Rozgrywki LT PL - III liga - XX sezon - II runda

      Rozgrywki LT PL - III liga - XX sezon - II runda



      Kolejka 18 - 25.07.2021
      Legia - 1916 : Se* with my E* (b)
      Studzionka C.F. : PZPN Polska
      Huta Jazz (b) : Orzeł Palowice
      ZIAJOK FC : KKS Kolejowy
      Kraina Tysiąca Jezior (b) : Zryw Dabrowka
      MKS Drwęca Golub-Dobrzyń : JELONKI Warszawa
      Fox River FC (b) : Dream Team Gniezno
      Wodnik Callander : Visca el Barca!
      FC Masters Gliwice : FC Janke (b)


      Kolejka 19 - 26.07.2021
      Se* with my E* (b) : FC Janke (b)
      FC Masters Gliwice : Visca el Barca!
      Legia - 1916 : Studzionka C.F.
      Huta Jazz (b) : PZPN Polska
      ZIAJOK FC : Orzeł Palowice
      Kraina Tysiąca Jezior (b) : KKS Kolejowy
      MKS Drwęca Golub-Dobrzyń : Zryw Dabrowka
      Fox River FC (b) : JELONKI Warszawa
      Wodnik Callander : Dream Team Gniezno


      Kolejka 20 - 27.07.2021
      FC Janke (b) : Legia - 1916
      Studzionka C.F. : Huta Jazz (b)
      PZPN Polska : ZIAJOK FC
      Orzeł Palowice : Kraina Tysiąca Jezior (b)
      KKS Kolejowy : MKS Drwęca Golub-Dobrzyń
      Zryw Dabrowka : Fox River FC (b)
      JELONKI Warszawa : Wodnik Callander
      Dream Team Gniezno : FC Masters Gliwice
      Visca el Barca! : Se* with my E* (b)


      Kolejka 21 - 29.07.2021
      Legia - 1916 : Huta Jazz (b)
      ZIAJOK FC : Studzionka C.F.
      Kraina Tysiąca Jezior (b) : PZPN Polska
      MKS Drwęca Golub-Dobrzyń : Orzeł Palowice
      Fox River FC (b) : KKS Kolejowy
      Wodnik Callander : Zryw Dabrowka
      FC Masters Gliwice : JELONKI Warszawa
      FC Janke (b) : Visca el Barca!
      Se* with my E* (b) : Dream Team Gniezno


      Kolejka 22 - 31.07.2021
      Visca el Barca! : Legia - 1916
      Huta Jazz (b) : ZIAJOK FC
      Studzionka C.F. : Kraina Tysiąca Jezior (b)
      PZPN Polska : MKS Drwęca Golub-Dobrzyń
      Orzeł Palowice : Fox River FC (b)
      KKS Kolejowy : Wodnik Callander
      Zryw Dabrowka : FC Masters Gliwice
      Dream Team Gniezno : FC Janke (b)
      JELONKI Warszawa : Se* with my E* (b)


      Kolejka 23 - 01.08.2021
      Legia - 1916 : ZIAJOK FC
      Kraina Tysiąca Jezior (b) : Huta Jazz (b)
      MKS Drwęca Golub-Dobrzyń : Studzionka C.F.
      Fox River FC (b) : PZPN Polska
      Wodnik Callander : Orzeł Palowice
      FC Masters Gliwice : KKS Kolejowy
      Visca el Barca! : Dream Team Gniezno
      FC Janke (b) : JELONKI Warszawa
      Se* with my E* (b) : Zryw Dabrowka


      Kolejka 24 - 02.08.2021
      Dream Team Gniezno : Legia - 1916
      ZIAJOK FC : Kraina Tysiąca Jezior (b)
      Huta Jazz (b) : MKS Drwęca Golub-Dobrzyń
      Studzionka C.F. : Fox River FC (b)
      PZPN Polska : Wodnik Callander
      Orzeł Palowice : FC Masters Gliwice
      JELONKI Warszawa : Visca el Barca!
      Zryw Dabrowka : FC Janke (b)
      KKS Kolejowy : Se* with my E* (b)


      Kolejka 25 - 03.08.2021
      Legia - 1916 : Kraina Tysiąca Jezior (b)
      MKS Drwęca Golub-Dobrzyń : ZIAJOK FC
      Fox River FC (b) : Huta Jazz (b)
      Wodnik Callander : Studzionka C.F.
      FC Masters Gliwice : PZPN Polska
      Dream Team Gniezno : JELONKI Warszawa
      Visca el Barca! : Zryw Dabrowka
      FC Janke (b) : KKS Kolejowy
      Se* with my E* (b) : Orzeł Palowice


