Rozgrywki LT DE - LXIV sezon - I runda

      Rozgrywki LT DE - LXIV sezon - I runda

      Kolejka 1 - 26.12.2023
      thorrgall : PZPN POLSKA
      Polnischen Wodka FC : Przebój MALB
      Tottenham Hotspur 1882 FC : Kova United F.C.
      John Deere Team : Real Madrid Campeones
      FFSC Sparta : KS VICTORIA 1928
      KKS Kolejowy : wiktoria radom
      OGIEŃ CZARNKÓW : RTS 1910 Widzew Lodz
      FC Cyganka : Polanie
      Legia Warszawa - 1916 : Polish Power
      Inter Bagienko : Dynamo Kolonia City
      unia niećkowo : Motor Lublin
      Mexico City : Zryw Dabrowka

      Kolejka 2 - 27.12.2023
      Polnischen Wodka FC : thorrgall
      Przebój MALB : Tottenham Hotspur 1882 FC
      Kova United F.C. : John Deere Team
      Real Madrid Campeones : FFSC Sparta
      KS VICTORIA 1928 : KKS Kolejowy
      wiktoria radom : OGIEŃ CZARNKÓW
      RTS 1910 Widzew Lodz : FC Cyganka
      Polanie : Legia Warszawa - 1916
      Polish Power : Inter Bagienko
      Dynamo Kolonia City : unia niećkowo
      Motor Lublin : Mexico City
      Zryw Dabrowka : PZPN POLSKA

      Kolejka 3 - 28.12.2023
      thorrgall : Zryw Dabrowka
      Tottenham Hotspur 1882 FC : Polnischen Wodka FC
      John Deere Team : Przebój MALB
      FFSC Sparta : Kova United F.C.
      KKS Kolejowy : Real Madrid Campeones
      OGIEŃ CZARNKÓW : KS VICTORIA 1928
      FC Cyganka : wiktoria radom
      Legia Warszawa - 1916 : RTS 1910 Widzew Lodz
      Inter Bagienko : Polanie
      unia niećkowo : Polish Power
      Mexico City : Dynamo Kolonia City
      PZPN POLSKA : Motor Lublin

      Kolejka 4 - 29.12.2023
      Tottenham Hotspur 1882 FC : thorrgall
      Polnischen Wodka FC : John Deere Team
      Przebój MALB : FFSC Sparta
      Kova United F.C. : KKS Kolejowy
      Real Madrid Campeones : OGIEŃ CZARNKÓW
      KS VICTORIA 1928 : FC Cyganka
      wiktoria radom : Legia Warszawa - 1916
      RTS 1910 Widzew Lodz : Inter Bagienko
      Polanie : unia niećkowo
      Polish Power : Mexico City
      Motor Lublin : Zryw Dabrowka
      Dynamo Kolonia City : PZPN POLSKA

      Kolejka 5 - 30.12.2023
      thorrgall : Motor Lublin
      John Deere Team : Tottenham Hotspur 1882 FC
      FFSC Sparta : Polnischen Wodka FC
      KKS Kolejowy : Przebój MALB
      OGIEŃ CZARNKÓW : Kova United F.C.
      FC Cyganka : Real Madrid Campeones
      Legia Warszawa - 1916 : KS VICTORIA 1928
      Inter Bagienko : wiktoria radom
      unia niećkowo : RTS 1910 Widzew Lodz
      Mexico City : Polanie
      Zryw Dabrowka : Dynamo Kolonia City
      PZPN POLSKA : Polish Power

      Kolejka 6 - 31.12.2023
      Tottenham Hotspur 1882 FC : FFSC Sparta
      John Deere Team : thorrgall
      Polnischen Wodka FC : KKS Kolejowy
      Real Madrid Campeones : Legia Warszawa - 1916
      Kova United F.C. : FC Cyganka
      Przebój MALB : OGIEŃ CZARNKÓW
      KS VICTORIA 1928 : Inter Bagienko
      wiktoria radom : unia niećkowo
      RTS 1910 Widzew Lodz : Mexico City
      Dynamo Kolonia City : Motor Lublin
      Polish Power : Zryw Dabrowka
      Polanie : PZPN POLSKA

