Showtime Lakers'80 Genç Oyuncuları

aykutselcuk schrieb:

Bakalım gençlikten nasıl cıkacaklar? :)
      3-4 günde bir güncellemeye calısacagım güclerini arkadaslar.
      Var mı gözüne kestirdiginiz bir oyuncu? :D

220 DI 18.......10.07.2018
      210 DI 18.......05.07.2018
      180 OD 18......16.07.2018
      170 FO 17.......20.07.2018
      115 OL 17........08.08.2018
      100 FO 17........11.08.2018
      50 OL 16.........28.08.2018

İçinde 50+ güçte gelen varmıydı

usta61 schrieb:

aykutselcuk schrieb:

Bakalım gençlikten nasıl cıkacaklar? 3-4 günde bir güncellemeye calısacagım güclerini arkadaslar.Var mı gözüne kestirdiginiz bir oyuncu? 220 DI 18.......10.07.2018210 DI 18.......05.07.2018180 OD 18......16.07.2018170 FO 17.......20.07.2018115 OL 17........08.08.2018100 FO 17........11.08.201850 OL 16.........28.08.2018
      İçinde 50+ güçte gelen varmıydı

Sadece 230'luk DI 55 gücünde geldi onun dısındakilerin hemen hemen hepsi 30 dostum:)

alpersahin schrieb:

sozlesme bitis tarihine gore fazla gelismis galiba. nasil oldu bu is

Normal aslında sadece biraz hormonlular :D

Eserbekler schrieb:

Dün de söylemiştim 170 fo güzel duruyor :)

Umarım daha güzel olur, simdiden merkalanmaya basladım piyasasını bu oyuncuların :)

Kızıltan schrieb:

alpersahin schrieb:

sozlesme bitis tarihine gore fazla gelismis galiba. nasil oldu bu is
      Allah sakatlık olmadan ve sözleşmelerini kaçırmadan çıkarmak nasip etsin. Sanırım 9 Level asistan ve gayet normal gelişiyorlar.Premiumludur diye tahmin diyorum.Benim asistan da 3-4 güne 10 Level olacak.Ama işin kötü tarafı sadece 1 genç var kadroda. :)

Aynen bencede normal ve dediğiniz gibi hormonlular :D

aykutselcuk schrieb:

230 DI 18.......10.07.2018
      190 OD 18......16.07.2018
      120 OL 17........08.08.2018
      110 FO 17........11.08.2018

Oyuncular çok iyi Özellikle şu FO yu gençlikten çıktımı hemen talibim :)
      Gümbür Gümbür

omergok schrieb:

aykutselcuk schrieb:

230 DI 18.......10.07.2018
      190 OD 18......16.07.2018
      120 OL 17........08.08.2018
      110 FO 17........11.08.2018

Oyuncular çok iyi Özellikle şu FO yu gençlikten çıktımı hemen talibim :)

O 170'lik olanı diyorsanız, şansa tam yaş atlanıldıgı gün 16 yasında 30 gücünde geldi :D Oyuncu genclikten cıktıktan sonra kopileyip satacagım muhtemelen :) Haberleşiriz yine ileride dostum, teşekkür ederim yorumun icin:)

aykutselcuk schrieb:

Eserbekler schrieb:

Hedefler yüksek diyorsun :D hayırlısı olsun ilk zamanlar tamamlayacak oyuncular bulmak zor olur ama diğer gençler cikinca bu nesil pazara düşer gibi :)

Aynen bencede dedigin gibi olacak, en önemlisi bu nesil ama:) o yüzden lazım bunlar bize, bu jenerasyonu oturtan 8 sezon sampiyon olur unutmamak gerek :)

Oyunu bilinin farkı :) Bilmem tanır mısın ama bu dediğini yıllar yılar önce Yeniköyspor yapmıştı ah Davut abim :) adam öyle bir kadro kurmuştu ki bize oyun bıraktırdı :) Valahi bazıları hile yapıyorsan banada söyle derdi ama adam öyle bir geç takım kurduki 7-8 sezon şampiyon oldu 2011 de geri döndümü göremedim onu yani uzun lafın kısası bu gençler seni ileri götürür :)
      Gümbür Gümbür

legendAltnts schrieb:

