Rozgrywki LT PL - IVA liga - XVIII sezon - II runda

    Rozgrywki LT PL - IVA liga - XVIII sezon - II runda



    Kolejka 18 - 25.03.2021
    RTS 1910 Widzew Łódż : FC Cyganka (b)
    Mistrzowie z dzielnicy : FC Equ
    Cebularnia : Real Madrid
    Kraina Tysiąca Jezior : FC Janke
    FC.Jamajka : Real Madrid Club De Futbol
    MKS Orneta (s) : Zagłębie Lubin2
    John Deere Team (b) : Cargovia Kargowa (s)
    KING ŁÓDŹ : Old Squad Żory
    LKS Uście Gorlickie : Pro Gram (b)


    Kolejka 19 - 27.03.2021
    FC Cyganka (b) : Pro Gram (b)
    LKS Uście Gorlickie : Old Squad Żory
    RTS 1910 Widzew Łódż : Mistrzowie z dzielnicy
    Cebularnia : FC Equ
    Kraina Tysiąca Jezior : Real Madrid
    FC.Jamajka : FC Janke
    MKS Orneta (s) : Real Madrid Club De Futbol
    John Deere Team (b) : Zagłębie Lubin2
    KING ŁÓDŹ : Cargovia Kargowa (s)


    Kolejka 20 - 28.03.2021
    Pro Gram (b) : RTS 1910 Widzew Łódż
    Mistrzowie z dzielnicy : Cebularnia
    FC Equ : Kraina Tysiąca Jezior
    Real Madrid : FC.Jamajka
    FC Janke : MKS Orneta (s)
    Real Madrid Club De Futbol : John Deere Team (b)
    Zagłębie Lubin2 : KING ŁÓDŹ
    Cargovia Kargowa (s) : LKS Uście Gorlickie
    Old Squad Żory : FC Cyganka (b)


    Kolejka 21 - 29.03.2021
    RTS 1910 Widzew Łódż : Cebularnia
    Kraina Tysiąca Jezior : Mistrzowie z dzielnicy
    FC.Jamajka : FC Equ
    MKS Orneta (s) : Real Madrid
    John Deere Team (b) : FC Janke
    KING ŁÓDŹ : Real Madrid Club De Futbol
    LKS Uście Gorlickie : Zagłębie Lubin2
    Pro Gram (b) : Old Squad Żory
    FC Cyganka (b) : Cargovia Kargowa (s)


    Kolejka 22 - 30.03.2021
    Old Squad Żory : RTS 1910 Widzew Łódż
    Cebularnia : Kraina Tysiąca Jezior
    Mistrzowie z dzielnicy : FC.Jamajka
    FC Equ : MKS Orneta (s)
    Real Madrid : John Deere Team (b)
    FC Janke : KING ŁÓDŹ
    Real Madrid Club De Futbol : LKS Uście Gorlickie
    Cargovia Kargowa (s) : Pro Gram (b)
    Zagłębie Lubin2 : FC Cyganka (b)


    Kolejka 23 - 01.04.2021
    RTS 1910 Widzew Łódż : Kraina Tysiąca Jezior
    FC.Jamajka : Cebularnia
    MKS Orneta (s) : Mistrzowie z dzielnicy
    John Deere Team (b) : FC Equ
    KING ŁÓDŹ : Real Madrid
    LKS Uście Gorlickie : FC Janke
    Old Squad Żory : Cargovia Kargowa (s)
    Pro Gram (b) : Zagłębie Lubin2
    FC Cyganka (b) : Real Madrid Club De Futbol


    Kolejka 24 - 03.04.2021
    Cargovia Kargowa (s) : RTS 1910 Widzew Łódż
    Kraina Tysiąca Jezior : FC.Jamajka
    Cebularnia : MKS Orneta (s)
    Mistrzowie z dzielnicy : John Deere Team (b)
    FC Equ : KING ŁÓDŹ
    Real Madrid : LKS Uście Gorlickie
    Zagłębie Lubin2 : Old Squad Żory
    Real Madrid Club De Futbol : Pro Gram (b)
    FC Janke : FC Cyganka (b)


    Kolejka 25 - 04.04.2021
    RTS 1910 Widzew Łódż : FC.Jamajka
    MKS Orneta (s) : Kraina Tysiąca Jezior
    John Deere Team (b) : Cebularnia
    KING ŁÓDŹ : Mistrzowie z dzielnicy
    LKS Uście Gorlickie : FC Equ
    Cargovia Kargowa (s) : Zagłębie Lubin2
    Old Squad Żory : Real Madrid Club De Futbol
    Pro Gram (b) : FC Janke
    FC Cyganka (b) : Real Madrid