      Kolejka 7 - 01.01.2024
      thorrgall : Dynamo Kolonia City
      FFSC Sparta : John Deere Team
      KKS Kolejowy : Tottenham Hotspur 1882 FC
      OGIEŃ CZARNKÓW : Polnischen Wodka FC
      FC Cyganka : Przebój MALB
      Legia Warszawa - 1916 : Kova United F.C.
      Inter Bagienko : Real Madrid Campeones
      unia niećkowo : KS VICTORIA 1928
      Mexico City : wiktoria radom
      Motor Lublin : Polish Power
      Zryw Dabrowka : Polanie
      PZPN POLSKA : RTS 1910 Widzew Lodz

      Kolejka 8 - 02.01.2024
      FFSC Sparta : thorrgall
      John Deere Team : KKS Kolejowy
      Tottenham Hotspur 1882 FC : OGIEŃ CZARNKÓW
      Polnischen Wodka FC : FC Cyganka
      Przebój MALB : Legia Warszawa - 1916
      Kova United F.C. : Inter Bagienko
      Real Madrid Campeones : unia niećkowo
      KS VICTORIA 1928 : Mexico City
      Polish Power : Dynamo Kolonia City
      Polanie : Motor Lublin
      RTS 1910 Widzew Lodz : Zryw Dabrowka
      wiktoria radom : PZPN POLSKA

      Kolejka 9 - 03.01.2024
      thorrgall : Polish Power
      KKS Kolejowy : FFSC Sparta
      OGIEŃ CZARNKÓW : John Deere Team
      FC Cyganka : Tottenham Hotspur 1882 FC
      Legia Warszawa - 1916 : Polnischen Wodka FC
      Inter Bagienko : Przebój MALB
      unia niećkowo : Kova United F.C.
      Mexico City : Real Madrid Campeones
      Dynamo Kolonia City : Polanie
      Motor Lublin : RTS 1910 Widzew Lodz
      Zryw Dabrowka : wiktoria radom
      PZPN POLSKA : KS VICTORIA 1928

      Kolejka 10 - 04.01.2024
      KKS Kolejowy : thorrgall
      FFSC Sparta : OGIEŃ CZARNKÓW
      John Deere Team : FC Cyganka
      Tottenham Hotspur 1882 FC : Legia Warszawa - 1916
      Polnischen Wodka FC : Inter Bagienko
      Przebój MALB : unia niećkowo
      Kova United F.C. : Mexico City
      Polanie : Polish Power
      RTS 1910 Widzew Lodz : Dynamo Kolonia City
      wiktoria radom : Motor Lublin
      KS VICTORIA 1928 : Zryw Dabrowka
      Real Madrid Campeones : PZPN POLSKA

      Kolejka 11 - 05.01.2024
      Inter Bagienko : Tottenham Hotspur 1882 FC
      unia niećkowo : Polnischen Wodka FC
      Mexico City : Przebój MALB
      Polish Power : RTS 1910 Widzew Lodz
      Dynamo Kolonia City : wiktoria radom
      Motor Lublin : KS VICTORIA 1928
      Zryw Dabrowka : Real Madrid Campeones
      PZPN POLSKA : Kova United F.C.
      thorrgall : Polanie
      OGIEŃ CZARNKÓW : KKS Kolejowy
      FC Cyganka : FFSC Sparta
      Legia Warszawa - 1916 : John Deere Team

