Rozgrywki LT DE - 67. sezon - I runda

      Rozgrywki LT DE - 67. sezon - I runda

      Kolejka 1 - 12.05.2024
      thorrgall : Przebój MALB
      Inter Bagienko : Real Madrid Campeones
      Tottenham Hotspur 1882 FC : Kova United F.C.
      KKS Kolejowy : PZPN POLSKA
      Marsylia FC : Zryw Dabrowka
      OGIEŃ CZARNKÓW : FC Cyganka
      Polanie : Polnischen Wodka FC
      Dynamo Kolonia City : RTS 1910 Widzew Lodz
      FFSC Sparta : Motor Lublin
      wiktoria radom : unia niećkowo
      Polish Power : John Deere Team
      KS VICTORIA 1928 : Gladiatorzy Z Miasta Noży

      Kolejka 2 - 13.05.2024
      Inter Bagienko : thorrgall
      Real Madrid Campeones : Tottenham Hotspur 1882 FC
      Kova United F.C. : KKS Kolejowy
      PZPN POLSKA : Marsylia FC
      Zryw Dabrowka : OGIEŃ CZARNKÓW
      FC Cyganka : Polanie
      Polnischen Wodka FC : Dynamo Kolonia City
      RTS 1910 Widzew Lodz : FFSC Sparta
      Motor Lublin : wiktoria radom
      unia niećkowo : Polish Power
      John Deere Team : KS VICTORIA 1928
      Gladiatorzy Z Miasta Noży : Przebój MALB

      Kolejka 3 - 14.05.2024
      thorrgall : Gladiatorzy Z Miasta Noży
      Tottenham Hotspur 1882 FC : Inter Bagienko
      KKS Kolejowy : Real Madrid Campeones
      Marsylia FC : Kova United F.C.
      OGIEŃ CZARNKÓW : PZPN POLSKA
      Polanie : Zryw Dabrowka
      Dynamo Kolonia City : FC Cyganka
      FFSC Sparta : Polnischen Wodka FC
      wiktoria radom : RTS 1910 Widzew Lodz
      Polish Power : Motor Lublin
      KS VICTORIA 1928 : unia niećkowo
      Przebój MALB : John Deere Team

      Kolejka 4 - 15.05.2024
      Tottenham Hotspur 1882 FC : thorrgall
      Inter Bagienko : KKS Kolejowy
      Real Madrid Campeones : Marsylia FC
      Kova United F.C. : OGIEŃ CZARNKÓW
      PZPN POLSKA : Polanie
      Zryw Dabrowka : Dynamo Kolonia City
      FC Cyganka : FFSC Sparta
      Polnischen Wodka FC : wiktoria radom
      RTS 1910 Widzew Lodz : Polish Power
      Motor Lublin : KS VICTORIA 1928
      John Deere Team : Gladiatorzy Z Miasta Noży
      unia niećkowo : Przebój MALB

      Kolejka 5 - 16.05.2024
      thorrgall : John Deere Team
      KKS Kolejowy : Tottenham Hotspur 1882 FC
      Marsylia FC : Inter Bagienko
      OGIEŃ CZARNKÓW : Real Madrid Campeones
      Polanie : Kova United F.C.
      Dynamo Kolonia City : PZPN POLSKA
      FFSC Sparta : Zryw Dabrowka
      wiktoria radom : FC Cyganka
      Polish Power : Polnischen Wodka FC
      KS VICTORIA 1928 : RTS 1910 Widzew Lodz
      Gladiatorzy Z Miasta Noży : unia niećkowo
      Przebój MALB : Motor Lublin

      Kolejka 6 - 17.05.2024
      Tottenham Hotspur 1882 FC : Marsylia FC
      KKS Kolejowy : thorrgall
      Inter Bagienko : OGIEŃ CZARNKÓW
      PZPN POLSKA : FFSC Sparta
      Kova United F.C. : Dynamo Kolonia City
      Real Madrid Campeones : Polanie
      Zryw Dabrowka : wiktoria radom
      FC Cyganka : Polish Power
      Polnischen Wodka FC : KS VICTORIA 1928
      unia niećkowo : John Deere Team
      Motor Lublin : Gladiatorzy Z Miasta Noży
      RTS 1910 Widzew Lodz : Przebój MALB

