Rozgrywki LT PL - II liga - XXXVI sezon - I runda

    Rozgrywki LT PL - II liga - XXXVI sezon - I runda



    Kolejka 1 - 02.03.2024
    AC Milan Poland (b) : TI AMORE
    Andrus : Kova United F.C.
    MJP Rybnik : Wodnik Callander (b)
    LKS Pogórze Bachórz : Liverpudlian FC
    KS Zjednoczeni Trzemeszno (s) : Tottenham Hotspur 1882 FC (b)
    PZPN Polska : thorrgall (s)
    Pro Gram (s) : KKS Kolejowy (b)
    Dream Team Gniezno (s) : CARLO FC
    Villarreal Club de Fútbol (b) : menele mahonka


    Kolejka 2 - 03.03.2024
    Villarreal Club de Fútbol (b) : AC Milan Poland (b)
    Dream Team Gniezno (s) : menele mahonka
    Kova United F.C. : TI AMORE
    Andrus : Wodnik Callander (b)
    MJP Rybnik : Liverpudlian FC
    LKS Pogórze Bachórz : Tottenham Hotspur 1882 FC (b)
    KS Zjednoczeni Trzemeszno (s) : thorrgall (s)
    PZPN Polska : KKS Kolejowy (b)
    Pro Gram (s) : CARLO FC


    Kolejka 3 - 04.03.2024
    TI AMORE : Villarreal Club de Fútbol (b)
    Wodnik Callander (b) : Kova United F.C.
    Liverpudlian FC : Andrus
    Tottenham Hotspur 1882 FC (b) : MJP Rybnik
    thorrgall (s) : LKS Pogórze Bachórz
    KKS Kolejowy (b) : KS Zjednoczeni Trzemeszno (s)
    CARLO FC : PZPN Polska
    menele mahonka : Pro Gram (s)
    AC Milan Poland (b) : Dream Team Gniezno (s)


    Kolejka 4 - 05.03.2024
    Wodnik Callander (b) : TI AMORE
    Kova United F.C. : Liverpudlian FC
    Andrus : Tottenham Hotspur 1882 FC (b)
    MJP Rybnik : thorrgall (s)
    LKS Pogórze Bachórz : KKS Kolejowy (b)
    KS Zjednoczeni Trzemeszno (s) : CARLO FC
    PZPN Polska : menele mahonka
    Dream Team Gniezno (s) : Villarreal Club de Fútbol (b)
    Pro Gram (s) : AC Milan Poland (b)


    Kolejka 5 - 07.03.2024
    TI AMORE : Dream Team Gniezno (s)
    Liverpudlian FC : Wodnik Callander (b)
    Tottenham Hotspur 1882 FC (b) : Kova United F.C.
    thorrgall (s) : Andrus
    KKS Kolejowy (b) : MJP Rybnik
    CARLO FC : LKS Pogórze Bachórz
    menele mahonka : KS Zjednoczeni Trzemeszno (s)
    Villarreal Club de Fútbol (b) : Pro Gram (s)
    AC Milan Poland (b) : PZPN Polska


    Kolejka 6 - 09.03.2024
    Liverpudlian FC : TI AMORE
    Wodnik Callander (b) : Tottenham Hotspur 1882 FC (b)
    Kova United F.C. : thorrgall (s)
    Andrus : KKS Kolejowy (b)
    MJP Rybnik : CARLO FC
    LKS Pogórze Bachórz : menele mahonka
    Pro Gram (s) : Dream Team Gniezno (s)
    PZPN Polska : Villarreal Club de Fútbol (b)
    KS Zjednoczeni Trzemeszno (s) : AC Milan Poland (b)


    Kolejka 7 - 10.03.2024
    TI AMORE : Pro Gram (s)
    Tottenham Hotspur 1882 FC (b) : Liverpudlian FC
    thorrgall (s) : Wodnik Callander (b)
    KKS Kolejowy (b) : Kova United F.C.
    CARLO FC : Andrus
    menele mahonka : MJP Rybnik
    Dream Team Gniezno (s) : PZPN Polska
    Villarreal Club de Fútbol (b) : KS Zjednoczeni Trzemeszno (s)
    AC Milan Poland (b) : LKS Pogórze Bachórz