      Kolejka 12 - 06.01.2024
      OGIEŃ CZARNKÓW : thorrgall
      KKS Kolejowy : FC Cyganka
      FFSC Sparta : Legia Warszawa - 1916
      John Deere Team : Inter Bagienko
      Tottenham Hotspur 1882 FC : unia niećkowo
      Polnischen Wodka FC : Mexico City
      wiktoria radom : Polish Power
      RTS 1910 Widzew Lodz : Polanie
      KS VICTORIA 1928 : Dynamo Kolonia City
      Real Madrid Campeones : Motor Lublin
      Kova United F.C. : Zryw Dabrowka
      Przebój MALB : PZPN POLSKA

      Kolejka 13 - 07.01.2024
      Mexico City : Tottenham Hotspur 1882 FC
      Polanie : wiktoria radom
      Polish Power : KS VICTORIA 1928
      Dynamo Kolonia City : Real Madrid Campeones
      Motor Lublin : Kova United F.C.
      Zryw Dabrowka : Przebój MALB
      PZPN POLSKA : Polnischen Wodka FC
      thorrgall : RTS 1910 Widzew Lodz
      FC Cyganka : OGIEŃ CZARNKÓW
      Legia Warszawa - 1916 : KKS Kolejowy
      Inter Bagienko : FFSC Sparta
      unia niećkowo : John Deere Team

      Kolejka 14 - 08.01.2024
      KKS Kolejowy : Inter Bagienko
      FFSC Sparta : unia niećkowo
      John Deere Team : Mexico City
      wiktoria radom : RTS 1910 Widzew Lodz
      KS VICTORIA 1928 : Polanie
      Real Madrid Campeones : Polish Power
      Kova United F.C. : Dynamo Kolonia City
      Przebój MALB : Motor Lublin
      Polnischen Wodka FC : Zryw Dabrowka
      Tottenham Hotspur 1882 FC : PZPN POLSKA
      OGIEŃ CZARNKÓW : Legia Warszawa - 1916
      FC Cyganka : thorrgall

      Kolejka 15 - 09.01.2024
      thorrgall : wiktoria radom
      Legia Warszawa - 1916 : FC Cyganka
      Inter Bagienko : OGIEŃ CZARNKÓW
      unia niećkowo : KKS Kolejowy
      Mexico City : FFSC Sparta
      RTS 1910 Widzew Lodz : KS VICTORIA 1928
      Polanie : Real Madrid Campeones
      Polish Power : Kova United F.C.
      Dynamo Kolonia City : Przebój MALB
      Motor Lublin : Polnischen Wodka FC
      PZPN POLSKA : John Deere Team
      Zryw Dabrowka : Tottenham Hotspur 1882 FC
      Kolejka 16 - 10.01.2024
      Legia Warszawa - 1916 : thorrgall
      FC Cyganka : Inter Bagienko
      OGIEŃ CZARNKÓW : unia niećkowo
      KKS Kolejowy : Mexico City
      KS VICTORIA 1928 : wiktoria radom
      Real Madrid Campeones : RTS 1910 Widzew Lodz
      Kova United F.C. : Polanie
      Przebój MALB : Polish Power
      Polnischen Wodka FC : Dynamo Kolonia City
      Tottenham Hotspur 1882 FC : Motor Lublin
      John Deere Team : Zryw Dabrowka
      FFSC Sparta : PZPN POLSKA

      Kolejka 17 - 11.01.2024
      unia niećkowo : FC Cyganka
      Mexico City : OGIEŃ CZARNKÓW
      wiktoria radom : Real Madrid Campeones
      RTS 1910 Widzew Lodz : Kova United F.C.
      Polanie : Przebój MALB
      Polish Power : Polnischen Wodka FC
      Dynamo Kolonia City : Tottenham Hotspur 1882 FC
      Motor Lublin : John Deere Team
      Zryw Dabrowka : FFSC Sparta
      PZPN POLSKA : KKS Kolejowy
      thorrgall : KS VICTORIA 1928
      Inter Bagienko : Legia Warszawa - 1916