      Kolejka 26 - 05.08.2021
      JELONKI Warszawa : Legia - 1916
      Kraina Tysiąca Jezior (b) : MKS Drwęca Golub-Dobrzyń
      ZIAJOK FC : Fox River FC (b)
      Huta Jazz (b) : Wodnik Callander
      Studzionka C.F. : FC Masters Gliwice
      Zryw Dabrowka : Dream Team Gniezno
      KKS Kolejowy : Visca el Barca!
      Orzeł Palowice : FC Janke (b)
      PZPN Polska : Se* with my E* (b)


      Kolejka 27 - 07.08.2021
      Wodnik Callander : ZIAJOK FC
      Fox River FC (b) : Kraina Tysiąca Jezior (b)
      Legia - 1916 : MKS Drwęca Golub-Dobrzyń
      FC Masters Gliwice : Huta Jazz (b)
      JELONKI Warszawa : Zryw Dabrowka
      Dream Team Gniezno : KKS Kolejowy
      Visca el Barca! : Orzeł Palowice
      FC Janke (b) : PZPN Polska
      Se* with my E* (b) : Studzionka C.F.


      Kolejka 28 - 08.08.2021
      Zryw Dabrowka : Legia - 1916
      MKS Drwęca Golub-Dobrzyń : Fox River FC (b)
      Kraina Tysiąca Jezior (b) : Wodnik Callander
      ZIAJOK FC : FC Masters Gliwice
      KKS Kolejowy : JELONKI Warszawa
      Orzeł Palowice : Dream Team Gniezno
      PZPN Polska : Visca el Barca!
      Studzionka C.F. : FC Janke (b)
      Huta Jazz (b) : Se* with my E* (b)


      Kolejka 29 - 09.08.2021
      Legia - 1916 : Fox River FC (b)
      Wodnik Callander : MKS Drwęca Golub-Dobrzyń
      FC Masters Gliwice : Kraina Tysiąca Jezior (b)
      Zryw Dabrowka : KKS Kolejowy
      JELONKI Warszawa : Orzeł Palowice
      Dream Team Gniezno : PZPN Polska
      Visca el Barca! : Studzionka C.F.
      FC Janke (b) : Huta Jazz (b)
      Se* with my E* (b) : ZIAJOK FC


      Kolejka 30 - 10.08.2021
      KKS Kolejowy : Legia - 1916
      Fox River FC (b) : Wodnik Callander
      MKS Drwęca Golub-Dobrzyń : FC Masters Gliwice
      Orzeł Palowice : Zryw Dabrowka
      PZPN Polska : JELONKI Warszawa
      Studzionka C.F. : Dream Team Gniezno
      Huta Jazz (b) : Visca el Barca!
      ZIAJOK FC : FC Janke (b)
      Kraina Tysiąca Jezior (b) : Se* with my E* (b)


      Kolejka 31 - 12.08.2021
      Legia - 1916 : Wodnik Callander
      FC Masters Gliwice : Fox River FC (b)
      KKS Kolejowy : Orzeł Palowice
      Zryw Dabrowka : PZPN Polska
      JELONKI Warszawa : Studzionka C.F.
      Dream Team Gniezno : Huta Jazz (b)
      Visca el Barca! : ZIAJOK FC
      FC Janke (b) : Kraina Tysiąca Jezior (b)
      Se* with my E* (b) : MKS Drwęca Golub-Dobrzyń


      Kolejka 32 - 14.08.2021
      Orzeł Palowice : Legia - 1916
      Wodnik Callander : FC Masters Gliwice
      PZPN Polska : KKS Kolejowy
      Studzionka C.F. : Zryw Dabrowka
      Huta Jazz (b) : JELONKI Warszawa
      ZIAJOK FC : Dream Team Gniezno
      Kraina Tysiąca Jezior (b) : Visca el Barca!
      MKS Drwęca Golub-Dobrzyń : FC Janke (b)
      Fox River FC (b) : Se* with my E* (b)


      Kolejka 33 - 15.08.2021
      Legia - 1916 : FC Masters Gliwice
      Orzeł Palowice : PZPN Polska
      KKS Kolejowy : Studzionka C.F.
      Zryw Dabrowka : Huta Jazz (b)
      JELONKI Warszawa : ZIAJOK FC
      Dream Team Gniezno : Kraina Tysiąca Jezior (b)
      Visca el Barca! : MKS Drwęca Golub-Dobrzyń
      FC Janke (b) : Fox River FC (b)
      Se* with my E* (b) : Wodnik Callander