    Kolejka 26 - 05.04.2021
    Zagłębie Lubin2 : RTS 1910 Widzew Łódż
    FC.Jamajka : MKS Orneta (s)
    Kraina Tysiąca Jezior : John Deere Team (b)
    Cebularnia : KING ŁÓDŹ
    Mistrzowie z dzielnicy : LKS Uście Gorlickie
    Real Madrid Club De Futbol : Cargovia Kargowa (s)
    FC Janke : Old Squad Żory
    Real Madrid : Pro Gram (b)
    FC Equ : FC Cyganka (b)


    Kolejka 27 - 06.04.2021
    KING ŁÓDŹ : Kraina Tysiąca Jezior
    John Deere Team (b) : FC.Jamajka
    RTS 1910 Widzew Łódż : MKS Orneta (s)
    LKS Uście Gorlickie : Cebularnia
    Zagłębie Lubin2 : Real Madrid Club De Futbol
    Cargovia Kargowa (s) : FC Janke
    Old Squad Żory : Real Madrid
    Pro Gram (b) : FC Equ
    FC Cyganka (b) : Mistrzowie z dzielnicy


    Kolejka 28 - 08.04.2021
    Real Madrid Club De Futbol : RTS 1910 Widzew Łódż
    MKS Orneta (s) : John Deere Team (b)
    FC.Jamajka : KING ŁÓDŹ
    Kraina Tysiąca Jezior : LKS Uście Gorlickie
    FC Janke : Zagłębie Lubin2
    Real Madrid : Cargovia Kargowa (s)
    FC Equ : Old Squad Żory
    Mistrzowie z dzielnicy : Pro Gram (b)
    Cebularnia : FC Cyganka (b)


    Kolejka 29 - 10.04.2021
    RTS 1910 Widzew Łódż : John Deere Team (b)
    KING ŁÓDŹ : MKS Orneta (s)
    LKS Uście Gorlickie : FC.Jamajka
    Real Madrid Club De Futbol : FC Janke
    Zagłębie Lubin2 : Real Madrid
    Cargovia Kargowa (s) : FC Equ
    Old Squad Żory : Mistrzowie z dzielnicy
    Pro Gram (b) : Cebularnia
    FC Cyganka (b) : Kraina Tysiąca Jezior


    Kolejka 30 - 11.04.2021
    FC Janke : RTS 1910 Widzew Łódż
    John Deere Team (b) : KING ŁÓDŹ
    MKS Orneta (s) : LKS Uście Gorlickie
    Real Madrid : Real Madrid Club De Futbol
    FC Equ : Zagłębie Lubin2
    Mistrzowie z dzielnicy : Cargovia Kargowa (s)
    Cebularnia : Old Squad Żory
    Kraina Tysiąca Jezior : Pro Gram (b)
    FC.Jamajka : FC Cyganka (b)


    Kolejka 31 - 12.04.2021
    RTS 1910 Widzew Łódż : KING ŁÓDŹ
    LKS Uście Gorlickie : John Deere Team (b)
    FC Janke : Real Madrid
    Real Madrid Club De Futbol : FC Equ
    Zagłębie Lubin2 : Mistrzowie z dzielnicy
    Cargovia Kargowa (s) : Cebularnia
    Old Squad Żory : Kraina Tysiąca Jezior
    Pro Gram (b) : FC.Jamajka
    FC Cyganka (b) : MKS Orneta (s)


    Kolejka 32 - 13.04.2021
    Real Madrid : RTS 1910 Widzew Łódż
    KING ŁÓDŹ : LKS Uście Gorlickie
    FC Equ : FC Janke
    Mistrzowie z dzielnicy : Real Madrid Club De Futbol
    Cebularnia : Zagłębie Lubin2
    Kraina Tysiąca Jezior : Cargovia Kargowa (s)
    FC.Jamajka : Old Squad Żory
    MKS Orneta (s) : Pro Gram (b)
    John Deere Team (b) : FC Cyganka (b)


    Kolejka 33 - 15.04.2021
    RTS 1910 Widzew Łódż : LKS Uście Gorlickie
    Real Madrid : FC Equ
    FC Janke : Mistrzowie z dzielnicy
    Real Madrid Club De Futbol : Cebularnia
    Zagłębie Lubin2 : Kraina Tysiąca Jezior
    Cargovia Kargowa (s) : FC.Jamajka
    Old Squad Żory : MKS Orneta (s)
    Pro Gram (b) : John Deere Team (b)
    FC Cyganka (b) : KING ŁÓDŹ


