KKS Kolejowy (s) : MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (b)
    ŚwidDług (b) : Studzionka C.F. (b)


    Kolejka 33 - 15.04.2021
    Legia - 1916 : Dream Team Gniezno
    La Fiorita : ZIAJOK FC
    FC Bayern Sośnica-Brzeg : Orzeł Palowice
    Celtic Glasgow (s) : C.F. Wyspa
    RWKS Sparta : Visca el Barca!
    kaliszfornia (s) : PZPN Polska (b)
    MaxiMilan : KKS Kolejowy (s)
    MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (b) : ŚwidDług (b)
    Studzionka C.F. (b) : JELONKI Warszawa


    Kolejka 34 - 17.04.2021
    C.F. Wyspa : FC Bayern Sośnica-Brzeg
    Orzeł Palowice : La Fiorita
    ZIAJOK FC : Legia - 1916
    Visca el Barca! : Celtic Glasgow (s)
    PZPN Polska (b) : RWKS Sparta
    KKS Kolejowy (s) : kaliszfornia (s)
    ŚwidDług (b) : MaxiMilan
    JELONKI Warszawa : MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (b)
    Dream Team Gniezno : Studzionka C.F. (b)
    Kolejka 18 - 25.03.2021

    Legia - 1916 3 : 1 Studzionka C.F. (b)
    Orzeł Palowice 1 : 0 ZIAJOK FC
    C.F. Wyspa 0 : 3 La Fiorita
    Visca el Barca! 0 : 3 FC Bayern Sośnica-Brzeg
    PZPN Polska (b) 6 : 2 Celtic Glasgow (s)
    KKS Kolejowy (s) 2 : 0 RWKS Sparta
    ŚwidDług (b) 4 : 0 kaliszfornia (s)
    JELONKI Warszawa 0 : 4 MaxiMilan
    Dream Team Gniezno 0 : 4 MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (b)



    Zespół La Fiorita ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie) - wpłata na nagrody, punkty anulowane.





    Kolejka 19 - 27.03.2021

    Studzionka C.F. (b) 0 : 2 MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (b)
    Dream Team Gniezno 0 : 4 MaxiMilan
    Legia - 1916 4 : 0 Orzeł Palowice
    C.F. Wyspa 2 : 4 ZIAJOK FC
    Visca el Barca! 0 : 2 La Fiorita
    PZPN Polska (b) 2 : 9 FC Bayern Sośnica-Brzeg
    KKS Kolejowy (s) 6 : 0 Celtic Glasgow (s)
    ŚwidDług (b) 8 : 0 RWKS Sparta
    JELONKI Warszawa 3 : 0 kaliszfornia (s)



    Zespół La Fiorita ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie) - wpłata na nagrody, punkty anulowane.





    Kolejka 20 - 28.03.2021

    MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (b) 4 : 1 Legia - 1916
    Orzeł Palowice 2 : 2 C.F. Wyspa
    ZIAJOK FC 1 : 1 Visca el Barca!
    La Fiorita 5 : 0 PZPN Polska (b)
    FC Bayern Sośnica-Brzeg 8 : 1 KKS Kolejowy (s)
    Celtic Glasgow (s) 0 : 5 ŚwidDług (b)
    RWKS Sparta 0 : 4 JELONKI Warszawa
    kaliszfornia (s) 2 : 7 Dream Team Gniezno
    MaxiMilan 5 : 0 Studzionka C.F. (b)



    Zespół La Fiorita ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie) - wpłata na nagrody, punkty anulowane.





    Kolejka 21 - 29.03.2021

    Legia - 1916 3 : 0 C.F. Wyspa
    Visca el Barca! 4 : 0 Orzeł Palowice
    PZPN Polska (b) 1 : 5 ZIAJOK FC
    KKS Kolejowy (s) 0 : 3 La Fiorita
    ŚwidDług (b) 1 : 2 FC Bayern Sośnica-Brzeg
    JELONKI Warszawa 7 : 0 Celtic Glasgow (s)
    Dream Team Gniezno 4 : 1 RWKS Sparta
    MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (b) 0 : 0 MaxiMilan
    Studzionka C.F. (b) 3 : 0 kaliszfornia (s)



    Zespół La Fiorita ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie) - wpłata na nagrody, punkty anulowane.





    Kolejka 22 - 30.03.2021

    MaxiMilan 5 : 1 Legia - 1916
    C.F. Wyspa 3 : 4 Visca el Barca!
    Orzeł Palowice 3 : 0 PZPN Polska (b)
    ZIAJOK FC 2 : 5 KKS Kolejowy (s)
    La Fiorita 2 : 1 ŚwidDług (b)
    FC Bayern Sośnica-Brzeg 6 : 1 JELONKI Warszawa
    Celtic Glasgow (s) 0 : 7 Dream Team Gniezno
    kaliszfornia (s) 0 : 5 MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (b)
    RWKS Sparta 0 : 3 Studzionka C.F. (b)



    Zespół La Fiorita ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie) - wpłata na nagrody, punkty anulowane.