      Kolejka 34 - 16.08.2021
      Huta Jazz (b) : KKS Kolejowy
      Studzionka C.F. : Orzeł Palowice
      PZPN Polska : Legia - 1916
      ZIAJOK FC : Zryw Dabrowka
      Kraina Tysiąca Jezior (b) : JELONKI Warszawa
      MKS Drwęca Golub-Dobrzyń : Dream Team Gniezno
      Fox River FC (b) : Visca el Barca!
      Wodnik Callander : FC Janke (b)
      FC Masters Gliwice : Se* with my E* (b)
      Kolejka 18 - 25.07.2021

      Legia - 1916 0 : 6 Se* with my E* (b)
      Studzionka C.F. 3 : 0 PZPN Polska
      Huta Jazz (b) 0 : 3 Orzeł Palowice
      ZIAJOK FC 0 : 2 KKS Kolejowy
      Kraina Tysiąca Jezior (b) 0 : 3 Zryw Dabrowka (w/o)
      MKS Drwęca Golub-Dobrzyń 6 : 0 JELONKI Warszawa
      Fox River FC (b) 2 : 1 Dream Team Gniezno
      Wodnik Callander 1 : 5 Visca el Barca!
      FC Masters Gliwice 0 : 0 FC Janke (b)



      Zespół Kraina Tysiąca Jezior ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).





      Kolejka 19 - 26.07.2021

      Se* with my E* (b) 5 : 1 FC Janke (b)
      FC Masters Gliwice 2 : 4 Visca el Barca!
      Legia - 1916 1 : 8 Studzionka C.F.
      Huta Jazz (b) 7 : 1 PZPN Polska
      ZIAJOK FC 2 : 5 Orzeł Palowice
      Kraina Tysiąca Jezior (b) 0 : 3 KKS Kolejowy
      MKS Drwęca Golub-Dobrzyń 3 : 1 Zryw Dabrowka
      Fox River FC (b) 3 : 0 JELONKI Warszawa
      Wodnik Callander 0 : 5 Dream Team Gniezno



      Zespół Kraina Tysiąca Jezior ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).





      Kolejka 20 - 27.07.2021

      FC Janke (b) 4 : 0 Legia - 1916
      Studzionka C.F. 1 : 4 Huta Jazz (b)
      PZPN Polska 2 : 6 ZIAJOK FC
      Orzeł Palowice 3 : 0 Kraina Tysiąca Jezior (b) (w/o)
      KKS Kolejowy 0 : 3 MKS Drwęca Golub-Dobrzyń
      Zryw Dabrowka 0 : 3 Fox River FC (b)
      JELONKI Warszawa 2 : 4 Wodnik Callander
      Dream Team Gniezno 2 : 0 FC Masters Gliwice
      Visca el Barca! 2 : 4 Se* with my E* (b)



      Zespół Kraina Tysiąca Jezior ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).





      Kolejka 21 - 29.07.2021

      Legia - 1916 0 : 4 Huta Jazz (b)
      ZIAJOK FC 3 : 0 Studzionka C.F.
      Kraina Tysiąca Jezior (b) 0 : 3 PZPN Polska (w/o)
      MKS Drwęca Golub-Dobrzyń 4 : 1 Orzeł Palowice
      Fox River FC (b) 1 : 1 KKS Kolejowy
      Wodnik Callander 0 : 4 Zryw Dabrowka
      FC Masters Gliwice 5 : 1 JELONKI Warszawa
      FC Janke (b) 2 : 2 Visca el Barca!
      Se* with my E* (b) 3 : 1 Dream Team Gniezno



      Zespół Kraina Tysiąca Jezior ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).





      Kolejka 22 - 31.07.2021

      Visca el Barca! 7 : 0 Legia - 1916
      Huta Jazz (b) 0 : 1 ZIAJOK FC
      Studzionka C.F. 3 : 0 Kraina Tysiąca Jezior (b) (w/o)
      PZPN Polska 0 : 5 MKS Drwęca Golub-Dobrzyń
      Orzeł Palowice 4 : 0 Fox River FC (b)
      KKS Kolejowy 4 : 1 Wodnik Callander
      Zryw Dabrowka 1 : 5 FC Masters Gliwice
      Dream Team Gniezno 5 : 3 FC Janke (b)
      JELONKI Warszawa 1 : 4 Se* with my E* (b)



      Zespół Kraina Tysiąca Jezior ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).