      Kolejka 18 - 12.01.2024
      Inter Bagienko : thorrgall
      FC Cyganka : Mexico City
      Legia Warszawa - 1916 : unia niećkowo
      Real Madrid Campeones : KS VICTORIA 1928
      Kova United F.C. : wiktoria radom
      Przebój MALB : RTS 1910 Widzew Lodz
      Polnischen Wodka FC : Polanie
      Tottenham Hotspur 1882 FC : Polish Power
      John Deere Team : Dynamo Kolonia City
      FFSC Sparta : Motor Lublin
      KKS Kolejowy : Zryw Dabrowka
      OGIEŃ CZARNKÓW : PZPN POLSKA

      Kolejka 19 - 13.01.2024
      Polish Power : John Deere Team
      Dynamo Kolonia City : FFSC Sparta
      Motor Lublin : KKS Kolejowy
      Zryw Dabrowka : OGIEŃ CZARNKÓW
      PZPN POLSKA : FC Cyganka
      thorrgall : Real Madrid Campeones
      unia niećkowo : Inter Bagienko
      Polanie : Tottenham Hotspur 1882 FC
      RTS 1910 Widzew Lodz : Polnischen Wodka FC
      wiktoria radom : Przebój MALB
      KS VICTORIA 1928 : Kova United F.C.
      Mexico City : Legia Warszawa - 1916

      Kolejka 20 - 14.01.2024
      OGIEŃ CZARNKÓW : Motor Lublin
      KKS Kolejowy : Dynamo Kolonia City
      FFSC Sparta : Polish Power
      John Deere Team : Polanie
      Tottenham Hotspur 1882 FC : RTS 1910 Widzew Lodz
      Polnischen Wodka FC : wiktoria radom
      Przebój MALB : KS VICTORIA 1928
      Kova United F.C. : Real Madrid Campeones
      Inter Bagienko : Mexico City
      unia niećkowo : thorrgall
      FC Cyganka : Zryw Dabrowka
      Legia Warszawa - 1916 : PZPN POLSKA

      Kolejka 21 - 15.01.2024
      thorrgall : Kova United F.C.
      Mexico City : unia niećkowo
      Real Madrid Campeones : Przebój MALB
      KS VICTORIA 1928 : Polnischen Wodka FC
      wiktoria radom : Tottenham Hotspur 1882 FC
      RTS 1910 Widzew Lodz : John Deere Team
      Polanie : FFSC Sparta
      Polish Power : KKS Kolejowy
      PZPN POLSKA : Inter Bagienko
      Zryw Dabrowka : Legia Warszawa - 1916
      Motor Lublin : FC Cyganka
      Dynamo Kolonia City : OGIEŃ CZARNKÓW

      Kolejka 22 - 16.01.2024
      Legia Warszawa - 1916 : Motor Lublin
      Inter Bagienko : Zryw Dabrowka
      unia niećkowo : PZPN POLSKA
      Mexico City : thorrgall
      Przebój MALB : Kova United F.C.
      Tottenham Hotspur 1882 FC : KS VICTORIA 1928
      Polnischen Wodka FC : Real Madrid Campeones
      John Deere Team : wiktoria radom
      FFSC Sparta : RTS 1910 Widzew Lodz
      KKS Kolejowy : Polanie
      OGIEŃ CZARNKÓW : Polish Power
      FC Cyganka : Dynamo Kolonia City

