Rozgrywki LT PL - VB liga - XXXII sezon - II runda

    Rozgrywki LT PL - VB liga - XXXII sezon - II runda



    Kolejka 18 - 24.07.2023
    Łęg Łowce : WOLNY LOS3
    FC Rokita : Lechia-Dzierżoniów1946
    Blue Tigers FC : 4F TEAM
    LKS Żuławy : Victoria Głosków
    WOLNY LOS : Olimpia Gniew (s)
    Zryw Dabrowka (s) : Poww
    WOLNY LOS1 : FC Real Madrid 07 (s)
    N4U : LKS.Ursus Dachnow (s)
    FC Oliwerpul : WOLNY LOS2


    Kolejka 19 - 25.07.2023
    WOLNY LOS3 : WOLNY LOS2
    FC Oliwerpul : LKS.Ursus Dachnow (s)
    Łęg Łowce : FC Rokita
    Blue Tigers FC : Lechia-Dzierżoniów1946
    LKS Żuławy : 4F TEAM
    WOLNY LOS : Victoria Głosków
    Zryw Dabrowka (s) : Olimpia Gniew (s)
    WOLNY LOS1 : Poww
    N4U : FC Real Madrid 07 (s)


    Kolejka 20 - 27.07.2023
    WOLNY LOS2 : Łęg Łowce
    FC Rokita : Blue Tigers FC
    Lechia-Dzierżoniów1946 : LKS Żuławy
    4F TEAM : WOLNY LOS
    Victoria Głosków : Zryw Dabrowka (s)
    Olimpia Gniew (s) : WOLNY LOS1
    Poww : N4U
    FC Real Madrid 07 (s) : FC Oliwerpul
    LKS.Ursus Dachnow (s) : WOLNY LOS3


    Kolejka 21 - 29.07.2023
    Łęg Łowce : Blue Tigers FC
    LKS Żuławy : FC Rokita
    WOLNY LOS : Lechia-Dzierżoniów1946
    Zryw Dabrowka (s) : 4F TEAM
    WOLNY LOS1 : Victoria Głosków
    N4U : Olimpia Gniew (s)
    FC Oliwerpul : Poww
    WOLNY LOS2 : LKS.Ursus Dachnow (s)
    WOLNY LOS3 : FC Real Madrid 07 (s)


    Kolejka 22 - 30.07.2023
    LKS.Ursus Dachnow (s) : Łęg Łowce
    Blue Tigers FC : LKS Żuławy
    FC Rokita : WOLNY LOS
    Lechia-Dzierżoniów1946 : Zryw Dabrowka (s)
    4F TEAM : WOLNY LOS1
    Victoria Głosków : N4U
    Olimpia Gniew (s) : FC Oliwerpul
    FC Real Madrid 07 (s) : WOLNY LOS2
    Poww : WOLNY LOS3


    Kolejka 23 - 31.07.2023
    Łęg Łowce : LKS Żuławy
    WOLNY LOS : Blue Tigers FC
    Zryw Dabrowka (s) : FC Rokita
    WOLNY LOS1 : Lechia-Dzierżoniów1946
    N4U : 4F TEAM
    FC Oliwerpul : Victoria Głosków
    LKS.Ursus Dachnow (s) : FC Real Madrid 07 (s)
    WOLNY LOS2 : Poww
    WOLNY LOS3 : Olimpia Gniew (s)


    Kolejka 24 - 01.08.2023
    FC Real Madrid 07 (s) : Łęg Łowce
    LKS Żuławy : WOLNY LOS
    Blue Tigers FC : Zryw Dabrowka (s)
    FC Rokita : WOLNY LOS1
    Lechia-Dzierżoniów1946 : N4U
    4F TEAM : FC Oliwerpul
    Poww : LKS.Ursus Dachnow (s)
    Olimpia Gniew (s) : WOLNY LOS2
    Victoria Głosków : WOLNY LOS3