      Kolejka 23 - 01.08.2021

      Legia - 1916 0 : 8 ZIAJOK FC
      Kraina Tysiąca Jezior (b) 0 : 3 Huta Jazz (b) (w/o)
      MKS Drwęca Golub-Dobrzyń 6 : 0 Studzionka C.F.
      Fox River FC (b) 7 : 0 PZPN Polska
      Wodnik Callander 1 : 0 Orzeł Palowice
      FC Masters Gliwice 4 : 1 KKS Kolejowy
      Visca el Barca! 0 : 2 Dream Team Gniezno
      FC Janke (b) 5 : 2 JELONKI Warszawa
      Se* with my E* (b) 1 : 2 Zryw Dabrowka



      Zespół Kraina Tysiąca Jezior ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).





      Kolejka 24 - 02.08.2021

      Dream Team Gniezno 7 : 2 Legia - 1916
      ZIAJOK FC 3 : 0 Kraina Tysiąca Jezior (b) (w/o)
      Huta Jazz (b) 0 : 3 MKS Drwęca Golub-Dobrzyń
      Studzionka C.F. 1 : 4 Fox River FC (b)
      PZPN Polska 0 : 4 Wodnik Callander
      Orzeł Palowice 2 : 1 FC Masters Gliwice
      JELONKI Warszawa 0 : 4 Visca el Barca!
      Zryw Dabrowka 0 : 3 FC Janke (b)
      KKS Kolejowy 2 : 3 Se* with my E* (b)



      Zespół Kraina Tysiąca Jezior ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).





      Kolejka 25 - 03.08.2021

      Legia - 1916 3 : 0 Kraina Tysiąca Jezior (b) (w/o)
      MKS Drwęca Golub-Dobrzyń 4 : 0 ZIAJOK FC
      Fox River FC (b) 1 : 3 Huta Jazz (b)
      Wodnik Callander 3 : 0 Studzionka C.F.
      FC Masters Gliwice 4 : 0 PZPN Polska
      Dream Team Gniezno 3 : 0 JELONKI Warszawa
      Visca el Barca! 3 : 1 Zryw Dabrowka
      FC Janke (b) 0 : 2 KKS Kolejowy
      Se* with my E* (b) 8 : 1 Orzeł Palowice



      Zespół Kraina Tysiąca Jezior ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).





      Kolejka 26 - 05.08.2021

      JELONKI Warszawa 6 : 0 Legia - 1916
      Kraina Tysiąca Jezior (b) 0 : 3 MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (w/o)
      ZIAJOK FC 3 : 1 Fox River FC (b)
      Huta Jazz (b) 3 : 1 Wodnik Callander
      Studzionka C.F. 0 : 5 FC Masters Gliwice
      Zryw Dabrowka 0 : 4 Dream Team Gniezno
      KKS Kolejowy 3 : 1 Visca el Barca!
      Orzeł Palowice 0 : 2 FC Janke (b)
      PZPN Polska 1 : 9 Se* with my E* (b)



      Zespół Kraina Tysiąca Jezior ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).





      Kolejka 27 - 07.08.2021

      Wodnik Callander 1 : 5 ZIAJOK FC
      Fox River FC (b) 3 : 0 Kraina Tysiąca Jezior (b) (w/o)
      Legia - 1916 0 : 8 MKS Drwęca Golub-Dobrzyń
      FC Masters Gliwice 4 : 1 Huta Jazz (b)
      JELONKI Warszawa 0 : 3 Zryw Dabrowka
      Dream Team Gniezno 4 : 0 KKS Kolejowy
      Visca el Barca! 2 : 0 Orzeł Palowice
      FC Janke (b) 9 : 1 PZPN Polska
      Se* with my E* (b) 3 : 0 Studzionka C.F.



      Zespół Kraina Tysiąca Jezior ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).





      Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

      Kolejka 28 - 08.08.2021

      Zryw Dabrowka 8 : 0 Legia - 1916
      MKS Drwęca Golub-Dobrzyń 4 : 1 Fox River FC (b)
      Kraina Tysiąca Jezior (b) 0 : 3 Wodnik Callander (w/o)
      ZIAJOK FC 1 : 0 FC Masters Gliwice
      KKS Kolejowy 6 : 1 JELONKI Warszawa
      Orzeł Palowice 2 : 8 Dream Team Gniezno
      PZPN Polska 2 : 7 Visca el Barca!
      Studzionka C.F. 0 : 5 FC Janke (b)
      Huta Jazz (b) 0 : 4 Se* with my E* (b)



      Zespół Kraina Tysiąca Jezior ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).