      Kolejka 23 - 17.01.2024
      thorrgall : Przebój MALB
      Kova United F.C. : Polnischen Wodka FC
      Real Madrid Campeones : Tottenham Hotspur 1882 FC
      KS VICTORIA 1928 : John Deere Team
      wiktoria radom : FFSC Sparta
      RTS 1910 Widzew Lodz : KKS Kolejowy
      Polanie : OGIEŃ CZARNKÓW
      Polish Power : FC Cyganka
      Dynamo Kolonia City : Legia Warszawa - 1916
      Motor Lublin : Inter Bagienko
      Zryw Dabrowka : unia niećkowo
      PZPN POLSKA : Mexico City
      Kolejka 1 - 26.12.2023
      thorrgall 3 : 1 PZPN POLSKA
      Polnischen Wodka FC 8 : 2 Przebój MALB
      Tottenham Hotspur 1882 FC 14 : 2 Kova United F.C.
      John Deere Team 0 : 2 Real Madrid Campeones
      FFSC Sparta 3 : 0 KS VICTORIA 1928
      KKS Kolejowy 4 : 1 wiktoria radom
      OGIEŃ CZARNKÓW 0 : 3 RTS 1910 Widzew Lodz
      FC Cyganka 1 : 3 Polanie
      Legia Warszawa - 1916 0 : 5 Polish Power
      Inter Bagienko 0 : 2 Dynamo Kolonia City
      unia niećkowo 0 : 2 Motor Lublin
      Mexico City 2 : 0 Zryw Dabrowka








      Kolejka 2 - 27.12.2023
      Polnischen Wodka FC 1 : 4 thorrgall
      Przebój MALB 0 : 8 Tottenham Hotspur 1882 FC
      Kova United F.C. 0 : 6 John Deere Team
      Real Madrid Campeones 4 : 0 FFSC Sparta
      KS VICTORIA 1928 1 : 1 KKS Kolejowy
      wiktoria radom 4 : 0 OGIEŃ CZARNKÓW
      RTS 1910 Widzew Lodz 2 : 8 FC Cyganka
      Polanie 4 : 0 Legia Warszawa - 1916
      Polish Power 2 : 3 Inter Bagienko
      Dynamo Kolonia City 4 : 0 unia niećkowo
      Motor Lublin 6 : 0 Mexico City
      Zryw Dabrowka 0 : 5 PZPN POLSKA


      Kolejka 3 - 28.12.2023
      thorrgall 6 : 0 Zryw Dabrowka
      Tottenham Hotspur 1882 FC 4 : 2 Polnischen Wodka FC
      John Deere Team 7 : 0 Przebój MALB
      FFSC Sparta 14 : 2 Kova United F.C.
      KKS Kolejowy 2 : 2 Real Madrid Campeones
      OGIEŃ CZARNKÓW 1 : 2 KS VICTORIA 1928
      FC Cyganka 0 : 0 wiktoria radom
      Legia Warszawa - 1916 0 : 3 RTS 1910 Widzew Lodz
      Inter Bagienko 3 : 0 Polanie
      unia niećkowo 0 : 4 Polish Power
      Mexico City 1 : 3 Dynamo Kolonia City
      PZPN POLSKA 0 : 0 Motor Lublin








      Kolejka 4 - 29.12.2023
      Tottenham Hotspur 1882 FC 2 : 0 thorrgall
      Polnischen Wodka FC 2 : 4 John Deere Team
      Przebój MALB 1 : 3 FFSC Sparta
      Kova United F.C. 0 : 11 KKS Kolejowy
      Real Madrid Campeones 6 : 0 OGIEŃ CZARNKÓW
      KS VICTORIA 1928 0 : 7 FC Cyganka
      wiktoria radom 4 : 0 Legia Warszawa - 1916
      RTS 1910 Widzew Lodz 3 : 0 Inter Bagienko
      Polanie 4 : 0 unia niećkowo
      Polish Power 3 : 1 Mexico City
      Motor Lublin 4 : 0 Zryw Dabrowka
      Dynamo Kolonia City 0 : 6 PZPN POLSKA


      Kolejka 5 - 30.12.2023
      thorrgall 4 : 0 Motor Lublin
      John Deere Team 2 : 5 Tottenham Hotspur 1882 FC
      FFSC Sparta 1 : 6 Polnischen Wodka FC
      KKS Kolejowy 0 : 0 Przebój MALB
      OGIEŃ CZARNKÓW 11 : 2 Kova United F.C.
      FC Cyganka 4 : 2 Real Madrid Campeones
      Legia Warszawa - 1916 2 : 0 KS VICTORIA 1928
      Inter Bagienko 5 : 2 wiktoria radom
      unia niećkowo 2 : 4 RTS 1910 Widzew Lodz
      Mexico City 0 : 5 Polanie
      Zryw Dabrowka 1 : 4 Dynamo Kolonia City
      PZPN POLSKA 4 : 1 Polish Power