    Kolejka 25 - 03.08.2023
    Łęg Łowce : WOLNY LOS
    Zryw Dabrowka (s) : LKS Żuławy
    WOLNY LOS1 : Blue Tigers FC
    N4U : FC Rokita
    FC Oliwerpul : Lechia-Dzierżoniów1946
    FC Real Madrid 07 (s) : Poww
    LKS.Ursus Dachnow (s) : Olimpia Gniew (s)
    WOLNY LOS2 : Victoria Głosków
    WOLNY LOS3 : 4F TEAM


    Kolejka 26 - 05.08.2023
    Poww : Łęg Łowce
    WOLNY LOS : Zryw Dabrowka (s)
    LKS Żuławy : WOLNY LOS1
    Blue Tigers FC : N4U
    FC Rokita : FC Oliwerpul
    Olimpia Gniew (s) : FC Real Madrid 07 (s)
    Victoria Głosków : LKS.Ursus Dachnow (s)
    4F TEAM : WOLNY LOS2
    Lechia-Dzierżoniów1946 : WOLNY LOS3


    Kolejka 27 - 06.08.2023
    N4U : LKS Żuławy
    WOLNY LOS1 : WOLNY LOS
    Łęg Łowce : Zryw Dabrowka (s)
    FC Oliwerpul : Blue Tigers FC
    Poww : Olimpia Gniew (s)
    FC Real Madrid 07 (s) : Victoria Głosków
    LKS.Ursus Dachnow (s) : 4F TEAM
    WOLNY LOS2 : Lechia-Dzierżoniów1946
    WOLNY LOS3 : FC Rokita


    Kolejka 28 - 07.08.2023
    Olimpia Gniew (s) : Łęg Łowce
    Zryw Dabrowka (s) : WOLNY LOS1
    WOLNY LOS : N4U
    LKS Żuławy : FC Oliwerpul
    Victoria Głosków : Poww
    4F TEAM : FC Real Madrid 07 (s)
    Lechia-Dzierżoniów1946 : LKS.Ursus Dachnow (s)
    FC Rokita : WOLNY LOS2
    Blue Tigers FC : WOLNY LOS3


    Kolejka 29 - 08.08.2023
    Łęg Łowce : WOLNY LOS1
    N4U : Zryw Dabrowka (s)
    FC Oliwerpul : WOLNY LOS
    Olimpia Gniew (s) : Victoria Głosków
    Poww : 4F TEAM
    FC Real Madrid 07 (s) : Lechia-Dzierżoniów1946
    LKS.Ursus Dachnow (s) : FC Rokita
    WOLNY LOS2 : Blue Tigers FC
    WOLNY LOS3 : LKS Żuławy


    Kolejka 30 - 10.08.2023
    Victoria Głosków : Łęg Łowce
    WOLNY LOS1 : N4U
    Zryw Dabrowka (s) : FC Oliwerpul
    4F TEAM : Olimpia Gniew (s)
    Lechia-Dzierżoniów1946 : Poww
    FC Rokita : FC Real Madrid 07 (s)
    Blue Tigers FC : LKS.Ursus Dachnow (s)
    LKS Żuławy : WOLNY LOS2
    WOLNY LOS : WOLNY LOS3


    Kolejka 31 - 12.08.2023
    Łęg Łowce : N4U
    FC Oliwerpul : WOLNY LOS1
    Victoria Głosków : 4F TEAM
    Olimpia Gniew (s) : Lechia-Dzierżoniów1946
    Poww : FC Rokita
    FC Real Madrid 07 (s) : Blue Tigers FC
    LKS.Ursus Dachnow (s) : LKS Żuławy
    WOLNY LOS2 : WOLNY LOS
    WOLNY LOS3 : Zryw Dabrowka (s)


    Kolejka 32 - 13.08.2023
    4F TEAM : Łęg Łowce
    N4U : FC Oliwerpul
    Lechia-Dzierżoniów1946 : Victoria Głosków
    FC Rokita : Olimpia Gniew (s)
    Blue Tigers FC : Poww
    LKS Żuławy : FC Real Madrid 07 (s)
    WOLNY LOS : LKS.Ursus Dachnow (s)
    Zryw Dabrowka (s) : WOLNY LOS2
    WOLNY LOS1 : WOLNY LOS3


