Kolejka 18 - 25.07.2022
FC Bartodzieje : Dziki wschód (b)
OGIEŃ CZARNKÓW : Słupia Black
STUDZIANKA : Internazionale Wodzisław Śląski
KSV eXecut0R : Cazador
Dream Team Gniezno : RTS 1910 Widzew Łódż
Orly z Elblaga (s) : unia niećkowo
Legia…(L)…Warszawa (b) : Pro Gram (s)
Kolonia City : C.F. Wyspa
PGG ROW RYBNIK : Chojniczanka Chojnice (b)
Kolejka 19 - 26.07.2022
Dziki wschód (b) : Chojniczanka Chojnice (b)
PGG ROW RYBNIK : C.F. Wyspa
FC Bartodzieje : OGIEŃ CZARNKÓW
STUDZIANKA : Słupia Black
KSV eXecut0R : Internazionale Wodzisław Śląski
Dream Team Gniezno : Cazador
Orly z Elblaga (s) : RTS 1910 Widzew Łódż
Legia…(L)…Warszawa (b) : unia niećkowo
Kolonia City : Pro Gram (s)
Kolejka 20 - 28.07.2022
Chojniczanka Chojnice (b) : FC Bartodzieje
OGIEŃ CZARNKÓW : STUDZIANKA
Słupia Black : KSV eXecut0R
Internazionale Wodzisław Śląski : Dream Team Gniezno
Cazador : Orly z Elblaga (s)
RTS 1910 Widzew Łódż : Legia…(L)…Warszawa (b)
unia niećkowo : Kolonia City
Pro Gram (s) : PGG ROW RYBNIK
C.F. Wyspa : Dziki wschód (b)
Kolejka 21 - 30.07.2022
FC Bartodzieje : STUDZIANKA
KSV eXecut0R : OGIEŃ CZARNKÓW
Dream Team Gniezno : Słupia Black
Orly z Elblaga (s) : Internazionale Wodzisław Śląski
Legia…(L)…Warszawa (b) : Cazador
Kolonia City : RTS 1910 Widzew Łódż
PGG ROW RYBNIK : unia niećkowo
Chojniczanka Chojnice (b) : C.F. Wyspa
Dziki wschód (b) : Pro Gram (s)
Kolejka 22 - 31.07.2022
C.F. Wyspa : FC Bartodzieje
STUDZIANKA : KSV eXecut0R
OGIEŃ CZARNKÓW : Dream Team Gniezno
Słupia Black : Orly z Elblaga (s)
Internazionale Wodzisław Śląski : Legia…(L)…Warszawa (b)
Cazador : Kolonia City
RTS 1910 Widzew Łódż : PGG ROW RYBNIK
Pro Gram (s) : Chojniczanka Chojnice (b)
unia niećkowo : Dziki wschód (b)
Kolejka 23 - 01.08.2022
FC Bartodzieje : KSV eXecut0R
Dream Team Gniezno : STUDZIANKA
Orly z Elblaga (s) : OGIEŃ CZARNKÓW
Legia…(L)…Warszawa (b) : Słupia Black
Kolonia City : Internazionale Wodzisław Śląski
PGG ROW RYBNIK : Cazador
C.F. Wyspa : Pro Gram (s)
Chojniczanka Chojnice (b) : unia niećkowo
Dziki wschód (b) : RTS 1910 Widzew Łódż
Kolejka 24 - 02.08.2022
Pro Gram (s) : FC Bartodzieje
KSV eXecut0R : Dream Team Gniezno
STUDZIANKA : Orly z Elblaga (s)
OGIEŃ CZARNKÓW : Legia…(L)…Warszawa (b)
Słupia Black : Kolonia City
Internazionale Wodzisław Śląski : PGG ROW RYBNIK
unia niećkowo : C.F. Wyspa
RTS 1910 Widzew Łódż : Chojniczanka Chojnice (b)
Cazador : Dziki wschód (b)
Kolejka 25 - 04.08.2022
FC Bartodzieje : Dream Team Gniezno
Orly z Elblaga (s) : KSV eXecut0R
Legia…(L)…Warszawa (b) : STUDZIANKA
Kolonia City : OGIEŃ CZARNKÓW
PGG ROW RYBNIK : Słupia Black
Pro Gram (s) : unia niećkowo
C.F. Wyspa : RTS 1910 Widzew Łódż
Chojniczanka Chojnice (b) : Cazador
Dziki wschód (b) : Internazionale Wodzisław Śląski
Kolejka 26 - 06.08.2022
unia niećkowo : FC Bartodzieje
Dream Team Gniezno : Orly z Elblaga (s)
KSV eXecut0R : Legia…(L)…Warszawa (b)
STUDZIANKA : Kolonia City