      Kolejka 6 - 31.12.2023
      Tottenham Hotspur 1882 FC 5 : 0 FFSC Sparta
      John Deere Team 0 : 3 thorrgall
      Polnischen Wodka FC 6 : 2 KKS Kolejowy
      Real Madrid Campeones 4 : 0 Legia Warszawa - 1916
      Kova United F.C. 1 : 8 FC Cyganka
      Przebój MALB 3 : 0 OGIEŃ CZARNKÓW
      KS VICTORIA 1928 0 : 3 Inter Bagienko
      wiktoria radom 1 : 4 unia niećkowo
      RTS 1910 Widzew Lodz 0 : 0 Mexico City
      Dynamo Kolonia City 1 : 5 Motor Lublin
      Polish Power 1 : 2 Zryw Dabrowka
      Polanie 2 : 0 PZPN POLSKA








      Kolejka 7 - 01.01.2024
      thorrgall 5 : 2 Dynamo Kolonia City
      FFSC Sparta 0 : 3 John Deere Team
      KKS Kolejowy 0 : 3 Tottenham Hotspur 1882 FC
      OGIEŃ CZARNKÓW 0 : 6 Polnischen Wodka FC
      FC Cyganka 5 : 0 Przebój MALB
      Legia Warszawa - 1916 12 : 0 Kova United F.C.
      Inter Bagienko 1 : 0 Real Madrid Campeones
      unia niećkowo 7 : 0 KS VICTORIA 1928
      Mexico City 2 : 5 wiktoria radom
      Motor Lublin 6 : 2 Polish Power
      Zryw Dabrowka 2 : 9 Polanie
      PZPN POLSKA 3 : 0 RTS 1910 Widzew Lodz








      Kolejka 8 - 02.01.2024
      FFSC Sparta 0 : 6 thorrgall
      John Deere Team 0 : 1 KKS Kolejowy
      Tottenham Hotspur 1882 FC 9 : 0 OGIEŃ CZARNKÓW
      Polnischen Wodka FC 0 : 4 FC Cyganka
      Przebój MALB 6 : 2 Legia Warszawa - 1916
      Kova United F.C. 0 : 11 Inter Bagienko
      Real Madrid Campeones 5 : 1 unia niećkowo
      KS VICTORIA 1928 7 : 0 Mexico City
      Polish Power 1 : 3 Dynamo Kolonia City
      Polanie 0 : 3 Motor Lublin
      RTS 1910 Widzew Lodz 2 : 0 Zryw Dabrowka
      wiktoria radom 0 : 3 (w/o) PZPN POLSKA - zmiana wyniku po przesłaniu skanu wysłanego i nieprzyjętego zaproszenia przez wiktorię radom








      Post was edited 1 time, last by “thorrgall” ().

      Kolejka 9 - 03.01.2024
      thorrgall 4 : 0 Polish Power
      KKS Kolejowy 4 : 0 FFSC Sparta
      OGIEŃ CZARNKÓW 0 : 4 John Deere Team
      FC Cyganka 0 : 3 Tottenham Hotspur 1882 FC
      Legia Warszawa - 1916 0 : 8 Polnischen Wodka FC
      Inter Bagienko 6 : 1 Przebój MALB
      unia niećkowo 12 : 2 Kova United F.C.
      Mexico City 0 : 5 Real Madrid Campeones
      Dynamo Kolonia City 4 : 0 Polanie
      Motor Lublin 5 : 1 RTS 1910 Widzew Lodz
      Zryw Dabrowka 2 : 0 wiktoria radom
      PZPN POLSKA 4 : 0 KS VICTORIA 1928