    Kolejka 33 - 14.08.2023
    Łęg Łowce : FC Oliwerpul
    4F TEAM : Lechia-Dzierżoniów1946
    Victoria Głosków : FC Rokita
    Olimpia Gniew (s) : Blue Tigers FC
    Poww : LKS Żuławy
    FC Real Madrid 07 (s) : WOLNY LOS
    LKS.Ursus Dachnow (s) : Zryw Dabrowka (s)
    WOLNY LOS2 : WOLNY LOS1
    WOLNY LOS3 : N4U


    Kolejka 34 - 15.08.2023
    Blue Tigers FC : Victoria Głosków
    FC Rokita : 4F TEAM
    Lechia-Dzierżoniów1946 : Łęg Łowce
    LKS Żuławy : Olimpia Gniew (s)
    WOLNY LOS : Poww
    Zryw Dabrowka (s) : FC Real Madrid 07 (s)
    WOLNY LOS1 : LKS.Ursus Dachnow (s)
    N4U : WOLNY LOS2
    FC Oliwerpul : WOLNY LOS3

    Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

    Kolejka 18 - 24.07.2023

    Łęg Łowce 3 : 0 WOLNY LOS3
    FC Rokita 4 : 2 Lechia-Dzierżoniów1946
    Blue Tigers FC 0 : 3 4F TEAM (w/o)
    LKS Żuławy 0 : 3 Victoria Głosków (w/o)
    WOLNY LOS 0 : 3 Olimpia Gniew (s)
    Zryw Dabrowka (s) 3 : 0 Poww (w/o)
    WOLNY LOS1 0 : 3 FC Real Madrid 07 (s)
    N4U 0 : 11 LKS.Ursus Dachnow (s)
    FC Oliwerpul 3 : 0 WOLNY LOS2

    Kolejka 19 - 25.07.2023

    WOLNY LOS3 0 : 0 WOLNY LOS2
    FC Oliwerpul 1 : 6 LKS.Ursus Dachnow (s)
    Łęg Łowce 0 : 3 FC Rokita (w/o)
    Blue Tigers FC 0 : 3 Lechia-Dzierżoniów1946 (w/o)
    LKS Żuławy 0 : 3 4F TEAM (w/o)
    WOLNY LOS 0 : 3 Victoria Głosków
    Zryw Dabrowka (s) 3 : 0 Olimpia Gniew (s) (w/o)
    WOLNY LOS1 0 : 3 Poww
    N4U 2 : 6 FC Real Madrid 07 (s)

    Zespół MKS Radzyń Podlaski zmienił nazwę na LKS.Ursus Dachnow.



    Zespół Łęg Łowce ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Blue Tigers FC ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół 4F TEAM ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Poww ukarany odjęciem 15 punktów (3 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Olimpia Gniew ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół LKS Żuławy ukarany odjęciem 30 punktów (6 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół LKS.Ursus Dachnow ukarany odjęciem 35 punktów (7 w/o w poprzednim sezonie) - wpłata na nagrody, punkty ujemne anulowane.





    Kolejka 20 - 27.07.2023

    WOLNY LOS2 0 : 3 Łęg Łowce
    FC Rokita 3 : 0 Blue Tigers FC (w/o)
    Lechia-Dzierżoniów1946 3 : 0 LKS Żuławy (w/o)
    4F TEAM 3 : 0 WOLNY LOS
    Victoria Głosków 1 : 8 Zryw Dabrowka (s)
    Olimpia Gniew (s) 3 : 0 WOLNY LOS1
    Poww 1 : 1 N4U
    FC Real Madrid 07 (s) 0 : 9 FC Oliwerpul
    LKS.Ursus Dachnow (s) 3 : 0 WOLNY LOS3

    Kolejka 21 - 29.07.2023

    Łęg Łowce 0 : 0 Blue Tigers FC (w/o)
    LKS Żuławy 0 : 3 FC Rokita (w/o)
    WOLNY LOS 0 : 3 Lechia-Dzierżoniów1946
    Zryw Dabrowka (s) 0 : 0 4F TEAM
    WOLNY LOS1 0 : 3 Victoria Głosków
    N4U 3 : 0 Olimpia Gniew (s) (w/o)
    FC Oliwerpul 8 : 0 Poww
    WOLNY LOS2 0 : 3 LKS.Ursus Dachnow (s)
    WOLNY LOS3 0 : 3 FC Real Madrid 07 (s)