      Kolejka 7 - 18.05.2024
      thorrgall : unia niećkowo
      Marsylia FC : KKS Kolejowy
      OGIEŃ CZARNKÓW : Tottenham Hotspur 1882 FC
      Polanie : Inter Bagienko
      Dynamo Kolonia City : Real Madrid Campeones
      FFSC Sparta : Kova United F.C.
      wiktoria radom : PZPN POLSKA
      Polish Power : Zryw Dabrowka
      KS VICTORIA 1928 : FC Cyganka
      John Deere Team : Motor Lublin
      Gladiatorzy Z Miasta Noży : RTS 1910 Widzew Lodz
      Przebój MALB : Polnischen Wodka FC

      Kolejka 8 - 19.05.2024
      Marsylia FC : thorrgall
      KKS Kolejowy : OGIEŃ CZARNKÓW
      Tottenham Hotspur 1882 FC : Polanie
      Inter Bagienko : Dynamo Kolonia City
      Real Madrid Campeones : FFSC Sparta
      Kova United F.C. : wiktoria radom
      PZPN POLSKA : Polish Power
      Zryw Dabrowka : KS VICTORIA 1928
      Motor Lublin : unia niećkowo
      RTS 1910 Widzew Lodz : John Deere Team
      Polnischen Wodka FC : Gladiatorzy Z Miasta Noży
      FC Cyganka : Przebój MALB

      Kolejka 9 - 20.05.2024
      thorrgall : Motor Lublin
      OGIEŃ CZARNKÓW : Marsylia FC
      Polanie : KKS Kolejowy
      Dynamo Kolonia City : Tottenham Hotspur 1882 FC
      FFSC Sparta : Inter Bagienko
      wiktoria radom : Real Madrid Campeones
      Polish Power : Kova United F.C.
      KS VICTORIA 1928 : PZPN POLSKA
      unia niećkowo : RTS 1910 Widzew Lodz
      John Deere Team : Polnischen Wodka FC
      Gladiatorzy Z Miasta Noży : FC Cyganka
      Przebój MALB : Zryw Dabrowka

      Kolejka 10 - 21.05.2024
      OGIEŃ CZARNKÓW : thorrgall
      Marsylia FC : Polanie
      KKS Kolejowy : Dynamo Kolonia City
      Tottenham Hotspur 1882 FC : FFSC Sparta
      Inter Bagienko : wiktoria radom
      Real Madrid Campeones : Polish Power
      Kova United F.C. : KS VICTORIA 1928
      RTS 1910 Widzew Lodz : Motor Lublin
      Polnischen Wodka FC : unia niećkowo
      FC Cyganka : John Deere Team
      Zryw Dabrowka : Gladiatorzy Z Miasta Noży
      PZPN POLSKA : Przebój MALB

      Kolejka 11 - 22.05.2024
      wiktoria radom : Tottenham Hotspur 1882 FC
      Polish Power : Inter Bagienko
      KS VICTORIA 1928 : Real Madrid Campeones
      Motor Lublin : Polnischen Wodka FC
      unia niećkowo : FC Cyganka
      John Deere Team : Zryw Dabrowka
      Gladiatorzy Z Miasta Noży : PZPN POLSKA
      Przebój MALB : Kova United F.C.
      thorrgall : RTS 1910 Widzew Lodz
      Polanie : OGIEŃ CZARNKÓW
      Dynamo Kolonia City : Marsylia FC
      FFSC Sparta : KKS Kolejowy

      Kolejka 12 - 23.05.2024
      Polanie : thorrgall
      OGIEŃ CZARNKÓW : Dynamo Kolonia City
      Marsylia FC : FFSC Sparta
      KKS Kolejowy : wiktoria radom
      Tottenham Hotspur 1882 FC : Polish Power
      Inter Bagienko : KS VICTORIA 1928
      FC Cyganka : Motor Lublin
      Polnischen Wodka FC : RTS 1910 Widzew Lodz
      Zryw Dabrowka : unia niećkowo
      PZPN POLSKA : John Deere Team
      Kova United F.C. : Gladiatorzy Z Miasta Noży
      Real Madrid Campeones : Przebój MALB
      Kolejka 13 - 24.05.2024
      KS VICTORIA 1928 : Tottenham Hotspur 1882 FC
      RTS 1910 Widzew Lodz : FC Cyganka
      Motor Lublin : Zryw Dabrowka
      unia niećkowo : PZPN POLSKA
      John Deere Team : Kova United F.C.
      Gladiatorzy Z Miasta Noży : Real Madrid Campeones
      Przebój MALB : Inter Bagienko
      thorrgall : Polnischen Wodka FC
      Dynamo Kolonia City : Polanie
      FFSC Sparta : OGIEŃ CZARNKÓW
      wiktoria radom : Marsylia FC
      Polish Power : KKS Kolejowy