    Kolejka 8 - 11.03.2024
    Tottenham Hotspur 1882 FC (b) : TI AMORE
    Liverpudlian FC : thorrgall (s)
    Wodnik Callander (b) : KKS Kolejowy (b)
    Kova United F.C. : CARLO FC
    Andrus : menele mahonka
    PZPN Polska : Pro Gram (s)
    KS Zjednoczeni Trzemeszno (s) : Dream Team Gniezno (s)
    LKS Pogórze Bachórz : Villarreal Club de Fútbol (b)
    MJP Rybnik : AC Milan Poland (b)


    Kolejka 9 - 12.03.2024
    TI AMORE : PZPN Polska
    thorrgall (s) : Tottenham Hotspur 1882 FC (b)
    KKS Kolejowy (b) : Liverpudlian FC
    CARLO FC : Wodnik Callander (b)
    menele mahonka : Kova United F.C.
    Pro Gram (s) : KS Zjednoczeni Trzemeszno (s)
    Dream Team Gniezno (s) : LKS Pogórze Bachórz
    Villarreal Club de Fútbol (b) : MJP Rybnik
    AC Milan Poland (b) : Andrus


    Kolejka 10 - 14.03.2024
    Liverpudlian FC : CARLO FC
    Tottenham Hotspur 1882 FC (b) : KKS Kolejowy (b)
    thorrgall (s) : TI AMORE
    Wodnik Callander (b) : menele mahonka
    KS Zjednoczeni Trzemeszno (s) : PZPN Polska
    LKS Pogórze Bachórz : Pro Gram (s)
    MJP Rybnik : Dream Team Gniezno (s)
    Andrus : Villarreal Club de Fútbol (b)
    Kova United F.C. : AC Milan Poland (b)


    Kolejka 11 - 16.03.2024
    TI AMORE : KS Zjednoczeni Trzemeszno (s)
    KKS Kolejowy (b) : thorrgall (s)
    CARLO FC : Tottenham Hotspur 1882 FC (b)
    menele mahonka : Liverpudlian FC
    PZPN Polska : LKS Pogórze Bachórz
    Pro Gram (s) : MJP Rybnik
    Dream Team Gniezno (s) : Andrus
    Villarreal Club de Fútbol (b) : Kova United F.C.
    AC Milan Poland (b) : Wodnik Callander (b)


    Kolejka 12 - 17.03.2024
    KKS Kolejowy (b) : TI AMORE
    thorrgall (s) : CARLO FC
    Tottenham Hotspur 1882 FC (b) : menele mahonka
    LKS Pogórze Bachórz : KS Zjednoczeni Trzemeszno (s)
    MJP Rybnik : PZPN Polska
    Andrus : Pro Gram (s)
    Kova United F.C. : Dream Team Gniezno (s)
    Wodnik Callander (b) : Villarreal Club de Fútbol (b)
    Liverpudlian FC : AC Milan Poland (b)


    Kolejka 13 - 18.03.2024
    TI AMORE : LKS Pogórze Bachórz
    CARLO FC : KKS Kolejowy (b)
    menele mahonka : thorrgall (s)
    KS Zjednoczeni Trzemeszno (s) : MJP Rybnik
    PZPN Polska : Andrus
    Pro Gram (s) : Kova United F.C.
    Dream Team Gniezno (s) : Wodnik Callander (b)
    Villarreal Club de Fútbol (b) : Liverpudlian FC
    AC Milan Poland (b) : Tottenham Hotspur 1882 FC (b)


    Kolejka 14 - 19.03.2024
    CARLO FC : TI AMORE
    KKS Kolejowy (b) : menele mahonka
    MJP Rybnik : LKS Pogórze Bachórz
    Andrus : KS Zjednoczeni Trzemeszno (s)
    Kova United F.C. : PZPN Polska
    Wodnik Callander (b) : Pro Gram (s)
    Liverpudlian FC : Dream Team Gniezno (s)
    Tottenham Hotspur 1882 FC (b) : Villarreal Club de Fútbol (b)
    thorrgall (s) : AC Milan Poland (b)


    Kolejka 15 - 21.03.2024
    TI AMORE : MJP Rybnik
    menele mahonka : CARLO FC
    LKS Pogórze Bachórz : Andrus
    KS Zjednoczeni Trzemeszno (s) : Kova United F.C.
    PZPN Polska : Wodnik Callander (b)
    Pro Gram (s) : Liverpudlian FC
    Dream Team Gniezno (s) : Tottenham Hotspur 1882 FC (b)
    Villarreal Club de Fútbol (b) : thorrgall (s)
    AC Milan Poland (b) : KKS Kolejowy (b)