    Kolejka 23 - 01.04.2021

    Legia - 1916 0 : 1 Visca el Barca!
    PZPN Polska (b) 0 : 4 C.F. Wyspa
    KKS Kolejowy (s) 1 : 0 Orzeł Palowice
    ŚwidDług (b) 4 : 1 ZIAJOK FC
    JELONKI Warszawa 1 : 4 La Fiorita
    Dream Team Gniezno 0 : 3 FC Bayern Sośnica-Brzeg
    MaxiMilan 7 : 0 kaliszfornia (s)
    MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (b) 6 : 0 RWKS Sparta
    Studzionka C.F. (b) 7 : 0 Celtic Glasgow (s)



    Zespół La Fiorita ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie) - wpłata na nagrody, punkty anulowane.





    Kolejka 24 - 03.04.2021

    kaliszfornia (s) 2 : 7 Legia - 1916
    Visca el Barca! 1 : 1 PZPN Polska (b)
    C.F. Wyspa 4 : 4 KKS Kolejowy (s)
    Orzeł Palowice 2 : 4 ŚwidDług (b)
    ZIAJOK FC 0 : 0 JELONKI Warszawa
    La Fiorita 4 : 0 Dream Team Gniezno
    RWKS Sparta 0 : 4 MaxiMilan
    Celtic Glasgow (s) 0 : 7 MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (b)
    FC Bayern Sośnica-Brzeg 4 : 1 Studzionka C.F. (b)



    Zespół La Fiorita ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie) - wpłata na nagrody, punkty anulowane.





    Kolejka 25 - 04.04.2021

    Legia - 1916 4 : 0 PZPN Polska (b)
    KKS Kolejowy (s) 0 : 3 Visca el Barca!
    ŚwidDług (b) 5 : 1 C.F. Wyspa
    JELONKI Warszawa 4 : 2 Orzeł Palowice
    Dream Team Gniezno 3 : 0 ZIAJOK FC
    kaliszfornia (s) 0 : 0 RWKS Sparta
    MaxiMilan 7 : 0 Celtic Glasgow (s)
    MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (b) 0 : 2 FC Bayern Sośnica-Brzeg
    Studzionka C.F. (b) 0 : 0 La Fiorita



    Zespół La Fiorita ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie) - wpłata na nagrody, punkty anulowane.





    Kolejka 26 - 05.04.2021

    RWKS Sparta 0 : 6 Legia - 1916
    PZPN Polska (b) 0 : 3 KKS Kolejowy (s)
    Visca el Barca! 0 : 3 ŚwidDług (b)
    C.F. Wyspa 0 : 4 JELONKI Warszawa
    Orzeł Palowice 0 : 2 Dream Team Gniezno
    Celtic Glasgow (s) 0 : 3 kaliszfornia (s)
    FC Bayern Sośnica-Brzeg 3 : 0 MaxiMilan
    La Fiorita 4 : 1 MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (b)
    ZIAJOK FC 1 : 4 Studzionka C.F. (b)



    Zespół La Fiorita ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie) - wpłata na nagrody, punkty anulowane.





    Kolejka 27 - 06.04.2021

    JELONKI Warszawa 0 : 3 Visca el Barca!
    ŚwidDług (b) 8 : 2 PZPN Polska (b)
    Legia - 1916 3 : 0 KKS Kolejowy (s)
    Dream Team Gniezno 2 : 0 C.F. Wyspa
    RWKS Sparta 8 : 2 Celtic Glasgow (s)
    kaliszfornia (s) 0 : 5 FC Bayern Sośnica-Brzeg
    MaxiMilan 1 : 4 La Fiorita
    MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (b) 3 : 0 ZIAJOK FC
    Studzionka C.F. (b) 3 : 1 Orzeł Palowice



    Zespół La Fiorita ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie) - wpłata na nagrody, punkty anulowane.





    Kolejka 28 - 08.04.2021

    Celtic Glasgow (s) 2 : 9 Legia - 1916
    KKS Kolejowy (s) 1 : 6 ŚwidDług (b)
    PZPN Polska (b) 0 : 4 JELONKI Warszawa
    Visca el Barca! 2 : 4 Dream Team Gniezno
    FC Bayern Sośnica-Brzeg 6 : 1 RWKS Sparta
    La Fiorita 6 : 0 kaliszfornia (s)
    ZIAJOK FC 0 : 4 MaxiMilan
    Orzeł Palowice 0 : 2 MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (b)
    C.F. Wyspa 1 : 3 Studzionka C.F. (b)



    Zespół La Fiorita ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie) - wpłata na nagrody, punkty anulowane.





