Cadılar Bayramı Turnuvası

Cadılar Bayramı Turnuvası

Bu tarz turnuvaların düzenlemesi taraftarıyım ancak isim konusunda takıldım. Turnuvanın adı birkaç gün once kutladığımız Cumhuriyeti Bayramı Turnuvası şeklinde ya da Cumhuriyet Kupası şeklinde yapılabilirdi diye düşünüyorum. Bu tarz özel turnuvalarında sayısının arttırılmasından yanayım..

management wrote:

Bu tarz turnuvaların düzenlemesi taraftarıyım ancak isim konusunda takıldım. Turnuvanın adı birkaç gün once kutladığımız Cumhuriyeti Bayramı Turnuvası şeklinde ya da Cumhuriyet Kupası şeklinde yapılabilirdi diye düşünüyorum. Bu tarz özel turnuvalarında sayısının arttırılmasından yanayım..

İsimleri biz veremiyoruz maalesef. Alman menşe ili oyun olunca isimleri onlar ayarlıyor. bütün oyun oynayan ülkelerde kuruldu turnuva. Daha eskilerden bu tarz turnuvalar kurdurabiliyorduk.

ÇARŞI33 wrote:

management wrote:

İsimleri biz veremiyoruz maalesef. Alman menşe ili oyun olunca isimleri onlar ayarlıyor. bütün oyun oynayan ülkelerde kuruldu turnuva. Daha eskilerden bu tarz turnuvalar kurdurabiliyorduk.

Hm bunu bilmiyordum. Aslında turnuva isimleri konusunda serverlerin adminlerine insiyatif tanyabilirler. Dediğin gibi öncesinde buna benzer daha fazla turnuva düzenlediğini hatırlıyorum. Keşke bu tarz turnuvaların sayısı arttırılsa. Oyunun böyle turnuvalara ihtiyacı var.
      Malesef ÇARŞI33'ünde dediği gibi yetkilerimiz kısıtlı. Oyun içerisinde sadece para yatırma , çekme , multi kontrolü , günün menajeri ve oyun hesaplarına erişim gibi yetkilerimiz var sadece. Sistem turnuvalarını Almanlar kendileri kuruyor.