      Kolejka 14 - 25.05.2024
      OGIEŃ CZARNKÓW : wiktoria radom
      Marsylia FC : Polish Power
      KKS Kolejowy : KS VICTORIA 1928
      FC Cyganka : Polnischen Wodka FC
      Zryw Dabrowka : RTS 1910 Widzew Lodz
      PZPN POLSKA : Motor Lublin
      Kova United F.C. : unia niećkowo
      Real Madrid Campeones : John Deere Team
      Inter Bagienko : Gladiatorzy Z Miasta Noży
      Tottenham Hotspur 1882 FC : Przebój MALB
      Polanie : FFSC Sparta
      Dynamo Kolonia City : thorrgall

      Kolejka 15 - 26.05.2024
      thorrgall : FC Cyganka
      FFSC Sparta : Dynamo Kolonia City
      wiktoria radom : Polanie
      Polish Power : OGIEŃ CZARNKÓW
      KS VICTORIA 1928 : Marsylia FC
      Polnischen Wodka FC : Zryw Dabrowka
      RTS 1910 Widzew Lodz : PZPN POLSKA
      Motor Lublin : Kova United F.C.
      unia niećkowo : Real Madrid Campeones
      John Deere Team : Inter Bagienko
      Przebój MALB : KKS Kolejowy
      Gladiatorzy Z Miasta Noży : Tottenham Hotspur 1882 FC

      Kolejka 16 - 27.05.2024
      FFSC Sparta : thorrgall
      Dynamo Kolonia City : wiktoria radom
      Polanie : Polish Power
      OGIEŃ CZARNKÓW : KS VICTORIA 1928
      Zryw Dabrowka : FC Cyganka
      PZPN POLSKA : Polnischen Wodka FC
      Kova United F.C. : RTS 1910 Widzew Lodz
      Real Madrid Campeones : Motor Lublin
      Inter Bagienko : unia niećkowo
      Tottenham Hotspur 1882 FC : John Deere Team
      KKS Kolejowy : Gladiatorzy Z Miasta Noży
      Marsylia FC : Przebój MALB

      Kolejka 17 - 28.05.2024
      Polish Power : Dynamo Kolonia City
      KS VICTORIA 1928 : Polanie
      FC Cyganka : PZPN POLSKA
      Polnischen Wodka FC : Kova United F.C.
      RTS 1910 Widzew Lodz : Real Madrid Campeones
      Motor Lublin : Inter Bagienko
      unia niećkowo : Tottenham Hotspur 1882 FC
      John Deere Team : KKS Kolejowy
      Gladiatorzy Z Miasta Noży : Marsylia FC
      Przebój MALB : OGIEŃ CZARNKÓW
      thorrgall : Zryw Dabrowka
      wiktoria radom : FFSC Sparta

      Kolejka 18 - 29.05.2024
      wiktoria radom : thorrgall
      Dynamo Kolonia City : KS VICTORIA 1928
      FFSC Sparta : Polish Power
      PZPN POLSKA : Zryw Dabrowka
      Kova United F.C. : FC Cyganka
      Real Madrid Campeones : Polnischen Wodka FC
      Inter Bagienko : RTS 1910 Widzew Lodz
      Tottenham Hotspur 1882 FC : Motor Lublin
      KKS Kolejowy : unia niećkowo
      Marsylia FC : John Deere Team
      OGIEŃ CZARNKÓW : Gladiatorzy Z Miasta Noży
      Polanie : Przebój MALB

      Kolejka 19 - 30.05.2024
      Motor Lublin : KKS Kolejowy
      unia niećkowo : Marsylia FC
      John Deere Team : OGIEŃ CZARNKÓW
      Gladiatorzy Z Miasta Noży : Polanie
      Przebój MALB : Dynamo Kolonia City
      thorrgall : PZPN POLSKA
      Polish Power : wiktoria radom
      RTS 1910 Widzew Lodz : Tottenham Hotspur 1882 FC
      Polnischen Wodka FC : Inter Bagienko
      FC Cyganka : Real Madrid Campeones
      Zryw Dabrowka : Kova United F.C.
      KS VICTORIA 1928 : FFSC Sparta

