Rozgrywki LT PL - III liga - XXII sezon - II runda

    Rozgrywki LT PL - III liga - XXII sezon - II runda



    Kolejka 18 - 25.11.2021
    FC Janke : RWKS Sparta (b)
    KKS Kolejowy : John Deere Team (b)
    Redłovia Redło (b) : Huta Jazz
    Studzionka C.F. : Visca el Barca!
    Marsylia AFC (b) : ZIAJOK FC
    Zryw Dabrowka : Chojniczanka Chojnice
    Hen Terespol (b) : Orzeł Palowice
    Everton : JELONKI Warszawa
    Wodnik Callander : GIEKSA JASTRZĘBIE (b)


    Kolejka 19 - 27.11.2021
    RWKS Sparta (b) : GIEKSA JASTRZĘBIE (b)
    Wodnik Callander : JELONKI Warszawa
    FC Janke : KKS Kolejowy
    Redłovia Redło (b) : John Deere Team (b)
    Studzionka C.F. : Huta Jazz
    Marsylia AFC (b) : Visca el Barca!
    Zryw Dabrowka : ZIAJOK FC
    Hen Terespol (b) : Chojniczanka Chojnice
    Everton : Orzeł Palowice


    Kolejka 20 - 28.11.2021
    GIEKSA JASTRZĘBIE (b) : FC Janke
    KKS Kolejowy : Redłovia Redło (b)
    John Deere Team (b) : Studzionka C.F.
    Huta Jazz : Marsylia AFC (b)
    Visca el Barca! : Zryw Dabrowka
    ZIAJOK FC : Hen Terespol (b)
    Chojniczanka Chojnice : Everton
    Orzeł Palowice : Wodnik Callander
    JELONKI Warszawa : RWKS Sparta (b)


    Kolejka 21 - 29.11.2021
    FC Janke : Redłovia Redło (b)
    Studzionka C.F. : KKS Kolejowy
    Marsylia AFC (b) : John Deere Team (b)
    Zryw Dabrowka : Huta Jazz
    Hen Terespol (b) : Visca el Barca!
    Everton : ZIAJOK FC
    Wodnik Callander : Chojniczanka Chojnice
    GIEKSA JASTRZĘBIE (b) : JELONKI Warszawa
    RWKS Sparta (b) : Orzeł Palowice


    Kolejka 22 - 30.11.2021
    JELONKI Warszawa : FC Janke
    Redłovia Redło (b) : Studzionka C.F.
    KKS Kolejowy : Marsylia AFC (b)
    John Deere Team (b) : Zryw Dabrowka
    Huta Jazz : Hen Terespol (b)
    Visca el Barca! : Everton
    ZIAJOK FC : Wodnik Callander
    Orzeł Palowice : GIEKSA JASTRZĘBIE (b)
    Chojniczanka Chojnice : RWKS Sparta (b)


    Kolejka 23 - 02.12.2021
    FC Janke : Studzionka C.F.
    Marsylia AFC (b) : Redłovia Redło (b)
    Zryw Dabrowka : KKS Kolejowy
    Hen Terespol (b) : John Deere Team (b)
    Everton : Huta Jazz
    Wodnik Callander : Visca el Barca!
    JELONKI Warszawa : Orzeł Palowice
    GIEKSA JASTRZĘBIE (b) : Chojniczanka Chojnice
    RWKS Sparta (b) : ZIAJOK FC


    Kolejka 24 - 04.12.2021
    Orzeł Palowice : FC Janke
    Studzionka C.F. : Marsylia AFC (b)
    Redłovia Redło (b) : Zryw Dabrowka
    KKS Kolejowy : Hen Terespol (b)
    John Deere Team (b) : Everton
    Huta Jazz : Wodnik Callander
    Chojniczanka Chojnice : JELONKI Warszawa
    ZIAJOK FC : GIEKSA JASTRZĘBIE (b)
    Visca el Barca! : RWKS Sparta (b)


    Kolejka 25 - 05.12.2021
    FC Janke : Marsylia AFC (b)
    Zryw Dabrowka : Studzionka C.F.
    Hen Terespol (b) : Redłovia Redło (b)
    Everton : KKS Kolejowy
    Wodnik Callander : John Deere Team (b)
    Orzeł Palowice : Chojniczanka Chojnice
    JELONKI Warszawa : ZIAJOK FC
    GIEKSA JASTRZĘBIE (b) : Visca el Barca!
    RWKS Sparta (b) : Huta Jazz


    Kolejka 26 - 06.12.2021
    Chojniczanka Chojnice : FC Janke
    Marsylia AFC (b) : Zryw Dabrowka
    Studzionka C.F. : Hen Terespol (b)
    Redłovia Redło (b) : Everton
    KKS Kolejowy : Wodnik Callander
    ZIAJOK FC : Orzeł Palowice
    Visca el Barca! : JELONKI Warszawa
    Huta Jazz : GIEKSA JASTRZĘBIE (b)
    John Deere Team (b) : RWKS Sparta (b)


    Kolejka 27 - 07.12.2021
    Everton : Studzionka C.F.
    Hen Terespol (b) : Marsylia AFC (b)
    FC Janke : Zryw Dabrowka
    Wodnik Callander : Redłovia Redło (b)
    Chojniczanka Chojnice : ZIAJOK FC
    Orzeł Palowice : Visca el Barca!
    JELONKI Warszawa : Huta Jazz
    GIEKSA JASTRZĘBIE (b) : John Deere Team (b)
    RWKS Sparta (b) : KKS Kolejowy


