Kolejka 18 - 24.05.2021
Zagłębie Lubin2 : Zjednoczeni Trzemeszno & Lech Poznań (b)
RTS 1910 Widzew Łódż : FC Cyganka
FC Equ : Real Madrid Club De Futbol
Mistrzowie z dzielnicy : FC Janke
Cargovia Kargowa : LKS Uście Gorlickie
C.F. Wyspa (s) : KING ŁÓDŹ
Fc Barcelona8 (b) : kaliszfornia (s)
Pro Gram : Kraina Tysiąca Jezior
John Deere Team : MJP Rybnik (b)
Kolejka 19 - 25.05.2021
Zjednoczeni Trzemeszno & Lech Poznań (b) : MJP Rybnik (b)
John Deere Team : Kraina Tysiąca Jezior
Zagłębie Lubin2 : RTS 1910 Widzew Łódż
FC Equ : FC Cyganka
Mistrzowie z dzielnicy : Real Madrid Club De Futbol
Cargovia Kargowa : FC Janke
C.F. Wyspa (s) : LKS Uście Gorlickie
Fc Barcelona8 (b) : KING ŁÓDŹ
Pro Gram : kaliszfornia (s)
Kolejka 20 - 27.05.2021
MJP Rybnik (b) : Zagłębie Lubin2
RTS 1910 Widzew Łódż : FC Equ
FC Cyganka : Mistrzowie z dzielnicy
Real Madrid Club De Futbol : Cargovia Kargowa
FC Janke : C.F. Wyspa (s)
LKS Uście Gorlickie : Fc Barcelona8 (b)
KING ŁÓDŹ : Pro Gram
kaliszfornia (s) : John Deere Team
Kraina Tysiąca Jezior : Zjednoczeni Trzemeszno & Lech Poznań (b)
Kolejka 21 - 29.05.2021
Zagłębie Lubin2 : FC Equ
Mistrzowie z dzielnicy : RTS 1910 Widzew Łódż
Cargovia Kargowa : FC Cyganka
C.F. Wyspa (s) : Real Madrid Club De Futbol
Fc Barcelona8 (b) : FC Janke
Pro Gram : LKS Uście Gorlickie
John Deere Team : KING ŁÓDŹ
MJP Rybnik (b) : Kraina Tysiąca Jezior
Zjednoczeni Trzemeszno & Lech Poznań (b) : kaliszfornia (s)
Kolejka 22 - 30.05.2021
Kraina Tysiąca Jezior : Zagłębie Lubin2
FC Equ : Mistrzowie z dzielnicy
RTS 1910 Widzew Łódż : Cargovia Kargowa
FC Cyganka : C.F. Wyspa (s)
Real Madrid Club De Futbol : Fc Barcelona8 (b)
FC Janke : Pro Gram
LKS Uście Gorlickie : John Deere Team
kaliszfornia (s) : MJP Rybnik (b)
KING ŁÓDŹ : Zjednoczeni Trzemeszno & Lech Poznań (b)
Kolejka 23 - 31.05.2021
Zagłębie Lubin2 : Mistrzowie z dzielnicy
Cargovia Kargowa : FC Equ
C.F. Wyspa (s) : RTS 1910 Widzew Łódż
Fc Barcelona8 (b) : FC Cyganka
Pro Gram : Real Madrid Club De Futbol
John Deere Team : FC Janke
Kraina Tysiąca Jezior : kaliszfornia (s)
MJP Rybnik (b) : KING ŁÓDŹ
Zjednoczeni Trzemeszno & Lech Poznań (b) : LKS Uście Gorlickie
Kolejka 24 - 01.06.2021
kaliszfornia (s) : Zagłębie Lubin2
Mistrzowie z dzielnicy : Cargovia Kargowa
FC Equ : C.F. Wyspa (s)
RTS 1910 Widzew Łódż : Fc Barcelona8 (b)
FC Cyganka : Pro Gram
Real Madrid Club De Futbol : John Deere Team
KING ŁÓDŹ : Kraina Tysiąca Jezior
LKS Uście Gorlickie : MJP Rybnik (b)
FC Janke : Zjednoczeni Trzemeszno & Lech Poznań (b)
Kolejka 25 - 03.06.2021
Zagłębie Lubin2 : Cargovia Kargowa
C.F. Wyspa (s) : Mistrzowie z dzielnicy
Fc Barcelona8 (b) : FC Equ
Pro Gram : RTS 1910 Widzew Łódż
John Deere Team : FC Cyganka
kaliszfornia (s) : KING ŁÓDŹ
Kraina Tysiąca Jezior : LKS Uście Gorlickie
MJP Rybnik (b) : FC Janke
Zjednoczeni Trzemeszno & Lech Poznań (b) : Real Madrid Club De Futbol
Kolejka 26 - 05.06.2021
KING ŁÓDŹ : Zagłębie Lubin2
Cargovia Kargowa : C.F. Wyspa (s)
Mistrzowie z dzielnicy : Fc Barcelona8 (b)
FC Equ : Pro Gram
RTS 1910 Widzew Łódż : John Deere Team