    Kolejka 29 - 10.04.2021

    Legia - 1916 3 : 5 ŚwidDług (b)
    JELONKI Warszawa 1 : 0 KKS Kolejowy (s)
    Dream Team Gniezno 3 : 0 PZPN Polska (b)
    Celtic Glasgow (s) 0 : 7 FC Bayern Sośnica-Brzeg
    RWKS Sparta 2 : 8 La Fiorita
    kaliszfornia (s) 0 : 5 ZIAJOK FC
    MaxiMilan 3 : 0 Orzeł Palowice
    MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (b) 3 : 0 C.F. Wyspa
    Studzionka C.F. (b) 1 : 3 Visca el Barca!



    Zespół La Fiorita ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie) - wpłata na nagrody, punkty anulowane.





    Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

    Kolejka 30 - 11.04.2021

    FC Bayern Sośnica-Brzeg 3 : 0 Legia - 1916
    ŚwidDług (b) 6 : 1 JELONKI Warszawa
    KKS Kolejowy (s) 2 : 6 Dream Team Gniezno
    La Fiorita 8 : 1 Celtic Glasgow (s)
    ZIAJOK FC 4 : 0 RWKS Sparta
    Orzeł Palowice 3 : 0 kaliszfornia (s)
    C.F. Wyspa 0 : 2 MaxiMilan
    Visca el Barca! 0 : 3 MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (b)
    PZPN Polska (b) 0 : 2 Studzionka C.F. (b)



    Zespół La Fiorita ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie) - wpłata na nagrody, punkty anulowane.





    Kolejka 31 - 12.04.2021

    Legia - 1916 6 : 0 JELONKI Warszawa
    Dream Team Gniezno 0 : 4 ŚwidDług (b)
    FC Bayern Sośnica-Brzeg 2 : 2 La Fiorita
    Celtic Glasgow (s) 0 : 7 ZIAJOK FC
    RWKS Sparta 1 : 3 Orzeł Palowice
    kaliszfornia (s) 0 : 3 C.F. Wyspa
    MaxiMilan 0 : 2 Visca el Barca!
    MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (b) 5 : 2 PZPN Polska (b)
    Studzionka C.F. (b) 6 : 0 KKS Kolejowy (s)



    Zespół La Fiorita ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie) - wpłata na nagrody, punkty anulowane.





    Kolejka 32 - 13.04.2021

    La Fiorita 5 : 2 Legia - 1916
    JELONKI Warszawa 1 : 4 Dream Team Gniezno
    ZIAJOK FC 0 : 3 FC Bayern Sośnica-Brzeg
    Orzeł Palowice 6 : 0 Celtic Glasgow (s)
    C.F. Wyspa 4 : 2 RWKS Sparta
    Visca el Barca! 6 : 1 kaliszfornia (s)
    PZPN Polska (b) 0 : 2 MaxiMilan
    KKS Kolejowy (s) 2 : 7 MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (b)
    ŚwidDług (b) 4 : 1 Studzionka C.F. (b)



    Zespół La Fiorita ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie) - wpłata na nagrody, punkty anulowane.





    New

    Kolejka 33 - 15.04.2021

    Legia - 1916 2 : 3 Dream Team Gniezno
    La Fiorita 0 : 1 ZIAJOK FC
    FC Bayern Sośnica-Brzeg 4 : 0 Orzeł Palowice
    Celtic Glasgow (s) 0 : 7 C.F. Wyspa
    RWKS Sparta 0 : 5 Visca el Barca!
    kaliszfornia (s) 0 : 2 PZPN Polska (b)
    MaxiMilan 2 : 0 KKS Kolejowy (s)
    MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (b) 1 : 4 ŚwidDług (b)
    Studzionka C.F. (b) 4 : 0 JELONKI Warszawa



    Zespół La Fiorita ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie) - wpłata na nagrody, punkty anulowane.





    New

    Kolejka 34 - 17.04.2021

    C.F. Wyspa 1 : 5 FC Bayern Sośnica-Brzeg
    Orzeł Palowice 0 : 2 La Fiorita
    ZIAJOK FC 0 : 2 Legia - 1916
    Visca el Barca! 6 : 0 Celtic Glasgow (s)
    PZPN Polska (b) 3 : 0 RWKS Sparta
    KKS Kolejowy (s) 5 : 1 kaliszfornia (s)
    ŚwidDług (b) 5 : 1 MaxiMilan
    JELONKI Warszawa 0 : 6 MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (b)
    Dream Team Gniezno 0 : 1 Studzionka C.F. (b)



    Zespół La Fiorita ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie) - wpłata na nagrody, punkty anulowane.