Bu konu başlığını konu sahibi lütfen düzeltsin. Kurallara aykırı bir başlık açılmış

Kısa ve öz.Konu başlığı konu içeriğini özetler nitelikte olmalıdır.Aykırılıktan kastınız yabancı isimse eğer, o bir takım adıdır, buna bağlı olarak “özel isimdir” .Özel isimler çevrilmez.
      Fakat eğer benim gözümden kaçmış farklı bir kuralı ihlal etmişsem lütfen siz düzeltin sebebi ile birlikte, bende bundan sonra daha dikkatli olmaya çalışayım o konuda.Simdiden tesekkürler ve iyi günler...

omergok schrieb:

aykutselcuk schrieb:

Eserbekler schrieb:

Hedefler yüksek diyorsun :D hayırlısı olsun ilk zamanlar tamamlayacak oyuncular bulmak zor olur ama diğer gençler cikinca bu nesil pazara düşer gibi :)

Aynen bencede dedigin gibi olacak, en önemlisi bu nesil ama:) o yüzden lazım bunlar bize, bu jenerasyonu oturtan 8 sezon sampiyon olur unutmamak gerek :)

Oyunu bilinin farkı :) Bilmem tanır mısın ama bu dediğini yıllar yılar önce Yeniköyspor yapmıştı ah Davut abim :) adam öyle bir kadro kurmuştu ki bize oyun bıraktırdı :) Valahi bazıları hile yapıyorsan banada söyle derdi ama adam öyle bir geç takım kurduki 7-8 sezon şampiyon oldu 2011 de geri döndümü göremedim onu yani uzun lafın kısası bu gençler seni ileri götürür :)

Davut abi o zamanlar açık ara en iyisiydi , o zamanların en şanssız adamı da sıtkı abiydi hep 2 ci oluyordu davut abiden dolayı, ama yanlış hatırlamıyorsam davut abi gol bile yemiyordu haksız rekabet durumları oluşuyor diye bir güncelleme bile gelmişti diye hatırlıyorum, ayrıca davut abinin yigeninin ve oğlunun takımları da baya iyiydi.

pharmasy1903 schrieb:

omergok schrieb:

aykutselcuk schrieb:

Eserbekler schrieb:

Davut abi o zamanlar açık ara en iyisiydi , o zamanların en şanssız adamı da sıtkı abiydi hep 2 ci oluyordu davut abiden dolayı, ama yanlış hatırlamıyorsam davut abi gol bile yemiyordu haksız rekabet durumları oluşuyor diye bir güncelleme bile gelmişti diye hatırlıyorum, ayrıca davut abinin yigeninin ve oğlunun takımları da baya iyiydi.

Davut abinin olayı biraz farklıydı.Oyun yeni açıldıktan sonra oyunu ilk o ve sıtkıaltan
      çözmüştü.Ama davut abi biraz daha iyi oyuncu yetistirmisti, sırtkıaltan el mahkum 1 sene 2.olmustu.Ama orda şöyle bir durum vardı.Davut abi 12 sezon sampiyon olmasının sebebi bizlerin şuan yaptığı gibi tek jenerasyon yetiştirmemiş olmasıydı.O zaman kimse onu yapmadıgı icin davut abi sürekli en güçlü kaldı.
      Mesela 2 tane 34 yaşında oyuncusu varsa 2 tane 36 yaşında oyuncusu vardı ve üstteki oyuncular emekli oldukca alttan gelenler oluyordu.Onun orada yaptıgını biz simdi yapamayız.
      Bu arada güncelleme olayıda dogru, davut abi yüzünden oyuna gelen ilk güncellemelerden biri şans faktörüydü.Böylelikle artık yeniköysporda gol yiyordu:)