      Kolejka 29 - 09.08.2021

      Legia - 1916 0 : 7 Fox River FC (b)
      Wodnik Callander 0 : 3 MKS Drwęca Golub-Dobrzyń
      FC Masters Gliwice 3 : 0 Kraina Tysiąca Jezior (b) (w/o)
      Zryw Dabrowka 0 : 2 KKS Kolejowy
      JELONKI Warszawa 0 : 3 Orzeł Palowice
      Dream Team Gniezno 5 : 0 PZPN Polska
      Visca el Barca! 7 : 1 Studzionka C.F.
      FC Janke (b) 4 : 1 Huta Jazz (b)
      Se* with my E* (b) 3 : 0 ZIAJOK FC



      Zespół Kraina Tysiąca Jezior ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).





      Kolejka 30 - 10.08.2021

      KKS Kolejowy 5 : 0 Legia - 1916
      Fox River FC (b) 2 : 0 Wodnik Callander
      MKS Drwęca Golub-Dobrzyń 0 : 2 FC Masters Gliwice
      Orzeł Palowice 1 : 3 Zryw Dabrowka
      PZPN Polska 1 : 6 JELONKI Warszawa
      Studzionka C.F. 0 : 3 Dream Team Gniezno
      Huta Jazz (b) 2 : 5 Visca el Barca!
      ZIAJOK FC 1 : 1 FC Janke (b)
      Kraina Tysiąca Jezior (b) 0 : 3 Se* with my E* (b) (w/o)



      Zespół Kraina Tysiąca Jezior ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).





      Kolejka 31 - 12.08.2021

      Legia - 1916 0 : 6 Wodnik Callander
      FC Masters Gliwice 9 : 0 Fox River FC (b)
      KKS Kolejowy 0 : 1 Orzeł Palowice
      Zryw Dabrowka 8 : 1 PZPN Polska
      JELONKI Warszawa 2 : 0 Studzionka C.F.
      Dream Team Gniezno 6 : 0 Huta Jazz (b)
      Visca el Barca! 0 : 6 ZIAJOK FC
      FC Janke (b) 3 : 0 Kraina Tysiąca Jezior (b) (w/o)
      Se* with my E* (b) 3 : 0 MKS Drwęca Golub-Dobrzyń



      Zespół Kraina Tysiąca Jezior ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).





      Kolejka 32 - 14.08.2021

      Orzeł Palowice 4 : 1 Legia - 1916
      Wodnik Callander 2 : 5 FC Masters Gliwice
      PZPN Polska 0 : 5 KKS Kolejowy
      Studzionka C.F. 1 : 1 Zryw Dabrowka
      Huta Jazz (b) 2 : 0 JELONKI Warszawa
      ZIAJOK FC 2 : 1 Dream Team Gniezno
      Kraina Tysiąca Jezior (b) 0 : 3 Visca el Barca! (w/o)
      MKS Drwęca Golub-Dobrzyń 1 : 0 FC Janke (b)
      Fox River FC (b) 2 : 5 Se* with my E* (b)



      Zespół Kraina Tysiąca Jezior ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).





      Kolejka 33 - 15.08.2021

      Legia - 1916 0 : 8 FC Masters Gliwice
      Orzeł Palowice 6 : 0 PZPN Polska
      KKS Kolejowy 7 : 2 Studzionka C.F.
      Zryw Dabrowka 4 : 1 Huta Jazz (b)
      JELONKI Warszawa 0 : 4 ZIAJOK FC
      Dream Team Gniezno 3 : 0 Kraina Tysiąca Jezior (b) (w/o)
      Visca el Barca! 0 : 4 MKS Drwęca Golub-Dobrzyń
      FC Janke (b) 10 : 0 Fox River FC (b)
      Se* with my E* (b) 7 : 2 Wodnik Callander



      Zespół Kraina Tysiąca Jezior ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).





      Kolejka 34 - 16.08.2021

      Huta Jazz (b) 0 : 4 KKS Kolejowy
      Studzionka C.F. 1 : 3 Orzeł Palowice
      PZPN Polska 4 : 2 Legia - 1916
      ZIAJOK FC 1 : 1 Zryw Dabrowka
      Kraina Tysiąca Jezior (b) 0 : 3 JELONKI Warszawa (w/o)
      MKS Drwęca Golub-Dobrzyń 1 : 3 Dream Team Gniezno
      Fox River FC (b) 2 : 11 Visca el Barca!
      Wodnik Callander 0 : 3 FC Janke (b)
      FC Masters Gliwice 2 : 4 Se* with my E* (b)

      Zespół Kraina Tysiąca Jezior wycofany z rozgrywek.



      Zespół Kraina Tysiąca Jezior ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).