    Kolejka 34 - 17.04.2021
    Cebularnia : FC Janke
    Mistrzowie z dzielnicy : Real Madrid
    FC Equ : RTS 1910 Widzew Łódż
    Kraina Tysiąca Jezior : Real Madrid Club De Futbol
    FC.Jamajka : Zagłębie Lubin2
    MKS Orneta (s) : Cargovia Kargowa (s)
    John Deere Team (b) : Old Squad Żory
    KING ŁÓDŹ : Pro Gram (b)
    LKS Uście Gorlickie : FC Cyganka (b)
    Kolejka 18 - 25.03.2021

    RTS 1910 Widzew Łódż 5 : 0 FC Cyganka (b)
    Mistrzowie z dzielnicy 3 : 0 FC Equ
    Cebularnia 0 : 3 Real Madrid
    Kraina Tysiąca Jezior 6 : 2 FC Janke
    FC.Jamajka 1 : 7 Real Madrid Club De Futbol
    MKS Orneta (s) 0 : 3 Zagłębie Lubin2 (w/o)
    John Deere Team (b) 6 : 0 Cargovia Kargowa (s)
    KING ŁÓDŹ 1 : 7 Old Squad Żory
    LKS Uście Gorlickie 6 : 0 Pro Gram (b)



    Zespół FC Equ ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół MKS Orneta ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Cebularnia ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 19 - 27.03.2021

    FC Cyganka (b) 0 : 0 Pro Gram (b)
    LKS Uście Gorlickie 2 : 2 Old Squad Żory
    RTS 1910 Widzew Łódż 3 : 0 Mistrzowie z dzielnicy
    Cebularnia 4 : 2 FC Equ
    Kraina Tysiąca Jezior 1 : 4 Real Madrid
    FC.Jamajka 0 : 8 FC Janke
    MKS Orneta (s) 0 : 3 Real Madrid Club De Futbol (w/o)
    John Deere Team (b) 6 : 0 Zagłębie Lubin2
    KING ŁÓDŹ 0 : 1 Cargovia Kargowa (s)



    Zespół FC Equ ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół MKS Orneta ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Cebularnia ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 20 - 28.03.2021

    Pro Gram (b) 0 : 3 RTS 1910 Widzew Łódż
    Mistrzowie z dzielnicy 1 : 4 Cebularnia
    FC Equ 0 : 4 Kraina Tysiąca Jezior
    Real Madrid 7 : 0 FC.Jamajka
    FC Janke 3 : 0 MKS Orneta (s) (w/o)
    Real Madrid Club De Futbol 0 : 3 John Deere Team (b)
    Zagłębie Lubin2 3 : 2 KING ŁÓDŹ
    Cargovia Kargowa (s) 0 : 4 LKS Uście Gorlickie
    Old Squad Żory 8 : 0 FC Cyganka (b)



    Zespół FC Equ ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół MKS Orneta ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Cebularnia ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 21 - 29.03.2021

    RTS 1910 Widzew Łódż 5 : 3 Cebularnia
    Kraina Tysiąca Jezior 5 : 0 Mistrzowie z dzielnicy
    FC.Jamajka 1 : 8 FC Equ
    MKS Orneta (s) 0 : 3 Real Madrid (w/o)
    John Deere Team (b) 5 : 0 FC Janke
    KING ŁÓDŹ 2 : 2 Real Madrid Club De Futbol
    LKS Uście Gorlickie 5 : 0 Zagłębie Lubin2
    Pro Gram (b) 2 : 7 Old Squad Żory
    FC Cyganka (b) 2 : 3 Cargovia Kargowa (s)



    Zespół FC Equ ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół MKS Orneta ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Cebularnia ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 22 - 30.03.2021

    Old Squad Żory 3 : 0 RTS 1910 Widzew Łódż
    Cebularnia 2 : 6 Kraina Tysiąca Jezior
    Mistrzowie z dzielnicy 8 : 0 FC.Jamajka
    FC Equ 3 : 0 MKS Orneta (s) (w/o)
    Real Madrid 8 : 2 John Deere Team (b)
    FC Janke 4 : 1 KING ŁÓDŹ
    Real Madrid Club De Futbol 1 : 0 LKS Uście Gorlickie
    Cargovia Kargowa (s) 1 : 3 Pro Gram (b)
    Zagłębie Lubin2 2 : 6 FC Cyganka (b)



    Zespół FC Equ ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół MKS Orneta ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Cebularnia ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 23 - 01.04.2021

    RTS 1910 Widzew Łódż 2 : 4 Kraina Tysiąca Jezior
    FC.Jamajka 0 : 5 Cebularnia
    MKS Orneta (s) 0 : 3 Mistrzowie z dzielnicy (w/o)
    John Deere Team (b) 2 : 0 FC Equ
    KING ŁÓDŹ 0 : 6 Real Madrid
    LKS Uście Gorlickie 4 : 1 FC Janke
    Old Squad Żory 7 : 2 Cargovia Kargowa (s)
    Pro Gram (b) 6 : 2 Zagłębie Lubin2
    FC Cyganka (b) 1 : 4 Real Madrid Club De Futbol



    Zespół FC Equ ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół MKS Orneta ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Cebularnia ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).





