Rozgrywki LT PL - VB liga - XXXIV sezon - I runda

    Rozgrywki LT PL - VB liga - XXXIV sezon - I runda



    Kolejka 1 - 02.11.2023
    WOLNY LOS6 : FC Belzacka II
    WOLNY LOS1 : KS BŁN
    K.S. Jaroslawiec : WOLNY LOS2
    KSG BARTEK : Fc Puścina
    Ostróda Tigers F.C. : WOLNY LOS3
    WOLNY LOS : Wawa (s)
    FC Rokita (s) : WOLNY LOS4
    N4U : KP Gastro Pathology Auu
    WOLNY LOS5 : Wawel Wirek


    Kolejka 2 - 04.11.2023
    WOLNY LOS5 : WOLNY LOS6
    N4U : Wawel Wirek
    KS BŁN : FC Belzacka II
    WOLNY LOS1 : WOLNY LOS2
    K.S. Jaroslawiec : Fc Puścina
    KSG BARTEK : WOLNY LOS3
    Ostróda Tigers F.C. : Wawa (s)
    WOLNY LOS : WOLNY LOS4
    FC Rokita (s) : KP Gastro Pathology Auu


    Kolejka 3 - 05.11.2023
    FC Belzacka II : WOLNY LOS5
    WOLNY LOS2 : KS BŁN
    Fc Puścina : WOLNY LOS1
    WOLNY LOS3 : K.S. Jaroslawiec
    Wawa (s) : KSG BARTEK
    WOLNY LOS4 : Ostróda Tigers F.C.
    KP Gastro Pathology Auu : WOLNY LOS
    Wawel Wirek : FC Rokita (s)
    WOLNY LOS6 : N4U


    Kolejka 4 - 06.11.2023
    WOLNY LOS2 : FC Belzacka II
    KS BŁN : Fc Puścina
    WOLNY LOS1 : WOLNY LOS3
    K.S. Jaroslawiec : Wawa (s)
    KSG BARTEK : WOLNY LOS4
    Ostróda Tigers F.C. : KP Gastro Pathology Auu
    WOLNY LOS : Wawel Wirek
    N4U : WOLNY LOS5
    FC Rokita (s) : WOLNY LOS6


    Kolejka 5 - 07.11.2023
    FC Belzacka II : N4U
    Fc Puścina : WOLNY LOS2
    WOLNY LOS3 : KS BŁN
    Wawa (s) : WOLNY LOS1
    WOLNY LOS4 : K.S. Jaroslawiec
    KP Gastro Pathology Auu : KSG BARTEK
    Wawel Wirek : Ostróda Tigers F.C.
    WOLNY LOS5 : FC Rokita (s)
    WOLNY LOS6 : WOLNY LOS


    Kolejka 6 - 09.11.2023
    Fc Puścina : FC Belzacka II
    WOLNY LOS2 : WOLNY LOS3
    KS BŁN : Wawa (s)
    WOLNY LOS1 : WOLNY LOS4
    K.S. Jaroslawiec : KP Gastro Pathology Auu
    KSG BARTEK : Wawel Wirek
    FC Rokita (s) : N4U
    WOLNY LOS : WOLNY LOS5
    Ostróda Tigers F.C. : WOLNY LOS6


    Kolejka 7 - 11.11.2023
    FC Belzacka II : FC Rokita (s)
    WOLNY LOS3 : Fc Puścina
    Wawa (s) : WOLNY LOS2
    WOLNY LOS4 : KS BŁN
    KP Gastro Pathology Auu : WOLNY LOS1
    Wawel Wirek : K.S. Jaroslawiec
    N4U : WOLNY LOS
    WOLNY LOS5 : Ostróda Tigers F.C.
    WOLNY LOS6 : KSG BARTEK


    Kolejka 8 - 12.11.2023
    WOLNY LOS3 : FC Belzacka II
    Fc Puścina : Wawa (s)
    WOLNY LOS2 : WOLNY LOS4
    KS BŁN : KP Gastro Pathology Auu
    WOLNY LOS1 : Wawel Wirek
    WOLNY LOS : FC Rokita (s)
    Ostróda Tigers F.C. : N4U
    KSG BARTEK : WOLNY LOS5
    K.S. Jaroslawiec : WOLNY LOS6