      Kolejka 10 - 04.01.2024
      KKS Kolejowy 0 : 3 thorrgall
      FFSC Sparta 4 : 1 OGIEŃ CZARNKÓW
      John Deere Team 1 : 4 FC Cyganka
      Tottenham Hotspur 1882 FC 7 : 2 Legia Warszawa - 1916
      Polnischen Wodka FC 4 : 0 Inter Bagienko
      Przebój MALB 2 : 6 unia niećkowo
      Kova United F.C. 0 : 9 Mexico City
      Polanie 4 : 0 Polish Power
      RTS 1910 Widzew Lodz 0 : 3 Dynamo Kolonia City
      wiktoria radom 0 : 4 Motor Lublin
      KS VICTORIA 1928 0 : 7 Zryw Dabrowka
      Real Madrid Campeones 2 : 7 PZPN POLSKA








      Kolejka 11 - 05.01.2024
      Inter Bagienko 1 : 7 Tottenham Hotspur 1882 FC
      unia niećkowo 0 : 0 (w/o) Polnischen Wodka FC
      Mexico City 0 : 0 (w/o) Przebój MALB
      Polish Power 0 : 2 RTS 1910 Widzew Lodz
      Dynamo Kolonia City 4 : 0 wiktoria radom
      Motor Lublin 7 : 2 KS VICTORIA 1928
      Zryw Dabrowka 0 : 3 Real Madrid Campeones
      PZPN POLSKA 13 : 0 Kova United F.C.
      thorrgall 7 : 2 Polanie
      OGIEŃ CZARNKÓW 0 : 3 KKS Kolejowy
      FC Cyganka 7 : 0 FFSC Sparta
      Legia Warszawa - 1916 2 : 6 John Deere Team








      Kolejka 12 - 06.01.2024
      OGIEŃ CZARNKÓW 0 : 6 thorrgall
      KKS Kolejowy 0 : 3 FC Cyganka
      FFSC Sparta 3 : 1 Legia Warszawa - 1916
      John Deere Team 5 : 0 Inter Bagienko
      Tottenham Hotspur 1882 FC 7 : 0 unia niećkowo
      Polnischen Wodka FC 3 : 0 Mexico City
      wiktoria radom 1 : 4 Polish Power
      RTS 1910 Widzew Lodz 0 : 3 Polanie
      KS VICTORIA 1928 1 : 5 Dynamo Kolonia City
      Real Madrid Campeones 0 : 4 Motor Lublin
      Kova United F.C. 0 : 10 Zryw Dabrowka
      Przebój MALB 2 : 9 PZPN POLSKA








      Kolejka 13 - 07.01.2024
      Mexico City 0 : 6 Tottenham Hotspur 1882 FC
      Polanie 5 : 1 wiktoria radom
      Polish Power 8 : 0 KS VICTORIA 1928
      Dynamo Kolonia City 0 : 3 Real Madrid Campeones
      Motor Lublin 12 : 0 Kova United F.C.
      Zryw Dabrowka 2 : 0 Przebój MALB
      PZPN POLSKA 0 : 1 Polnischen Wodka FC
      thorrgall 6 : 0 RTS 1910 Widzew Lodz
      FC Cyganka 8 : 0 OGIEŃ CZARNKÓW
      Legia Warszawa - 1916 1 : 5 KKS Kolejowy
      Inter Bagienko 1 : 1 FFSC Sparta
      unia niećkowo 0 : 2 John Deere Team