    Kolejka 22 - 30.07.2023

    LKS.Ursus Dachnow (s) 3 : 0 Łęg Łowce (w/o)
    Blue Tigers FC 0 : 3 LKS Żuławy (w/o)
    FC Rokita 3 : 0 WOLNY LOS
    Lechia-Dzierżoniów1946 0 : 9 Zryw Dabrowka (s)
    4F TEAM 3 : 0 WOLNY LOS1
    Victoria Głosków 4 : 0 N4U
    Olimpia Gniew (s) 0 : 3 FC Oliwerpul (w/o)
    FC Real Madrid 07 (s) 3 : 0 WOLNY LOS2
    Poww 3 : 0 WOLNY LOS3


    Zespół MKS Radzyń Podlaski zmienił nazwę na LKS.Ursus Dachnow.



    Zespół Łęg Łowce ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Blue Tigers FC ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół 4F TEAM ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Poww ukarany odjęciem 15 punktów (3 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Olimpia Gniew ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół LKS Żuławy ukarany odjęciem 30 punktów (6 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół LKS.Ursus Dachnow ukarany odjęciem 35 punktów (7 w/o w poprzednim sezonie) - wpłata na nagrody, punkty ujemne anulowane.





    Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

    Kolejka 23 - 31.07.2023

    Łęg Łowce 0 : 3 LKS Żuławy (w/o)
    WOLNY LOS 0 : 3 Blue Tigers FC
    Zryw Dabrowka (s) 7 : 0 FC Rokita
    WOLNY LOS1 0 : 3 Lechia-Dzierżoniów1946
    N4U 2 : 8 4F TEAM
    FC Oliwerpul 6 : 0 Victoria Głosków
    LKS.Ursus Dachnow (s) 6 : 0 FC Real Madrid 07 (s)
    WOLNY LOS2 0 : 3 Poww
    WOLNY LOS3 0 : 3 Olimpia Gniew (s)

    Kolejka 24 - 01.08.2023

    FC Real Madrid 07 (s) 3 : 0 Łęg Łowce (w/o)
    LKS Żuławy 3 : 0 WOLNY LOS
    Blue Tigers FC 0 : 3 Zryw Dabrowka (s) (w/o)
    FC Rokita 3 : 0 WOLNY LOS1
    Lechia-Dzierżoniów1946 3 : 2 N4U
    4F TEAM 1 : 2 FC Oliwerpul
    Poww 1 : 6 LKS.Ursus Dachnow (s)
    Olimpia Gniew (s) 3 : 0 WOLNY LOS2
    Victoria Głosków 3 : 0 WOLNY LOS3

    Zespół MKS Radzyń Podlaski zmienił nazwę na LKS.Ursus Dachnow.



    Zespół Łęg Łowce ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Blue Tigers FC ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół 4F TEAM ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Poww ukarany odjęciem 15 punktów (3 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Olimpia Gniew ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół LKS Żuławy ukarany odjęciem 30 punktów (6 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół LKS.Ursus Dachnow ukarany odjęciem 35 punktów (7 w/o w poprzednim sezonie) - wpłata na nagrody, punkty ujemne anulowane.





    Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

    Kolejka 25 - 03.08.2023

    Łęg Łowce 3 : 0 WOLNY LOS
    Zryw Dabrowka (s) 3 : 0 LKS Żuławy (w/o)
    WOLNY LOS1 0 : 3 Blue Tigers FC
    N4U 0 : 7 FC Rokita
    FC Oliwerpul 7 : 0 Lechia-Dzierżoniów1946
    FC Real Madrid 07 (s) 5 : 1 Poww
    LKS.Ursus Dachnow (s) 3 : 0 Olimpia Gniew (s) (w/o)
    WOLNY LOS2 0 : 3 Victoria Głosków
    WOLNY LOS3 0 : 3 4F TEAM

    Zespół MKS Radzyń Podlaski zmienił nazwę na LKS.Ursus Dachnow.