    Kolejka 9 - 13.11.2023
    FC Belzacka II : WOLNY LOS
    Wawa (s) : WOLNY LOS3
    WOLNY LOS4 : Fc Puścina
    KP Gastro Pathology Auu : WOLNY LOS2
    Wawel Wirek : KS BŁN
    FC Rokita (s) : Ostróda Tigers F.C.
    N4U : KSG BARTEK
    WOLNY LOS5 : K.S. Jaroslawiec
    WOLNY LOS6 : WOLNY LOS1


    Kolejka 10 - 14.11.2023
    Fc Puścina : KP Gastro Pathology Auu
    WOLNY LOS3 : WOLNY LOS4
    Wawa (s) : FC Belzacka II
    WOLNY LOS2 : Wawel Wirek
    Ostróda Tigers F.C. : WOLNY LOS
    KSG BARTEK : FC Rokita (s)
    K.S. Jaroslawiec : N4U
    WOLNY LOS1 : WOLNY LOS5
    KS BŁN : WOLNY LOS6


    Kolejka 11 - 16.11.2023
    FC Belzacka II : Ostróda Tigers F.C.
    WOLNY LOS4 : Wawa (s)
    KP Gastro Pathology Auu : WOLNY LOS3
    Wawel Wirek : Fc Puścina
    WOLNY LOS : KSG BARTEK
    FC Rokita (s) : K.S. Jaroslawiec
    N4U : WOLNY LOS1
    WOLNY LOS5 : KS BŁN
    WOLNY LOS6 : WOLNY LOS2


    Kolejka 12 - 18.11.2023
    WOLNY LOS4 : FC Belzacka II
    Wawa (s) : KP Gastro Pathology Auu
    WOLNY LOS3 : Wawel Wirek
    KSG BARTEK : Ostróda Tigers F.C.
    K.S. Jaroslawiec : WOLNY LOS
    WOLNY LOS1 : FC Rokita (s)
    KS BŁN : N4U
    WOLNY LOS2 : WOLNY LOS5
    Fc Puścina : WOLNY LOS6


    Kolejka 13 - 19.11.2023
    FC Belzacka II : KSG BARTEK
    KP Gastro Pathology Auu : WOLNY LOS4
    Wawel Wirek : Wawa (s)
    Ostróda Tigers F.C. : K.S. Jaroslawiec
    WOLNY LOS : WOLNY LOS1
    FC Rokita (s) : KS BŁN
    N4U : WOLNY LOS2
    WOLNY LOS5 : Fc Puścina
    WOLNY LOS6 : WOLNY LOS3


    Kolejka 14 - 20.11.2023
    KP Gastro Pathology Auu : FC Belzacka II
    WOLNY LOS4 : Wawel Wirek
    K.S. Jaroslawiec : KSG BARTEK
    WOLNY LOS1 : Ostróda Tigers F.C.
    KS BŁN : WOLNY LOS
    WOLNY LOS2 : FC Rokita (s)
    Fc Puścina : N4U
    WOLNY LOS3 : WOLNY LOS5
    Wawa (s) : WOLNY LOS6


    Kolejka 15 - 21.11.2023
    FC Belzacka II : K.S. Jaroslawiec
    Wawel Wirek : KP Gastro Pathology Auu
    KSG BARTEK : WOLNY LOS1
    Ostróda Tigers F.C. : KS BŁN
    WOLNY LOS : WOLNY LOS2
    FC Rokita (s) : Fc Puścina
    N4U : WOLNY LOS3
    WOLNY LOS5 : Wawa (s)
    WOLNY LOS6 : WOLNY LOS4