    Kolejka 28 - 09.12.2021
    ZIAJOK FC : FC Janke
    Zryw Dabrowka : Hen Terespol (b)
    Marsylia AFC (b) : Everton
    Studzionka C.F. : Wodnik Callander
    Visca el Barca! : Chojniczanka Chojnice
    Huta Jazz : Orzeł Palowice
    John Deere Team (b) : JELONKI Warszawa
    KKS Kolejowy : GIEKSA JASTRZĘBIE (b)
    Redłovia Redło (b) : RWKS Sparta (b)


    Kolejka 29 - 11.12.2021
    FC Janke : Hen Terespol (b)
    Everton : Zryw Dabrowka
    Wodnik Callander : Marsylia AFC (b)
    ZIAJOK FC : Visca el Barca!
    Chojniczanka Chojnice : Huta Jazz
    Orzeł Palowice : John Deere Team (b)
    JELONKI Warszawa : KKS Kolejowy
    GIEKSA JASTRZĘBIE (b) : Redłovia Redło (b)
    RWKS Sparta (b) : Studzionka C.F.


    Kolejka 30 - 12.12.2021
    Visca el Barca! : FC Janke
    Hen Terespol (b) : Everton
    Zryw Dabrowka : Wodnik Callander
    Huta Jazz : ZIAJOK FC
    John Deere Team (b) : Chojniczanka Chojnice
    KKS Kolejowy : Orzeł Palowice
    Redłovia Redło (b) : JELONKI Warszawa
    Studzionka C.F. : GIEKSA JASTRZĘBIE (b)
    Marsylia AFC (b) : RWKS Sparta (b)


    Kolejka 31 - 13.12.2021
    FC Janke : Everton
    Wodnik Callander : Hen Terespol (b)
    Visca el Barca! : Huta Jazz
    ZIAJOK FC : John Deere Team (b)
    Chojniczanka Chojnice : KKS Kolejowy
    Orzeł Palowice : Redłovia Redło (b)
    JELONKI Warszawa : Studzionka C.F.
    GIEKSA JASTRZĘBIE (b) : Marsylia AFC (b)
    RWKS Sparta (b) : Zryw Dabrowka


    Kolejka 32 - 14.12.2021
    Huta Jazz : FC Janke
    Everton : Wodnik Callander
    John Deere Team (b) : Visca el Barca!
    KKS Kolejowy : ZIAJOK FC
    Redłovia Redło (b) : Chojniczanka Chojnice
    Studzionka C.F. : Orzeł Palowice
    Marsylia AFC (b) : JELONKI Warszawa
    Zryw Dabrowka : GIEKSA JASTRZĘBIE (b)
    Hen Terespol (b) : RWKS Sparta (b)


    Kolejka 33 - 16.12.2021
    FC Janke : Wodnik Callander
    Huta Jazz : John Deere Team (b)
    Visca el Barca! : KKS Kolejowy
    ZIAJOK FC : Redłovia Redło (b)
    Chojniczanka Chojnice : Studzionka C.F.
    Orzeł Palowice : Marsylia AFC (b)
    JELONKI Warszawa : Zryw Dabrowka
    GIEKSA JASTRZĘBIE (b) : Hen Terespol (b)
    RWKS Sparta (b) : Everton


    Kolejka 34 - 18.12.2021
    Redłovia Redło (b) : Visca el Barca!
    KKS Kolejowy : Huta Jazz
    John Deere Team (b) : FC Janke
    Studzionka C.F. : ZIAJOK FC
    Marsylia AFC (b) : Chojniczanka Chojnice
    Zryw Dabrowka : Orzeł Palowice
    Hen Terespol (b) : JELONKI Warszawa
    Everton : GIEKSA JASTRZĘBIE (b)
    Wodnik Callander : RWKS Sparta (b)

    Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

    New

    Kolejka 18 - 25.11.2021

    FC Janke 0 : 2 RWKS Sparta (b)
    KKS Kolejowy 2 : 5 John Deere Team (b)
    Redłovia Redło (b) 5 : 1 Huta Jazz
    Studzionka C.F. 2 : 7 Visca el Barca!
    Marsylia AFC (b) 2 : 0 ZIAJOK FC
    Zryw Dabrowka 5 : 2 Chojniczanka Chojnice
    Hen Terespol (b) 0 : 3 Orzeł Palowice
    Everton 1 : 5 JELONKI Warszawa
    Wodnik Callander 4 : 2 GIEKSA JASTRZĘBIE (b)







    New

    Kolejka 19 - 27.11.2021

    RWKS Sparta (b) 2 : 2 GIEKSA JASTRZĘBIE (b)
    Wodnik Callander 4 : 0 JELONKI Warszawa
    FC Janke 0 : 6 KKS Kolejowy
    Redłovia Redło (b) 3 : 1 John Deere Team (b)
    Studzionka C.F. 0 : 0 Huta Jazz
    Marsylia AFC (b) 5 : 1 Visca el Barca!
    Zryw Dabrowka 2 : 0 ZIAJOK FC
    Hen Terespol (b) 1 : 5 Chojniczanka Chojnice
    Everton 0 : 8 Orzeł Palowice







    New

    Kolejka 20 - 28.11.2021

    GIEKSA JASTRZĘBIE (b) 4 : 0 FC Janke
    KKS Kolejowy 0 : 4 Redłovia Redło (b)
    John Deere Team (b) 7 : 1 Studzionka C.F.
    Huta Jazz 1 : 8 Marsylia AFC (b)
    Visca el Barca! 0 : 3 Zryw Dabrowka
    ZIAJOK FC 3 : 0 Hen Terespol (b)
    Chojniczanka Chojnice 3 : 1 Everton
    Orzeł Palowice 2 : 2 Wodnik Callander
    JELONKI Warszawa 1 : 3 RWKS Sparta (b)