LKS Uście Gorlickie : kaliszfornia (s)
FC Janke : Kraina Tysiąca Jezior
Real Madrid Club De Futbol : MJP Rybnik (b)
FC Cyganka : Zjednoczeni Trzemeszno & Lech Poznań (b)
Kolejka 27 - 06.06.2021
Pro Gram : Mistrzowie z dzielnicy
Fc Barcelona8 (b) : Cargovia Kargowa
Zagłębie Lubin2 : C.F. Wyspa (s)
John Deere Team : FC Equ
KING ŁÓDŹ : LKS Uście Gorlickie
kaliszfornia (s) : FC Janke
Kraina Tysiąca Jezior : Real Madrid Club De Futbol
MJP Rybnik (b) : FC Cyganka
Zjednoczeni Trzemeszno & Lech Poznań (b) : RTS 1910 Widzew Łódż
Kolejka 28 - 07.06.2021
LKS Uście Gorlickie : Zagłębie Lubin2
C.F. Wyspa (s) : Fc Barcelona8 (b)
Cargovia Kargowa : Pro Gram
Mistrzowie z dzielnicy : John Deere Team
FC Janke : KING ŁÓDŹ
Real Madrid Club De Futbol : kaliszfornia (s)
FC Cyganka : Kraina Tysiąca Jezior
RTS 1910 Widzew Łódż : MJP Rybnik (b)
FC Equ : Zjednoczeni Trzemeszno & Lech Poznań (b)
Kolejka 29 - 08.06.2021
Zagłębie Lubin2 : Fc Barcelona8 (b)
Pro Gram : C.F. Wyspa (s)
John Deere Team : Cargovia Kargowa
LKS Uście Gorlickie : FC Janke
KING ŁÓDŹ : Real Madrid Club De Futbol
kaliszfornia (s) : FC Cyganka
Kraina Tysiąca Jezior : RTS 1910 Widzew Łódż
MJP Rybnik (b) : FC Equ
Zjednoczeni Trzemeszno & Lech Poznań (b) : Mistrzowie z dzielnicy
Kolejka 30 - 10.06.2021
FC Janke : Zagłębie Lubin2
Fc Barcelona8 (b) : Pro Gram
C.F. Wyspa (s) : John Deere Team
Real Madrid Club De Futbol : LKS Uście Gorlickie
FC Cyganka : KING ŁÓDŹ
RTS 1910 Widzew Łódż : kaliszfornia (s)
FC Equ : Kraina Tysiąca Jezior
Mistrzowie z dzielnicy : MJP Rybnik (b)
Cargovia Kargowa : Zjednoczeni Trzemeszno & Lech Poznań (b)
Kolejka 31 - 12.06.2021
Zagłębie Lubin2 : Pro Gram
John Deere Team : Fc Barcelona8 (b)
FC Janke : Real Madrid Club De Futbol
LKS Uście Gorlickie : FC Cyganka
KING ŁÓDŹ : RTS 1910 Widzew Łódż
kaliszfornia (s) : FC Equ
Kraina Tysiąca Jezior : Mistrzowie z dzielnicy
MJP Rybnik (b) : Cargovia Kargowa
Zjednoczeni Trzemeszno & Lech Poznań (b) : C.F. Wyspa (s)
Kolejka 32 - 13.06.2021
Real Madrid Club De Futbol : Zagłębie Lubin2
Pro Gram : John Deere Team
FC Cyganka : FC Janke
RTS 1910 Widzew Łódż : LKS Uście Gorlickie
FC Equ : KING ŁÓDŹ
Mistrzowie z dzielnicy : kaliszfornia (s)
Cargovia Kargowa : Kraina Tysiąca Jezior
C.F. Wyspa (s) : MJP Rybnik (b)
Fc Barcelona8 (b) : Zjednoczeni Trzemeszno & Lech Poznań (b)
Kolejka 33 - 14.06.2021
Zagłębie Lubin2 : John Deere Team
Real Madrid Club De Futbol : FC Cyganka
FC Janke : RTS 1910 Widzew Łódż
LKS Uście Gorlickie : FC Equ
KING ŁÓDŹ : Mistrzowie z dzielnicy
kaliszfornia (s) : Cargovia Kargowa
Kraina Tysiąca Jezior : C.F. Wyspa (s)
MJP Rybnik (b) : Fc Barcelona8 (b)
Zjednoczeni Trzemeszno & Lech Poznań (b) : Pro Gram
Kolejka 34 - 15.06.2021
FC Equ : FC Janke
RTS 1910 Widzew Łódż : Real Madrid Club De Futbol
FC Cyganka : Zagłębie Lubin2
Mistrzowie z dzielnicy : LKS Uście Gorlickie
Cargovia Kargowa : KING ŁÓDŹ
C.F. Wyspa (s) : kaliszfornia (s)
Fc Barcelona8 (b) : Kraina Tysiąca Jezior
Pro Gram : MJP Rybnik (b)
John Deere Team : Zjednoczeni Trzemeszno & Lech Poznań (b)