      Kolejka 14 - 08.01.2024
      KKS Kolejowy 1 : 2 Inter Bagienko
      FFSC Sparta 0 : 2 unia niećkowo
      John Deere Team 9 : 1 Mexico City
      wiktoria radom 2 : 2 RTS 1910 Widzew Lodz
      KS VICTORIA 1928 0 : 0 Polanie
      Real Madrid Campeones 4 : 1 Polish Power
      Kova United F.C. 1 : 14 Dynamo Kolonia City
      Przebój MALB 0 : 7 Motor Lublin
      Polnischen Wodka FC 2 : 0 Zryw Dabrowka
      Tottenham Hotspur 1882 FC 7 : 2 PZPN POLSKA
      OGIEŃ CZARNKÓW 2 : 1 Legia Warszawa - 1916
      FC Cyganka 2 : 5 thorrgall








      Kolejka 15 - 09.01.2024
      thorrgall 7 : 0 wiktoria radom
      Legia Warszawa - 1916 0 : 4 FC Cyganka
      Inter Bagienko 4 : 0 OGIEŃ CZARNKÓW
      unia niećkowo 1 : 5 KKS Kolejowy
      Mexico City 0 : 8 FFSC Sparta
      RTS 1910 Widzew Lodz 8 : 2 KS VICTORIA 1928
      Polanie 6 : 1 Real Madrid Campeones
      Polish Power 12 : 2 Kova United F.C.
      Dynamo Kolonia City 2 : 0 Przebój MALB
      Motor Lublin 2 : 0 Polnischen Wodka FC
      PZPN POLSKA 3 : 0 John Deere Team
      Zryw Dabrowka 0 : 6 Tottenham Hotspur 1882 FC


      Kolejka 16 - 10.01.2024
      Legia Warszawa - 1916 0 : 5 thorrgall
      FC Cyganka 6 : 2 Inter Bagienko
      OGIEŃ CZARNKÓW 1 : 6 unia niećkowo
      KKS Kolejowy 9 : 0 Mexico City
      KS VICTORIA 1928 1 : 4 wiktoria radom
      Real Madrid Campeones 4 : 1 RTS 1910 Widzew Lodz
      Kova United F.C. 2 : 14 Polanie
      Przebój MALB 3 : 2 Polish Power
      Polnischen Wodka FC 3 : 0 Dynamo Kolonia City
      Tottenham Hotspur 1882 FC 2 : 0 Motor Lublin
      John Deere Team 8 : 2 Zryw Dabrowka
      FFSC Sparta 0 : 7 PZPN POLSKA








      Kolejka 17 - 11.01.2024
      unia niećkowo 0 : 3 FC Cyganka
      Mexico City 2 : 9 OGIEŃ CZARNKÓW
      wiktoria radom 0 : 4 Real Madrid Campeones
      RTS 1910 Widzew Lodz 7 : 0 Kova United F.C.
      Polanie 4 : 0 Przebój MALB
      Polish Power 2 : 5 Polnischen Wodka FC
      Dynamo Kolonia City 0 : 7 Tottenham Hotspur 1882 FC
      Motor Lublin 1 : 1 John Deere Team
      Zryw Dabrowka 2 : 2 FFSC Sparta
      PZPN POLSKA 4 : 0 KKS Kolejowy
      thorrgall 11 : 2 KS VICTORIA 1928
      Inter Bagienko 1 : 1 Legia Warszawa - 1916








      Kolejka 18 - 12.01.2024
      Inter Bagienko 0 : 3 thorrgall
      FC Cyganka 11 : 1 Mexico City
      Legia Warszawa - 1916 0 : 2 unia niećkowo
      Real Madrid Campeones 8 : 0 KS VICTORIA 1928
      Kova United F.C. 0 : 8 wiktoria radom
      Przebój MALB 2 : 2 RTS 1910 Widzew Lodz
      Polnischen Wodka FC 0 : 6 Polanie
      Tottenham Hotspur 1882 FC 5 : 0 Polish Power
      John Deere Team 6 : 0 Dynamo Kolonia City
      FFSC Sparta 2 : 8 Motor Lublin
      KKS Kolejowy 0 : 1 Zryw Dabrowka
      OGIEŃ CZARNKÓW 0 : 6 PZPN POLSKA