    Kolejka 16 - 23.03.2024
    menele mahonka : TI AMORE
    Andrus : MJP Rybnik
    Kova United F.C. : LKS Pogórze Bachórz
    Wodnik Callander (b) : KS Zjednoczeni Trzemeszno (s)
    Liverpudlian FC : PZPN Polska
    Tottenham Hotspur 1882 FC (b) : Pro Gram (s)
    thorrgall (s) : Dream Team Gniezno (s)
    KKS Kolejowy (b) : Villarreal Club de Fútbol (b)
    CARLO FC : AC Milan Poland (b)


    Kolejka 17 - 24.03.2024
    LKS Pogórze Bachórz : Wodnik Callander (b)
    MJP Rybnik : Kova United F.C.
    TI AMORE : Andrus
    KS Zjednoczeni Trzemeszno (s) : Liverpudlian FC
    PZPN Polska : Tottenham Hotspur 1882 FC (b)
    Pro Gram (s) : thorrgall (s)
    Dream Team Gniezno (s) : KKS Kolejowy (b)
    Villarreal Club de Fútbol (b) : CARLO FC
    AC Milan Poland (b) : menele mahonka
    Kolejka 1 - 02.03.2024

    AC Milan Poland (b) 1 : 1 TI AMORE
    Andrus 0 : 5 Kova United F.C.
    MJP Rybnik 1 : 2 Wodnik Callander (b)
    LKS Pogórze Bachórz 4 : 1 Liverpudlian FC
    KS Zjednoczeni Trzemeszno (s) 0 : 3 Tottenham Hotspur 1882 FC (b)
    PZPN Polska 2 : 3 thorrgall (s)
    Pro Gram (s) 1 : 4 KKS Kolejowy (b)
    Dream Team Gniezno (s) 0 : 7 CARLO FC
    Villarreal Club de Fútbol (b) 1 : 4 menele mahonka









    Kolejka 2 - 03.03.2024

    Villarreal Club de Fútbol (b) 6 : 2 AC Milan Poland (b)
    Dream Team Gniezno (s) 1 : 5 menele mahonka
    Kova United F.C. 0 : 6 TI AMORE
    Andrus 2 : 5 Wodnik Callander (b)
    MJP Rybnik 0 : 0 Liverpudlian FC
    LKS Pogórze Bachórz 0 : 0 Tottenham Hotspur 1882 FC (b)
    KS Zjednoczeni Trzemeszno (s) 2 : 2 thorrgall (s)
    PZPN Polska 2 : 0 KKS Kolejowy (b)
    Pro Gram (s) 2 : 6 CARLO FC

    Kolejka 3 - 04.03.2024

    TI AMORE 3 : 2 Villarreal Club de Fútbol (b)
    Wodnik Callander (b) 6 : 0 Kova United F.C.
    Liverpudlian FC 4 : 0 Andrus
    Tottenham Hotspur 1882 FC (b) 0 : 2 MJP Rybnik
    thorrgall (s) 0 : 3 LKS Pogórze Bachórz
    KKS Kolejowy (b) 4 : 1 KS Zjednoczeni Trzemeszno (s)
    CARLO FC 0 : 0 PZPN Polska
    menele mahonka 6 : 0 Pro Gram (s)
    AC Milan Poland (b) 3 : 0 Dream Team Gniezno (s)









    Kolejka 4 - 05.03.2024

    Wodnik Callander (b)
    4 : 1 TI AMORE
    Kova United F.C.
    0 : 5 Liverpudlian FC
    Andrus
    2 : 8 Tottenham Hotspur 1882 FC (b)
    MJP Rybnik
    6 : 0 thorrgall (s)
    LKS Pogórze Bachórz
    5 : 1 KKS Kolejowy (b)
    KS Zjednoczeni Trzemeszno (s)
    0 : 5 CARLO FC
    PZPN Polska
    2 : 5 menele mahonka
    Dream Team Gniezno (s)
    0 : 5 Villarreal Club de Fútbol (b)
    Pro Gram (s)
    1 : 0 AC Milan Poland (b)









    Kolejka 5 - 07.03.2024

    TI AMORE 5 : 2 Dream Team Gniezno (s)
    Liverpudlian FC 1 : 5 Wodnik Callander (b)
    Tottenham Hotspur 1882 FC (b) 5 : 0 Kova United F.C.
    thorrgall (s) 3 : 0 Andrus
    KKS Kolejowy (b) 0 : 3 MJP Rybnik
    CARLO FC 0 : 1 LKS Pogórze Bachórz
    menele mahonka 5 : 1 KS Zjednoczeni Trzemeszno (s)
    Villarreal Club de Fútbol (b) 0 : 1 Pro Gram (s)
    AC Milan Poland (b) 0 : 1 PZPN Polska