    New

    Kolejka 24 - 03.04.2021

    Cargovia Kargowa (s) 1 : 5 RTS 1910 Widzew Łódż
    Kraina Tysiąca Jezior 7 : 0 FC.Jamajka
    Cebularnia 3 : 0 MKS Orneta (s) (w/o)
    Mistrzowie z dzielnicy 3 : 1 John Deere Team (b)
    FC Equ 0 : 0 KING ŁÓDŹ
    Real Madrid 4 : 2 LKS Uście Gorlickie
    Zagłębie Lubin2 2 : 8 Old Squad Żory
    Real Madrid Club De Futbol 4 : 0 Pro Gram (b)
    FC Janke 8 : 1 FC Cyganka (b)



    Zespół FC Equ ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół MKS Orneta ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Cebularnia ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).





    New

    Kolejka 25 - 04.04.2021

    RTS 1910 Widzew Łódż 4 : 0 FC.Jamajka
    MKS Orneta (s) 0 : 3 Kraina Tysiąca Jezior (w/o)
    John Deere Team (b) 0 : 1 Cebularnia
    KING ŁÓDŹ 2 : 5 Mistrzowie z dzielnicy
    LKS Uście Gorlickie 7 : 4 FC Equ
    Cargovia Kargowa (s) 2 : 6 Zagłębie Lubin2
    Old Squad Żory 3 : 0 Real Madrid Club De Futbol
    Pro Gram (b) 1 : 3 FC Janke
    FC Cyganka (b) 0 : 4 Real Madrid



    Zespół FC Equ ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół MKS Orneta ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Cebularnia ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).





    New

    Kolejka 26 - 05.04.2021

    Zagłębie Lubin2 0 : 7 RTS 1910 Widzew Łódż
    FC.Jamajka 3 : 0 MKS Orneta (s) (w/o)
    Kraina Tysiąca Jezior 6 : 2 John Deere Team (b)
    Cebularnia 4 : 0 KING ŁÓDŹ
    Mistrzowie z dzielnicy 0 : 4 LKS Uście Gorlickie
    Real Madrid Club De Futbol 4 : 0 Cargovia Kargowa (s)
    FC Janke 2 : 5 Old Squad Żory
    Real Madrid 7 : 2 Pro Gram (b)
    FC Equ 4 : 1 FC Cyganka (b)



    Zespół FC Equ ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół MKS Orneta ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Cebularnia ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).





    New

    Kolejka 27 - 06.04.2021

    KING ŁÓDŹ 0 : 5 Kraina Tysiąca Jezior
    John Deere Team (b) 4 : 0 FC.Jamajka
    RTS 1910 Widzew Łódż 3 : 0 MKS Orneta (s) (w/o)
    LKS Uście Gorlickie 4 : 1 Cebularnia
    Zagłębie Lubin2 3 : 2 Real Madrid Club De Futbol
    Cargovia Kargowa (s) 0 : 3 FC Janke
    Old Squad Żory 0 : 0 Real Madrid
    Pro Gram (b) 0 : 0 FC Equ (w/o)
    FC Cyganka (b) 0 : 2 Mistrzowie z dzielnicy



    Zespół FC Equ ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół MKS Orneta ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Cebularnia ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).





    New

    Kolejka 28 - 08.04.2021

    Real Madrid Club De Futbol 3 : 1 RTS 1910 Widzew Łódż
    MKS Orneta (s) 0 : 3 John Deere Team (b) (w/o)
    FC.Jamajka 0 : 3 KING ŁÓDŹ
    Kraina Tysiąca Jezior 1 : 0 LKS Uście Gorlickie
    FC Janke 0 : 1 Zagłębie Lubin2
    Real Madrid 3 : 0 Cargovia Kargowa (s)
    FC Equ 0 : 2 Old Squad Żory
    Mistrzowie z dzielnicy 3 : 0 Pro Gram (b)
    Cebularnia 5 : 0 FC Cyganka (b)



    Zespół FC Equ ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół MKS Orneta ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Cebularnia ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).