      Kolejka 20 - 31.05.2024
      Polanie : John Deere Team
      OGIEŃ CZARNKÓW : unia niećkowo
      Marsylia FC : Motor Lublin
      KKS Kolejowy : RTS 1910 Widzew Lodz
      Tottenham Hotspur 1882 FC : Polnischen Wodka FC
      Inter Bagienko : FC Cyganka
      Real Madrid Campeones : Zryw Dabrowka
      Kova United F.C. : PZPN POLSKA
      wiktoria radom : KS VICTORIA 1928
      Polish Power : thorrgall
      Dynamo Kolonia City : Gladiatorzy Z Miasta Noży
      FFSC Sparta : Przebój MALB

      Kolejka 21 - 01.06.2024
      thorrgall : Kova United F.C.
      KS VICTORIA 1928 : Polish Power
      PZPN POLSKA : Real Madrid Campeones
      Zryw Dabrowka : Inter Bagienko
      FC Cyganka : Tottenham Hotspur 1882 FC
      Polnischen Wodka FC : KKS Kolejowy
      RTS 1910 Widzew Lodz : Marsylia FC
      Motor Lublin : OGIEŃ CZARNKÓW
      Przebój MALB : wiktoria radom
      Gladiatorzy Z Miasta Noży : FFSC Sparta
      John Deere Team : Dynamo Kolonia City
      unia niećkowo : Polanie

      Kolejka 22 - 02.06.2024
      FFSC Sparta : John Deere Team
      wiktoria radom : Gladiatorzy Z Miasta Noży
      Polish Power : Przebój MALB
      KS VICTORIA 1928 : thorrgall
      Real Madrid Campeones : Kova United F.C.
      Tottenham Hotspur 1882 FC : Zryw Dabrowka
      Inter Bagienko : PZPN POLSKA
      KKS Kolejowy : FC Cyganka
      Marsylia FC : Polnischen Wodka FC
      OGIEŃ CZARNKÓW : RTS 1910 Widzew Lodz
      Polanie : Motor Lublin
      Dynamo Kolonia City : unia niećkowo

      Kolejka 23 - 03.06.2024
      thorrgall : Real Madrid Campeones
      Kova United F.C. : Inter Bagienko
      PZPN POLSKA : Tottenham Hotspur 1882 FC
      Zryw Dabrowka : KKS Kolejowy
      FC Cyganka : Marsylia FC
      Polnischen Wodka FC : OGIEŃ CZARNKÓW
      RTS 1910 Widzew Lodz : Polanie
      Motor Lublin : Dynamo Kolonia City
      unia niećkowo : FFSC Sparta
      John Deere Team : wiktoria radom
      Gladiatorzy Z Miasta Noży : Polish Power
      Przebój MALB : KS VICTORIA 1928
      Kolejka 1 - 12.05.2024
      thorrgall 8 : 1 Przebój MALB
      Inter Bagienko 0 : 6 Real Madrid Campeones
      Tottenham Hotspur 1882 FC 12 : 0 Kova United F.C.
      KKS Kolejowy 1 : 7 PZPN POLSKA
      Marsylia FC 0 : 6 Zryw Dabrowka
      OGIEŃ CZARNKÓW 5 : 0 FC Cyganka
      Polanie 3 : 0 Polnischen Wodka FC
      Dynamo Kolonia City 4 : 1 RTS 1910 Widzew Lodz
      FFSC Sparta 7 : 1 Motor Lublin
      wiktoria radom 4 : 2 unia niećkowo
      Polish Power 1 : 4 John Deere Team
      KS VICTORIA 1928 13 : 1 Gladiatorzy Z Miasta Noży








      Post was edited 2 times, last by “thorrgall” ().