OGIEŃ CZARNKÓW : PGG ROW RYBNIK
RTS 1910 Widzew Łódż : Pro Gram (s)
Cazador : C.F. Wyspa
Internazionale Wodzisław Śląski : Chojniczanka Chojnice (b)
Słupia Black : Dziki wschód (b)
Kolejka 27 - 07.08.2022
Kolonia City : KSV eXecut0R
Legia…(L)…Warszawa (b) : Dream Team Gniezno
FC Bartodzieje : Orly z Elblaga (s)
PGG ROW RYBNIK : STUDZIANKA
unia niećkowo : RTS 1910 Widzew Łódż
Pro Gram (s) : Cazador
C.F. Wyspa : Internazionale Wodzisław Śląski
Chojniczanka Chojnice (b) : Słupia Black
Dziki wschód (b) : OGIEŃ CZARNKÓW
Kolejka 28 - 08.08.2022
RTS 1910 Widzew Łódż : FC Bartodzieje
Orly z Elblaga (s) : Legia…(L)…Warszawa (b)
Dream Team Gniezno : Kolonia City
KSV eXecut0R : PGG ROW RYBNIK
Cazador : unia niećkowo
Internazionale Wodzisław Śląski : Pro Gram (s)
Słupia Black : C.F. Wyspa
OGIEŃ CZARNKÓW : Chojniczanka Chojnice (b)
STUDZIANKA : Dziki wschód (b)
Kolejka 29 - 09.08.2022
FC Bartodzieje : Legia…(L)…Warszawa (b)
Kolonia City : Orly z Elblaga (s)
PGG ROW RYBNIK : Dream Team Gniezno
RTS 1910 Widzew Łódż : Cazador
unia niećkowo : Internazionale Wodzisław Śląski
Pro Gram (s) : Słupia Black
C.F. Wyspa : OGIEŃ CZARNKÓW
Chojniczanka Chojnice (b) : STUDZIANKA
Dziki wschód (b) : KSV eXecut0R
Kolejka 30 - 11.08.2022
Cazador : FC Bartodzieje
Legia…(L)…Warszawa (b) : Kolonia City
Orly z Elblaga (s) : PGG ROW RYBNIK
Internazionale Wodzisław Śląski : RTS 1910 Widzew Łódż
Słupia Black : unia niećkowo
OGIEŃ CZARNKÓW : Pro Gram (s)
STUDZIANKA : C.F. Wyspa
KSV eXecut0R : Chojniczanka Chojnice (b)
Dream Team Gniezno : Dziki wschód (b)
Kolejka 31 - 13.08.2022
FC Bartodzieje : Kolonia City
PGG ROW RYBNIK : Legia…(L)…Warszawa (b)
Cazador : Internazionale Wodzisław Śląski
RTS 1910 Widzew Łódż : Słupia Black
unia niećkowo : OGIEŃ CZARNKÓW
Pro Gram (s) : STUDZIANKA
C.F. Wyspa : KSV eXecut0R
Chojniczanka Chojnice (b) : Dream Team Gniezno
Dziki wschód (b) : Orly z Elblaga (s)
Kolejka 32 - 14.08.2022
Internazionale Wodzisław Śląski : FC Bartodzieje
Kolonia City : PGG ROW RYBNIK
Słupia Black : Cazador
OGIEŃ CZARNKÓW : RTS 1910 Widzew Łódż
STUDZIANKA : unia niećkowo
KSV eXecut0R : Pro Gram (s)
Dream Team Gniezno : C.F. Wyspa
Orly z Elblaga (s) : Chojniczanka Chojnice (b)
Legia…(L)…Warszawa (b) : Dziki wschód (b)
Kolejka 33 - 15.08.2022
FC Bartodzieje : PGG ROW RYBNIK
Internazionale Wodzisław Śląski : Słupia Black
Cazador : OGIEŃ CZARNKÓW
RTS 1910 Widzew Łódż : STUDZIANKA
unia niećkowo : KSV eXecut0R
Pro Gram (s) : Dream Team Gniezno
C.F. Wyspa : Orly z Elblaga (s)
Chojniczanka Chojnice (b) : Legia…(L)…Warszawa (b)
Dziki wschód (b) : Kolonia City
Kolejka 34 - 16.08.2022
STUDZIANKA : Cazador
OGIEŃ CZARNKÓW : Internazionale Wodzisław Śląski
Słupia Black : FC Bartodzieje
KSV eXecut0R : RTS 1910 Widzew Łódż
Dream Team Gniezno : unia niećkowo
Orly z Elblaga (s) : Pro Gram (s)
Legia…(L)…Warszawa (b) : C.F. Wyspa
Kolonia City : Chojniczanka Chojnice (b)
PGG ROW RYBNIK : Dziki wschód (b)