    Zespół Łęg Łowce ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Blue Tigers FC ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół 4F TEAM ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Poww ukarany odjęciem 15 punktów (3 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Olimpia Gniew ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół LKS Żuławy ukarany odjęciem 30 punktów (6 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół LKS.Ursus Dachnow ukarany odjęciem 35 punktów (7 w/o w poprzednim sezonie) - wpłata na nagrody, punkty ujemne anulowane.





    Kolejka 26 - 05.08.2023

    Poww 3 : 0 Łęg Łowce (w/o)
    WOLNY LOS 0 : 3 Zryw Dabrowka (s)
    LKS Żuławy 3 : 0 WOLNY LOS1
    Blue Tigers FC 0 : 3 N4U (w/o)
    FC Rokita 1 : 6 FC Oliwerpul
    Olimpia Gniew (s) 0 : 3 FC Real Madrid 07 (s) (w/o)
    Victoria Głosków 1 : 10 LKS.Ursus Dachnow (s)
    4F TEAM 3 : 0 WOLNY LOS2
    Lechia-Dzierżoniów1946 3 : 0 WOLNY LOS3

    Zespół MKS Radzyń Podlaski zmienił nazwę na LKS.Ursus Dachnow.



    Zespół Łęg Łowce ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Blue Tigers FC ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół 4F TEAM ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Poww ukarany odjęciem 15 punktów (3 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Olimpia Gniew ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół LKS Żuławy ukarany odjęciem 30 punktów (6 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół LKS.Ursus Dachnow ukarany odjęciem 35 punktów (7 w/o w poprzednim sezonie) - wpłata na nagrody, punkty ujemne anulowane.





    Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

    Kolejka 27 - 06.08.2023

    N4U 3 : 0 LKS Żuławy (w/o)
    WOLNY LOS1 0 : 0 WOLNY LOS
    Łęg Łowce 0 : 3 Zryw Dabrowka (s) (w/o)
    FC Oliwerpul 3 : 0 Blue Tigers FC (w/o)
    Poww 3 : 0 Olimpia Gniew (s) (w/o)
    FC Real Madrid 07 (s) 5 : 0 Victoria Głosków
    LKS.Ursus Dachnow (s) 8 : 1 4F TEAM
    WOLNY LOS2 0 : 3 Lechia-Dzierżoniów1946
    WOLNY LOS3 0 : 3 FC Rokita

    Zespół MKS Radzyń Podlaski zmienił nazwę na LKS.Ursus Dachnow.



    Zespół Łęg Łowce ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Blue Tigers FC ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół 4F TEAM ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Poww ukarany odjęciem 15 punktów (3 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Olimpia Gniew ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół LKS Żuławy ukarany odjęciem 30 punktów (6 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół LKS.Ursus Dachnow ukarany odjęciem 35 punktów (7 w/o w poprzednim sezonie) - wpłata na nagrody, punkty ujemne anulowane.





    Kolejka 28 - 07.08.2023

    Olimpia Gniew (s) 0 : 0 Łęg Łowce (w/o)
    Zryw Dabrowka (s) 3 : 0 WOLNY LOS1
    WOLNY LOS 0 : 3 N4U
    LKS Żuławy 0 : 3 FC Oliwerpul (w/o)
    Victoria Głosków 0 : 0 Poww
    4F TEAM 2 : 0 FC Real Madrid 07 (s)
    Lechia-Dzierżoniów1946 1 : 11 LKS.Ursus Dachnow (s)
    FC Rokita 3 : 0 WOLNY LOS2
    Blue Tigers FC 3 : 0 WOLNY LOS3

    Zespół MKS Radzyń Podlaski zmienił nazwę na LKS.Ursus Dachnow.