    Kolejka 16 - 23.11.2023
    Wawel Wirek : FC Belzacka II
    WOLNY LOS1 : K.S. Jaroslawiec
    KS BŁN : KSG BARTEK
    WOLNY LOS2 : Ostróda Tigers F.C.
    Fc Puścina : WOLNY LOS
    WOLNY LOS3 : FC Rokita (s)
    Wawa (s) : N4U
    WOLNY LOS4 : WOLNY LOS5
    KP Gastro Pathology Auu : WOLNY LOS6


    Kolejka 17 - 25.11.2023
    KSG BARTEK : WOLNY LOS2
    K.S. Jaroslawiec : KS BŁN
    FC Belzacka II : WOLNY LOS1
    Ostróda Tigers F.C. : Fc Puścina
    WOLNY LOS : WOLNY LOS3
    FC Rokita (s) : Wawa (s)
    N4U : WOLNY LOS4
    WOLNY LOS5 : KP Gastro Pathology Auu
    WOLNY LOS6 : Wawel Wirek
    Kolejka 1 - 02.11.2023

    WOLNY LOS6 0 : 3 FC Belzacka II
    WOLNY LOS1 0 : 3 KS BŁN
    K.S. Jaroslawiec 3 : 0 WOLNY LOS2
    KSG BARTEK 0 : 6 Fc Puścina
    Ostróda Tigers F.C. 3 : 0 WOLNY LOS3
    WOLNY LOS 0 : 3 Wawa (s)
    FC Rokita (s) 3 : 0 WOLNY LOS4
    N4U 2 : 9 KP Gastro Pathology Auu
    WOLNY LOS5 0 : 3 Wawel Wirek

    Kolejka 2 - 04.11.2023

    WOLNY LOS5 0 : 0 WOLNY LOS6
    N4U 2 : 13 Wawel Wirek
    KS BŁN 0 : 3 FC Belzacka II (w/o)
    WOLNY LOS1 0 : 0 WOLNY LOS2
    K.S. Jaroslawiec 1 : 1 Fc Puścina
    KSG BARTEK 3 : 0 WOLNY LOS3
    Ostróda Tigers F.C. 3 : 2 Wawa (s)
    WOLNY LOS 0 : 0 WOLNY LOS4
    FC Rokita (s) 1 : 1 KP Gastro Pathology Auu

    Kolejka 3 - 05.11.2023

    FC Belzacka II 3 : 0 WOLNY LOS5
    WOLNY LOS2 0 : 3 KS BŁN
    Fc Puścina 3 : 0 WOLNY LOS1
    WOLNY LOS3 0 : 3 K.S. Jaroslawiec
    Wawa (s) 6 : 0 KSG BARTEK
    WOLNY LOS4 0 : 3 Ostróda Tigers F.C.
    KP Gastro Pathology Auu 3 : 0 WOLNY LOS
    Wawel Wirek 2 : 8 FC Rokita (s)
    WOLNY LOS6 0 : 3 N4U

    Kolejka 4 - 06.11.2023

    WOLNY LOS2 0 : 3 FC Belzacka II
    KS BŁN 0 : 3 Fc Puścina (w/o)
    WOLNY LOS1 0 : 0 WOLNY LOS3
    K.S. Jaroslawiec 8 : 2 Wawa (s)
    KSG BARTEK 3 : 0 WOLNY LOS4
    Ostróda Tigers F.C. 2 : 7 KP Gastro Pathology Auu
    WOLNY LOS 0 : 3 Wawel Wirek
    N4U 3 : 0 WOLNY LOS5
    FC Rokita (s) 3 : 0 WOLNY LOS6

    Kolejka 5 - 07.11.2023

    FC Belzacka II 6 : 1 N4U
    Fc Puścina 3 : 0 WOLNY LOS2
    WOLNY LOS3 0 : 3 KS BŁN
    Wawa (s) 3 : 0 WOLNY LOS1
    WOLNY LOS4 0 : 3 K.S. Jaroslawiec
    KP Gastro Pathology Auu 6 : 0 KSG BARTEK
    Wawel Wirek 0 : 6 Ostróda Tigers F.C.
    WOLNY LOS5 0 : 3 FC Rokita (s)
    WOLNY LOS6 0 : 0 WOLNY LOS