    Kolejka 6 - 09.03.2024

    Liverpudlian FC 5 : 0 TI AMORE
    Wodnik Callander (b) 4 : 0 Tottenham Hotspur 1882 FC (b)
    Kova United F.C. 2 : 5 thorrgall (s)
    Andrus 0 : 5 KKS Kolejowy (b)
    MJP Rybnik 0 : 1 CARLO FC
    LKS Pogórze Bachórz 2 : 5 menele mahonka
    Pro Gram (s) 6 : 0 Dream Team Gniezno (s)
    PZPN Polska 6 : 3 Villarreal Club de Fútbol (b)
    KS Zjednoczeni Trzemeszno (s) 0 : 4 AC Milan Poland (b)








    Kolejka 7 - 10.03.2024

    TI AMORE 0 : 1 Pro Gram (s)
    Tottenham Hotspur 1882 FC (b) 2 : 4 Liverpudlian FC
    thorrgall (s) 1 : 5 Wodnik Callander (b)
    KKS Kolejowy (b) 6 : 2 Kova United F.C.
    CARLO FC 5 : 1 Andrus
    menele mahonka 5 : 2 MJP Rybnik
    Dream Team Gniezno (s) 0 : 5 PZPN Polska
    Villarreal Club de Fútbol (b) 4 : 1 KS Zjednoczeni Trzemeszno (s)
    AC Milan Poland (b) 1 : 3 LKS Pogórze Bachórz









    Kolejka 8 - 11.03.2024

    Tottenham Hotspur 1882 FC (b) 3 : 0 TI AMORE
    Liverpudlian FC 7 : 0 thorrgall (s)
    Wodnik Callander (b) 3 : 0 KKS Kolejowy (b)
    Kova United F.C. 0 : 5 CARLO FC
    Andrus 1 : 9 menele mahonka
    PZPN Polska 4 : 1 Pro Gram (s)
    KS Zjednoczeni Trzemeszno (s) 6 : 2 Dream Team Gniezno (s)
    LKS Pogórze Bachórz 5 : 2 Villarreal Club de Fútbol (b)
    MJP Rybnik 3 : 0 AC Milan Poland (b)








    Kolejka 9 - 12.03.2024

    TI AMORE 4 : 2 PZPN Polska
    thorrgall (s) 0 : 3 Tottenham Hotspur 1882 FC (b)
    KKS Kolejowy (b) 0 : 3 Liverpudlian FC
    CARLO FC 5 : 2 Wodnik Callander (b)
    menele mahonka 5 : 0 Kova United F.C.
    Pro Gram (s) 3 : 1 KS Zjednoczeni Trzemeszno (s)
    Dream Team Gniezno (s) 0 : 3 LKS Pogórze Bachórz
    Villarreal Club de Fútbol (b) 2 : 4 MJP Rybnik
    AC Milan Poland (b) 7 : 0 Andrus









    Kolejka 10 - 14.03.2024

    Liverpudlian FC 4 : 2 CARLO FC
    Tottenham Hotspur 1882 FC (b) 4 : 0 KKS Kolejowy (b)
    thorrgall (s) 0 : 0 TI AMORE
    Wodnik Callander (b) 1 : 3 menele mahonka
    KS Zjednoczeni Trzemeszno (s) 0 : 5 PZPN Polska
    LKS Pogórze Bachórz 5 : 1 Pro Gram (s)
    MJP Rybnik 4 : 0 Dream Team Gniezno (s)
    Andrus 1 : 5 Villarreal Club de Fútbol (b)
    Kova United F.C. 0 : 6 AC Milan Poland (b)








    Kolejka 11 - 16.03.2024

    TI AMORE 3 : 0 KS Zjednoczeni Trzemeszno (s)
    KKS Kolejowy (b) 6 : 1 thorrgall (s)
    CARLO FC 2 : 0 Tottenham Hotspur 1882 FC (b)
    menele mahonka 3 : 1 Liverpudlian FC
    PZPN Polska 0 : 2 LKS Pogórze Bachórz
    Pro Gram (s) 2 : 8 MJP Rybnik
    Dream Team Gniezno (s) 4 : 1 Andrus
    Villarreal Club de Fútbol (b) 3 : 0 Kova United F.C.
    AC Milan Poland (b) 2 : 3 Wodnik Callander (b)