      Kolejka 2 - 13.05.2024
      Inter Bagienko 0 : 7 thorrgall
      Real Madrid Campeones 6 : 0 Tottenham Hotspur 1882 FC
      Kova United F.C. 1 : 8 KKS Kolejowy
      PZPN POLSKA 0 : 0 (w/o) Marsylia FC
      Zryw Dabrowka 7 : 0 OGIEŃ CZARNKÓW
      FC Cyganka 1 : 11 Polanie
      Polnischen Wodka FC 5 : 0 Dynamo Kolonia City
      RTS 1910 Widzew Lodz 0 : 3 FFSC Sparta
      Motor Lublin 0 : 4 wiktoria radom
      unia niećkowo 0 : 2 Polish Power
      John Deere Team 7 : 0 KS VICTORIA 1928
      Gladiatorzy Z Miasta Noży 2 : 12 Przebój MALB








      Post was edited 1 time, last by “thorrgall” ().

      Kolejka 3 - 14.05.2024
      thorrgall 10 : 0 Gladiatorzy Z Miasta Noży
      Tottenham Hotspur 1882 FC 4 : 0 Inter Bagienko
      KKS Kolejowy 0 : 2 Real Madrid Campeones
      Marsylia FC 8 : 0 Kova United F.C.
      OGIEŃ CZARNKÓW 0 : 9 PZPN POLSKA
      Polanie 7 : 1 Zryw Dabrowka
      Dynamo Kolonia City 5 : 0 FC Cyganka
      FFSC Sparta 1 : 0 Polnischen Wodka FC
      wiktoria radom 5 : 1 RTS 1910 Widzew Lodz
      Polish Power 8 : 2 Motor Lublin
      KS VICTORIA 1928 1 : 5 unia niećkowo
      Przebój MALB 0 : 6 John Deere Team








      Kolejka 4 - 15.05.2024
      Tottenham Hotspur 1882 FC 0 : 6 thorrgall
      Inter Bagienko 0 : 4 KKS Kolejowy
      Real Madrid Campeones 10 : 0 Marsylia FC
      Kova United F.C. 0 : 6 OGIEŃ CZARNKÓW
      PZPN POLSKA 2 : 6 Polanie
      Zryw Dabrowka 5 : 1 Dynamo Kolonia City
      FC Cyganka 0 : 7 FFSC Sparta
      Polnischen Wodka FC 4 : 0 wiktoria radom
      RTS 1910 Widzew Lodz 1 : 3 Polish Power
      Motor Lublin 0 : 1 KS VICTORIA 1928
      John Deere Team 8 : 2 Gladiatorzy Z Miasta Noży
      unia niećkowo 9 : 0 Przebój MALB

      Kolejka 5 - 16.05.2024
      thorrgall 5 : 0 John Deere Team
      KKS Kolejowy 2 : 0 Tottenham Hotspur 1882 FC
      Marsylia FC 0 : 9 Inter Bagienko
      OGIEŃ CZARNKÓW 2 : 6 Real Madrid Campeones
      Polanie 12 : 0 Kova United F.C.
      Dynamo Kolonia City 0 : 5 PZPN POLSKA
      FFSC Sparta 2 : 0 Zryw Dabrowka
      wiktoria radom 7 : 0 FC Cyganka
      Polish Power 0 : 3 Polnischen Wodka FC
      KS VICTORIA 1928 0 : 5 RTS 1910 Widzew Lodz
      Gladiatorzy Z Miasta Noży 0 : 13 unia niećkowo
      Przebój MALB 0 : 6 Motor Lublin








      Kolejka 6 - 17.05.2024
      Tottenham Hotspur 1882 FC 6 : 0 Marsylia FC
      KKS Kolejowy 2 : 8 thorrgall
      Inter Bagienko 0 : 1 OGIEŃ CZARNKÓW
      PZPN POLSKA 5 : 1 FFSC Sparta
      Kova United F.C. 0 : 7 Dynamo Kolonia City
      Real Madrid Campeones 0 : 4 Polanie
      Zryw Dabrowka 4 : 1 wiktoria radom
      FC Cyganka 0 : 9 Polish Power
      Polnischen Wodka FC 8 : 2 KS VICTORIA 1928
      unia niećkowo 2 : 7 John Deere Team
      Motor Lublin 9 : 0 Gladiatorzy Z Miasta Noży
      RTS 1910 Widzew Lodz 7 : 0 Przebój MALB