    Zespół Łęg Łowce ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Blue Tigers FC ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół 4F TEAM ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Poww ukarany odjęciem 15 punktów (3 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Olimpia Gniew ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół LKS Żuławy ukarany odjęciem 30 punktów (6 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół LKS.Ursus Dachnow ukarany odjęciem 35 punktów (7 w/o w poprzednim sezonie) - wpłata na nagrody, punkty ujemne anulowane.





    Kolejka 29 - 08.08.2023

    Łęg Łowce 3 : 0 WOLNY LOS1
    N4U 2 : 6 Zryw Dabrowka (s)
    FC Oliwerpul 3 : 0 WOLNY LOS
    Olimpia Gniew (s) 0 : 3 Victoria Głosków (w/o)
    Poww 0 : 3 4F TEAM (w/o)
    FC Real Madrid 07 (s) 8 : 0 Lechia-Dzierżoniów1946
    LKS.Ursus Dachnow (s) 9 : 2 FC Rokita
    WOLNY LOS2 0 : 3 Blue Tigers FC
    WOLNY LOS3 0 : 3 LKS Żuławy

    Zespół MKS Radzyń Podlaski zmienił nazwę na LKS.Ursus Dachnow.



    Zespół Łęg Łowce ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Blue Tigers FC ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół 4F TEAM ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Poww ukarany odjęciem 15 punktów (3 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Olimpia Gniew ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół LKS Żuławy ukarany odjęciem 30 punktów (6 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół LKS.Ursus Dachnow ukarany odjęciem 35 punktów (7 w/o w poprzednim sezonie) - wpłata na nagrody, punkty ujemne anulowane.





    Kolejka 30 - 10.08.2023

    Victoria Głosków 3 : 0 Łęg Łowce (w/o)
    WOLNY LOS1 0 : 3 N4U
    Zryw Dabrowka (s) 3 : 1 FC Oliwerpul
    4F TEAM 3 : 0 Olimpia Gniew (s) (w/o)
    Lechia-Dzierżoniów1946 0 : 2 Poww
    FC Rokita 2 : 3 FC Real Madrid 07 (s)
    Blue Tigers FC 0 : 3 LKS.Ursus Dachnow (s)
    LKS Żuławy 3 : 0 WOLNY LOS2
    WOLNY LOS 0 : 0 WOLNY LOS3

    Zespół MKS Radzyń Podlaski zmienił nazwę na LKS.Ursus Dachnow.



    Zespół Łęg Łowce ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Blue Tigers FC ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół 4F TEAM ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Poww ukarany odjęciem 15 punktów (3 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Olimpia Gniew ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół LKS Żuławy ukarany odjęciem 30 punktów (6 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół LKS.Ursus Dachnow ukarany odjęciem 35 punktów (7 w/o w poprzednim sezonie) - wpłata na nagrody, punkty ujemne anulowane.





    Kolejka 31 - 12.08.2023

    Łęg Łowce 0 : 3 N4U (w/o)
    FC Oliwerpul 3 : 0 WOLNY LOS1
    Victoria Głosków 1 : 6 4F TEAM
    Olimpia Gniew (s) 0 : 3 Lechia-Dzierżoniów1946 (w/o)
    Poww 2 : 6 FC Rokita
    FC Real Madrid 07 (s) 3 : 0 Blue Tigers FC (w/o)
    LKS.Ursus Dachnow (s) 3 : 0 LKS Żuławy (w/o)
    WOLNY LOS2 0 : 0 WOLNY LOS
    WOLNY LOS3 0 : 3 Zryw Dabrowka (s)

    Zespół MKS Radzyń Podlaski zmienił nazwę na LKS.Ursus Dachnow.



    Zespół Łęg Łowce ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Blue Tigers FC ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół 4F TEAM ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Poww ukarany odjęciem 15 punktów (3 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Olimpia Gniew ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół LKS Żuławy ukarany odjęciem 30 punktów (6 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół LKS.Ursus Dachnow ukarany odjęciem 35 punktów (7 w/o w poprzednim sezonie) - wpłata na nagrody, punkty ujemne anulowane.