    Kolejka 12 - 17.03.2024

    KKS Kolejowy (b) 5 : 2 TI AMORE
    thorrgall (s) 3 : 7 CARLO FC
    Tottenham Hotspur 1882 FC (b) 2 : 6 menele mahonka
    LKS Pogórze Bachórz 5 : 2 KS Zjednoczeni Trzemeszno (s)
    MJP Rybnik 2 : 0 PZPN Polska
    Andrus 2 : 7 Pro Gram (s)
    Kova United F.C. 3 : 0 Dream Team Gniezno (s)
    Wodnik Callander (b) 1 : 1 Villarreal Club de Fútbol (b)
    Liverpudlian FC 5 : 0 AC Milan Poland (b)








    Kolejka 13 - 18.03.2024

    TI AMORE 2 : 6 LKS Pogórze Bachórz
    CARLO FC 0 : 1 KKS Kolejowy (b)
    menele mahonka 4 : 0 thorrgall (s)
    KS Zjednoczeni Trzemeszno (s) 0 : 7 MJP Rybnik
    PZPN Polska 4 : 1 Andrus
    Pro Gram (s) 8 : 2 Kova United F.C.
    Dream Team Gniezno (s) 0 : 7 Wodnik Callander (b)
    Villarreal Club de Fútbol (b) 2 : 6 Liverpudlian FC
    AC Milan Poland (b) 2 : 0 Tottenham Hotspur 1882 FC (b)








    Kolejka 14 - 19.03.2024

    CARLO FC 0 : 1 TI AMORE
    KKS Kolejowy (b) 0 : 3 menele mahonka
    MJP Rybnik 4 : 0 LKS Pogórze Bachórz
    Andrus 0 : 5 KS Zjednoczeni Trzemeszno (s)
    Kova United F.C. 0 : 5 PZPN Polska
    Wodnik Callander (b) 3 : 0 Pro Gram (s)
    Liverpudlian FC 7 : 0 Dream Team Gniezno (s)
    Tottenham Hotspur 1882 FC (b) 0 : 1 Villarreal Club de Fútbol (b)
    thorrgall (s) 0 : 10 AC Milan Poland (b)








    Kolejka 15 - 21.03.2024

    TI AMORE 2 : 6 MJP Rybnik
    menele mahonka 4 : 2 CARLO FC
    LKS Pogórze Bachórz 5 : 0 Andrus
    KS Zjednoczeni Trzemeszno (s) 6 : 2 Kova United F.C.
    PZPN Polska 1 : 0 Wodnik Callander (b)
    Pro Gram (s) 2 : 7 Liverpudlian FC
    Dream Team Gniezno (s) 0 : 4 Tottenham Hotspur 1882 FC (b)
    Villarreal Club de Fútbol (b) 6 : 2 thorrgall (s)
    AC Milan Poland (b) 1 : 1 KKS Kolejowy (b)








    Kolejka 16 - 23.03.2024

    menele mahonka 5 : 0 TI AMORE
    Andrus 0 : 6 MJP Rybnik
    Kova United F.C. 1 : 7 LKS Pogórze Bachórz
    Wodnik Callander (b) 6 : 2 KS Zjednoczeni Trzemeszno (s)
    Liverpudlian FC 0 : 1 PZPN Polska
    Tottenham Hotspur 1882 FC (b) 5 : 0 Pro Gram (s)
    thorrgall (s) 4 : 0 Dream Team Gniezno (s)
    KKS Kolejowy (b) 2 : 0 Villarreal Club de Fútbol (b)
    CARLO FC 0 : 0 AC Milan Poland (b)









    Kolejka 17 - 24.03.2024

    LKS Pogórze Bachórz 0 : 0 Wodnik Callander (b)
    MJP Rybnik 5 : 0 Kova United F.C.
    TI AMORE 7 : 1 Andrus
    KS Zjednoczeni Trzemeszno (s) 0 : 4 Liverpudlian FC
    PZPN Polska 3 : 1 Tottenham Hotspur 1882 FC (b)
    Pro Gram (s) 2 : 0 thorrgall (s)
    Dream Team Gniezno (s) 2 : 8 KKS Kolejowy (b)
    Villarreal Club de Fútbol (b) 2 : 5 CARLO FC
    AC Milan Poland (b) 1 : 3 menele mahonka









    User Avatar

    Post by “Mewa” ()

    This post was deleted by the author themselves ().