      Kolejka 7 - 18.05.2024
      thorrgall 4 : 0 unia niećkowo
      Marsylia FC 0 : 5 KKS Kolejowy
      OGIEŃ CZARNKÓW 0 : 0 (w/o) Tottenham Hotspur 1882 FC
      Polanie 3 : 1 Inter Bagienko
      Dynamo Kolonia City 0 : 8 Real Madrid Campeones
      FFSC Sparta 8 : 0 Kova United F.C.
      wiktoria radom 2 : 8 PZPN POLSKA
      Polish Power 0 : 3 Zryw Dabrowka
      KS VICTORIA 1928 5 : 0 FC Cyganka
      John Deere Team 6 : 0 Motor Lublin
      Gladiatorzy Z Miasta Noży 0 : 0 (w/o) RTS 1910 Widzew Lodz
      Przebój MALB 2 : 8 Polnischen Wodka FC








      Kolejka 8 - 19.05.2024
      Marsylia FC 0 : 7 thorrgall
      KKS Kolejowy 0 : 0 (w/o) OGIEŃ CZARNKÓW
      Tottenham Hotspur 1882 FC 1 : 5 Polanie
      Inter Bagienko 4 : 1 Dynamo Kolonia City
      Real Madrid Campeones 4 : 0 FFSC Sparta
      Kova United F.C. 0 : 13 wiktoria radom
      PZPN POLSKA 4 : 0 Polish Power
      Zryw Dabrowka 5 : 0 KS VICTORIA 1928
      Motor Lublin 0 : 7 unia niećkowo
      RTS 1910 Widzew Lodz 0 : 3 John Deere Team
      Polnischen Wodka FC 6 : 0 Gladiatorzy Z Miasta Noży
      FC Cyganka 0 : 5 Przebój MALB








      Kolejka 9 - 20.05.2024
      thorrgall 7 : 1 Motor Lublin
      OGIEŃ CZARNKÓW 6 : 0 Marsylia FC
      Polanie 7 : 1 KKS Kolejowy
      Dynamo Kolonia City 0 : 5 Tottenham Hotspur 1882 FC
      FFSC Sparta 6 : 2 Inter Bagienko
      wiktoria radom 0 : 5 Real Madrid Campeones
      Polish Power 13 : 0 Kova United F.C.
      KS VICTORIA 1928 0 : 4 PZPN POLSKA
      unia niećkowo 4 : 1 RTS 1910 Widzew Lodz
      John Deere Team 0 : 0 Polnischen Wodka
      FCGladiatorzy Z Miasta Noży 2 : 11 FC Cyganka
      Przebój MALB 0 : 3 Zryw Dabrowka










      New

      Kolejka 10 - 21.05.2024
      OGIEŃ CZARNKÓW 0 : 8 thorrgall
      Marsylia FC 1 : 10 Polanie
      KKS Kolejowy 3 : 0 Dynamo Kolonia City
      Tottenham Hotspur 1882 FC 1 : 0 FFSC Sparta
      Inter Bagienko 0 : 5 wiktoria radom
      Real Madrid Campeones 5 : 0 Polish Power
      Kova United F.C. 2 : 8 KS VICTORIA 1928
      RTS 1910 Widzew Lodz 4 : 1 Motor Lublin
      Polnischen Wodka FC 2 : 0 unia niećkowo
      FC Cyganka 0 : 7 John Deere Team
      Zryw Dabrowka 6 : 0 Gladiatorzy Z Miasta Noży
      PZPN POLSKA 7 : 1 Przebój MALB








      New

      Kolejka 11 - 22.05.2024
      wiktoria radom 5 : 1 Tottenham Hotspur 1882 FC
      Polish Power 6 : 0 Inter Bagienko
      KS VICTORIA 1928 0 : 8 Real Madrid Campeones
      Motor Lublin 0 : 7 Polnischen Wodka FC
      unia niećkowo 6 : 1 FC Cyganka
      John Deere Team 7 : 1 Zryw Dabrowka
      Gladiatorzy Z Miasta Noży 0 : 7 PZPN POLSKA
      Przebój MALB 7 : 1 Kova United F.C.
      thorrgall 4 : 0 RTS 1910 Widzew Lodz
      Polanie 9 : 1 OGIEŃ CZARNKÓW
      Dynamo Kolonia City 6 : 0 Marsylia FC
      FFSC Sparta 0 : 0 KKS Kolejowy