    Kolejka 6 - 09.11.2023

    Fc Puścina 9 : 2 FC Belzacka II
    WOLNY LOS2 0 : 0 WOLNY LOS3
    KS BŁN 0 : 3 Wawa (s) (w/o)
    WOLNY LOS1 0 : 0 WOLNY LOS4
    K.S. Jaroslawiec 2 : 5 KP Gastro Pathology Auu
    KSG BARTEK 2 : 10 Wawel Wirek
    FC Rokita (s) 6 : 1 N4U
    WOLNY LOS 0 : 0 WOLNY LOS5
    Ostróda Tigers F.C. 3 : 0 WOLNY LOS6



    Zespół Wawel Wirek ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Wawa ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).





    Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

    Kolejka 7 - 11.11.2023

    FC Belzacka II 0 : 7 FC Rokita (s)
    WOLNY LOS3 0 : 3 Fc Puścina
    Wawa (s) 3 : 0 WOLNY LOS2
    WOLNY LOS4 0 : 3 KS BŁN
    KP Gastro Pathology Auu 3 : 0 WOLNY LOS1
    Wawel Wirek 2 : 10 K.S. Jaroslawiec
    N4U 3 : 0 WOLNY LOS
    WOLNY LOS5 0 : 3 Ostróda Tigers F.C.
    WOLNY LOS6 0 : 3 KSG BARTEK

    Kolejka 8 - 12.11.2023

    WOLNY LOS3 0 : 3 FC Belzacka II
    Fc Puścina 6 : 0 Wawa (s)
    WOLNY LOS2 0 : 0 WOLNY LOS4
    KS BŁN 0 : 3 KP Gastro Pathology Auu (w/o)
    WOLNY LOS1 0 : 3 Wawel Wirek
    WOLNY LOS 0 : 3 FC Rokita (s)
    Ostróda Tigers F.C. 4 : 0 N4U
    KSG BARTEK 3 : 0 WOLNY LOS5
    K.S. Jaroslawiec 3 : 0 WOLNY LOS6



    Zespół Wawel Wirek ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Wawa ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 9 - 13.11.2023

    FC Belzacka II 3 : 0 WOLNY LOS
    Wawa (s) 3 : 0 WOLNY LOS3
    WOLNY LOS4 0 : 3 Fc Puścina
    KP Gastro Pathology Auu 3 : 0 WOLNY LOS2
    Wawel Wirek 3 : 0 KS BŁN (w/o)
    FC Rokita (s) 4 : 0 Ostróda Tigers F.C.
    N4U 2 : 7 KSG BARTEK
    WOLNY LOS5 0 : 3 K.S. Jaroslawiec
    WOLNY LOS6 0 : 0 WOLNY LOS1

    Kolejka 10 - 14.11.2023

    Fc Puścina 9 : 1 KP Gastro Pathology Auu
    WOLNY LOS3 0 : 0 WOLNY LOS4
    Wawa (s) 9 : 1 FC Belzacka II
    WOLNY LOS2 0 : 3 Wawel Wirek
    Ostróda Tigers F.C. 3 : 0 WOLNY LOS
    KSG BARTEK 1 : 13 FC Rokita (s)
    K.S. Jaroslawiec 9 : 2 N4U
    WOLNY LOS1 0 : 0 WOLNY LOS5
    KS BŁN 3 : 0 WOLNY LOS6



    Zespół Wawel Wirek ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Wawa ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 11 - 16.11.2023

    FC Belzacka II 11 : 2 Ostróda Tigers F.C.
    WOLNY LOS4 0 : 3 Wawa (s)
    KP Gastro Pathology Auu 3 : 0 WOLNY LOS3
    Wawel Wirek 0 : 8 Fc Puścina
    WOLNY LOS 0 : 3 KSG BARTEK
    FC Rokita (s) 2 : 2 K.S. Jaroslawiec
    N4U 3 : 0 WOLNY LOS1
    WOLNY LOS5 0 : 3 KS BŁN
    WOLNY LOS6 0 : 0 WOLNY LOS2