    Kolejka 32 - 13.08.2023

    4F TEAM 3 : 0 Łęg Łowce (w/o)
    N4U 2 : 10 FC Oliwerpul
    Lechia-Dzierżoniów1946 0 : 0 Victoria Głosków
    FC Rokita 3 : 0 Olimpia Gniew (s) (w/o)
    Blue Tigers FC 0 : 3 Poww (w/o)
    LKS Żuławy 0 : 3 FC Real Madrid 07 (s) (w/o)
    WOLNY LOS 0 : 3 LKS.Ursus Dachnow (s)
    Zryw Dabrowka (s) 3 : 0 WOLNY LOS2
    WOLNY LOS1 0 : 0 WOLNY LOS3

    Zespół MKS Radzyń Podlaski zmienił nazwę na LKS.Ursus Dachnow.



    Zespół Łęg Łowce ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Blue Tigers FC ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół 4F TEAM ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Poww ukarany odjęciem 15 punktów (3 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Olimpia Gniew ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół LKS Żuławy ukarany odjęciem 30 punktów (6 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół LKS.Ursus Dachnow ukarany odjęciem 35 punktów (7 w/o w poprzednim sezonie) - wpłata na nagrody, punkty ujemne anulowane.





    Kolejka 33 - 14.08.2023

    Łęg Łowce 0 : 3 FC Oliwerpul (w/o)
    4F TEAM 5 : 0 Lechia-Dzierżoniów1946
    Victoria Głosków 0 : 2 FC Rokita
    Olimpia Gniew (s) 0 : 0 Blue Tigers FC (w/o)
    Poww 3 : 0 LKS Żuławy (w/o)
    FC Real Madrid 07 (s) 3 : 0 WOLNY LOS
    LKS.Ursus Dachnow (s) 4 : 1 Zryw Dabrowka (s)
    WOLNY LOS2 0 : 0 WOLNY LOS1
    WOLNY LOS3 0 : 3 N4U

    Zespół MKS Radzyń Podlaski zmienił nazwę na LKS.Ursus Dachnow.



    Zespół Łęg Łowce ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Blue Tigers FC ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół 4F TEAM ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Poww ukarany odjęciem 15 punktów (3 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Olimpia Gniew ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół LKS Żuławy ukarany odjęciem 30 punktów (6 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół LKS.Ursus Dachnow ukarany odjęciem 35 punktów (7 w/o w poprzednim sezonie) - wpłata na nagrody, punkty ujemne anulowane.





    Kolejka 34 - 15.08.2023

    Blue Tigers FC 0 : 3 Victoria Głosków (w/o)
    FC Rokita 1 : 6 4F TEAM
    Lechia-Dzierżoniów1946 3 : 0 Łęg Łowce (w/o)
    LKS Żuławy 3 : 0 Olimpia Gniew (s) (w/o)
    WOLNY LOS 0 : 3 Poww
    Zryw Dabrowka (s) 10 : 2 FC Real Madrid 07 (s)
    WOLNY LOS1 0 : 3 LKS.Ursus Dachnow (s)
    N4U 3 : 0 WOLNY LOS2
    FC Oliwerpul 3 : 0 WOLNY LOS3

    Zespół MKS Radzyń Podlaski zmienił nazwę na LKS.Ursus Dachnow.
    Zespół FC Real Madrid 07 wycofał się z rozgrywek.
    Zespół Lechia-Dzierżoniów1946 wycofał się z rozgrywek.
    Zespół Blue Tigers FC wycofany z rozgrywek.
    Zespół Łęg Łowce wycofany z rozgrywek.
    Zespół Olimpia Gniew wycofany z rozgrywek.
    Zespół LKS Żuławy wycofany z rozgrywek.



    Zespół Łęg Łowce ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Blue Tigers FC ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół 4F TEAM ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Poww ukarany odjęciem 15 punktów (3 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Olimpia Gniew ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół LKS Żuławy ukarany odjęciem 30 punktów (6 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół LKS.Ursus Dachnow ukarany odjęciem 35 punktów (7 w/o w poprzednim sezonie) - wpłata na nagrody, punkty ujemne anulowane.





    Post was edited 2 times, last by “woooojtaaaas” ().