      New

      Kolejka 12 - 23.05.2024
      Polanie 5 : 2 thorrgall
      OGIEŃ CZARNKÓW 0 : 3 Dynamo Kolonia City
      Marsylia FC 0 : 9 FFSC Sparta
      KKS Kolejowy 3 : 1 wiktoria radom
      Tottenham Hotspur 1882 FC 0 : 3 Polish Power
      Inter Bagienko 4 : 2 KS VICTORIA 1928
      FC Cyganka 2 : 11 Motor Lublin
      Polnischen Wodka FC 5 : 0 RTS 1910 Widzew Lodz
      Zryw Dabrowka 2 : 0 unia niećkowo
      PZPN POLSKA 2 : 0 John Deere Team
      Kova United F.C. 4 : 0 Gladiatorzy Z Miasta Noży
      Real Madrid Campeones 8 : 0 Przebój MALB








      New

      Kolejka 13 - 24.05.2024
      KS VICTORIA 1928 0 : 6 Tottenham Hotspur 1882 FC
      RTS 1910 Widzew Lodz 5 : 0 FC Cyganka
      Motor Lublin 2 : 7 Zryw Dabrowka
      unia niećkowo 1 : 7 PZPN POLSKA
      John Deere Team 9 : 0 Kova United F.C.
      Gladiatorzy Z Miasta Noży 0 : 11 Real Madrid Campeones
      Przebój MALB 1 : 4 Inter Bagienko
      thorrgall 6 : 2 Polnischen Wodka FC
      Dynamo Kolonia City 2 : 8 Polanie
      FFSC Sparta 7 : 0 OGIEŃ CZARNKÓW
      wiktoria radom 8 : 2 Marsylia FC
      Polish Power 0 : 3 KKS Kolejowy








      New

      Kolejka 14 - 25.05.2024
      OGIEŃ CZARNKÓW 0 : 6 wiktoria radom
      Marsylia FC 0 : 0 Polish Power
      KKS Kolejowy 9 : 2 KS VICTORIA 1928
      FC Cyganka 0 : 6 Polnischen Wodka FC
      Zryw Dabrowka 7 : 2 RTS 1910 Widzew Lodz
      PZPN POLSKA 9 : 0 Motor Lublin
      Kova United F.C. 2 : 9 unia niećkowo
      Real Madrid Campeones 2 : 0 John Deere Team
      Inter Bagienko 7 : 0 Gladiatorzy Z Miasta Noży
      Tottenham Hotspur 1882 FC 6 : 0 Przebój MALB
      Polanie 5 : 2 FFSC Sparta
      Dynamo Kolonia City 0 : 7 thorrgall








      New

      Kolejka 15 - 26.05.2024
      thorrgall 8 : 0 FC Cyganka
      FFSC Sparta 4 : 0 Dynamo Kolonia City
      wiktoria radom 1 : 4 Polanie
      Polish Power 6 : 0 OGIEŃ CZARNKÓW
      KS VICTORIA 1928 6 : 1 Marsylia FC
      Polnischen Wodka FC 4 : 1 Zryw Dabrowka
      RTS 1910 Widzew Lodz 0 : 0 PZPN POLSKA
      Motor Lublin 8 : 0 Kova United F.C.
      unia niećkowo 0 : 3 Real Madrid Campeones
      John Deere Team 5 : 0 Inter Bagienko
      Przebój MALB 0 : 5 KKS Kolejowy
      Gladiatorzy Z Miasta Noży 0 : 7 Tottenham Hotspur 1882 FC








      New

      Kolejka 16 - 27.05.2024
      FFSC Sparta 0 : 5 thorrgall
      Dynamo Kolonia City 0 : 4 wiktoria radom
      Polanie 5 : 2 Polish Power
      OGIEŃ CZARNKÓW 0 : 1 KS VICTORIA 1928
      Zryw Dabrowka 4 : 0 FC Cyganka
      PZPN POLSKA 2 : 0 Polnischen Wodka FC
      Kova United F.C. 0 : 10 RTS 1910 Widzew Lodz
      Real Madrid Campeones 8 : 0 Motor Lublin
      Inter Bagienko 2 : 7 unia niećkowo
      Tottenham Hotspur 1882 FC 0 : 2 John Deere Team
      KKS Kolejowy 10 : 0 Gladiatorzy Z Miasta Noży
      Marsylia FC 1 : 8 Przebój MALB