    Kolejka 12 - 18.11.2023

    WOLNY LOS4 0 : 3 FC Belzacka II
    Wawa (s) 0 : 3 KP Gastro Pathology Auu
    WOLNY LOS3 0 : 3 Wawel Wirek
    KSG BARTEK 0 : 5 Ostróda Tigers F.C.
    K.S. Jaroslawiec 3 : 0 WOLNY LOS
    WOLNY LOS1 0 : 3 FC Rokita (s)
    KS BŁN 0 : 3 N4U (w/o)
    WOLNY LOS2 0 : 0 WOLNY LOS5
    Fc Puścina 3 : 0 WOLNY LOS6

    Kolejka 13 - 19.11.2023

    FC Belzacka II 7 : 0 KSG BARTEK
    KP Gastro Pathology Auu 3 : 0 WOLNY LOS4
    Wawel Wirek 1 : 5 Wawa (s)
    Ostróda Tigers F.C. 1 : 10 K.S. Jaroslawiec
    WOLNY LOS 0 : 0 WOLNY LOS1
    FC Rokita (s) 3 : 0 KS BŁN (w/o)
    N4U 3 : 0 WOLNY LOS2
    WOLNY LOS5 0 : 3 Fc Puścina
    WOLNY LOS6 0 : 0 WOLNY LOS3



    Zespół Wawel Wirek ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Wawa ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 14 - 20.11.2023

    KP Gastro Pathology Auu 9 : 2 FC Belzacka II
    WOLNY LOS4 0 : 3 Wawel Wirek
    K.S. Jaroslawiec 10 : 0 KSG BARTEK
    WOLNY LOS1 0 : 3 Ostróda Tigers F.C.
    KS BŁN 3 : 0 WOLNY LOS
    WOLNY LOS2 0 : 3 FC Rokita (s)
    Fc Puścina 12 : 0 N4U
    WOLNY LOS3 0 : 0 WOLNY LOS5
    Wawa (s) 3 : 0 WOLNY LOS6

    Kolejka 15 - 21.11.2023

    FC Belzacka II 0 : 10 K.S. Jaroslawiec
    Wawel Wirek 0 : 3 KP Gastro Pathology Auu (w/o)
    KSG BARTEK 3 : 0 WOLNY LOS1
    Ostróda Tigers F.C. 3 : 0 KS BŁN (w/o)
    WOLNY LOS 0 : 0 WOLNY LOS2
    FC Rokita (s) 1 : 1 Fc Puścina
    N4U 3 : 0 WOLNY LOS3
    WOLNY LOS5 0 : 3 Wawa (s)
    WOLNY LOS6 0 : 0 WOLNY LOS4



    Zespół Wawel Wirek ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Wawa ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 16 - 23.11.2023

    Wawel Wirek 0 : 8 FC Belzacka II
    WOLNY LOS1 0 : 3 K.S. Jaroslawiec
    KS BŁN 0 : 3 KSG BARTEK (w/o)
    WOLNY LOS2 0 : 3 Ostróda Tigers F.C.
    Fc Puścina 3 : 0 WOLNY LOS
    WOLNY LOS3 0 : 3 FC Rokita (s)
    Wawa (s) 9 : 0 N4U
    WOLNY LOS4 0 : 0 WOLNY LOS5
    KP Gastro Pathology Auu 3 : 0 WOLNY LOS6

    Kolejka 17 - 25.11.2023

    KSG BARTEK 3 : 0 WOLNY LOS2
    K.S. Jaroslawiec 3 : 0 KS BŁN (w/o)
    FC Belzacka II 3 : 0 WOLNY LOS1
    Ostróda Tigers F.C. 1 : 6 Fc Puścina
    WOLNY LOS 0 : 0 WOLNY LOS3
    FC Rokita (s) 4 : 0 Wawa (s)
    N4U 3 : 0 WOLNY LOS4
    WOLNY LOS5 0 : 3 KP Gastro Pathology Auu
    WOLNY LOS6 0 : 3 Wawel Wirek



    Zespół Wawel Wirek ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Wawa ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).